Відгуки

  1. Dima Palyvonchyk ★★★★☆

    Заходили на коктейлі поки чекали на початок концерту у клубі. Сподобалося, що в інтер'єрі багато зелені, цікаве освітлення і оформлення залу. Є різні можливості посадки, столики для компанії та на двох. Персонал ввічливий, допомогли з вибором напою. Принесли замовлення також доволі швидко. Також при посадці в закладі подають воду. З напоїв особливо сподобався коктейль Кращий ніж ти, рекомендую. Також музичне оформлення хороше, грає приємна музика. Думаю влітку з можливістю вийти на терасу це місце ще краще, тому завітаю ще.

  2. The Guide ★★★☆☆

    Створює приємну та розслаблену атмосферу, ідеальну для проведення вечора. Місце для тих, хто не хоче витрачати багато коштів, але бажає провести якісний час із друзями чи подружками. Привітні та уважні дівчата, які вас обслуговують, демонструють свою старанність та відданість. Корн-Стар — з міксом джину, попкорну та маракуйї ви відчуєте незвичайну комбінацію смаків, але його солодкий смак, трохи приторним. Трюфельне масло — хороша закуска, але калорійна. Найкращим супутником до нього буде свіжий хлібчик. Паштет — смачна та звичайна страва, але апельсин та вишня додають нових смакових нот. Салат Цезар із вугрем — це щось нове. Цезар з унагі-вугрем, може, не всім сподобатися, адже це справжня несподіванка. Порція не велика. Бургер із яловичиною — це фаворит меню! Спочатку, на вигляд, не справив враження, але смак уже все змінив. Бургер із маленькою таємницею — кістковим мозком у котлеті. Але з мінусу, що не спитали рівень просмажування котлети. Картопляні діпи рекомендуємо взяти — це справжня виручка для любителів закусок. Вони смачні, не пересолені та гарно пасують до бургеру. Ціни не високі.

  3. Yelyzaveta Shatilova ★★★☆☆

    Не сподобалось, була взимку на двох концертах, немає нормального гардероба щоб повісити верхній одяг, одного вішака не вистачає на велику кількістю людей, що прийшли послухати музику. Бармени хамовиті, дозволяють собі недоречні жарти в бік відвідувачів(ок) - з жінками помітила більше такого ставлення. Алкоголь не найкращий

  1. Пан Микола ★★★★☆

    Місце чудове, із приємним дизайном та крутими діджеями. З мінусів : ціна, замалий танцпол, та нестача офіціантів під час вилекого напливу відвідувачів.

  2. Юлія Собчук ★★★☆☆

    За коктейлі - п'ятірка, як завжди. Тут найкращий Джин Гарден у місті. Як і Олд Фешн, Віскі Сауер, Негроні і Кітті Сауер. Але після ремонту зникла та особлива атмосфера. Лишився сумнівний пафос, який дуже відштовхує. Я не адепт сервісу від офіціантів, можу замовити і на барі, але коли тебе ігнорять - дуже неприємно. Коли нас попросили розрахуватись майде відразу теж лишилося неприємне враження, наче заклад не довіряє своїм клієнтам.

  3. Денис Панченко ★★☆☆☆

    Дуже погана кухня, іжа приготовлена не смачно та не має апетитного вигляду. Єдине що трохи прикрашає це місце, літня тераса.

  1. Mary Janyshyn ★★★☆☆

    Плюс за інтер'єр і швидке обслуговування. Утім, коктейль не сподобався і на завершення нас прийняли за шаровиків, неприємна виникла ситуація.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Barbara Bar?

Barbara Bar знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ, Україна, 04053

Який номер телефону Barbara Bar?

Зв'язатися з Barbara Bar можна за номером телефону +38 (068) 333-37-41

Як можна дістатися до Barbara Bar?

Дістатися до Barbara Bar можна за посиланням

Advertisements