Я вже багато років ходжу в магазин «Малятко», і щоразу переконуюся, що це місце з неймовірно хорошим ставленням до покупців. У 2024 році, коли я вибирав мамі подарунок на Миколая, мені трохи не вистачило грошей, і продавці без жодних проблем зробили мені знижку. Це було дуже приємно й допомогло мені тоді виручити ситуацію. Сьогодні, на Миколая, я знову прийшов за подарунком — хотів купити книжку. На ціннику була вказана ціна 291 грн, але після сканування виявилось, що книжка коштує понад 400 грн. Проте працівники магазину все одно продали її мені за тією ціною, що була на ціннику.
Фотогалерея
Відгуки
-
Микола Кривий ★★★★★
-
Аня Мельник ★★★★★
Задоволена продавцями які допомогли у виборі подарунків для внуків. Часто відвідую цей магазин з внуками. Дякую дівчатам
-
Юлія Огородник ★☆☆☆☆
Обслуговування жахливе, сьогодні 10.12.24 з двома дітьми прийшла в Малятко, щоб використати сертифікат, який дитині подарували на день народження. Почнемо з того, що я туди ледве дойшла, бо коляскою по такому слизькому пандусу неможливо піднятись, довелось коляску в руках нести по сходах, які також жах які слизькі. Врахувала всі зауваження продавця в попередні рази, що не можна з коляскою, поставила коляску при вході збоку. Але всерівно продавець не задоволена. Попросила допомогти у виборі парасольки, бо на руках маленька дитина, незручно відкривати парасольки однєю рукою, продавець показала 2 варіанти, я їй пояснила що саме нам сподобалось і яке б ми хотіли, на що вона знервовано і з притензією сказала, щоб ми дивились самі, дослівно "я ж не буду тут стояти і вам показувати все". Купуємо іграшки в цьому магазині вже років 8, але коли не заходжу у магазин, постійно незадоволене обличчя саме в цього продавця, зацікавленості у продажі товарів абсолютно немає, постійно хамовито відповідає.
-
Марія Кухмістер ★★★★★
Магазин з великим вибором іграшок для дітей різного віку, доступні ціни, якісне обслуговування, привітні консультанти
-
Gooldan ★★★★★
Дуже задоволений відвідування цього магазину. Дуже привітний і ввічливий персонал. Завжди щось порадять і підкажуть . Великий вибір канцтоварів. А також великий вибір іграшок на любий вік . Ціни доступні і привабливі. Якість товарів на високому рівні .))))
-
Данило Лисик ★★★★★
Приємний і ввічливий персонал, дякую за допомогу у виборі подарунку)
-
Victoria Kulyk ★☆☆☆☆
Не лише фотозвіт, але і квитанції з банку скидувала Вам... Я хотіла мирно розійтись і забути про досі вкрадені вами 85грн але після ваших додаткових коментарів на мій відгук, я зробила висновки і ніколи нікому не порекомендую ваш магазин... Більше того я ще досі роздумую чи не подати заяву у правоохоронні органи на крадіжку.... Я видалила відгук бо Ви мене попросили декілька разів. Чи мені знову те саме продублювати і залишити відгук щоб люди бачили правду? Кошти повернулись лише один раз на карточку і ще один раз Ви повернули особисто. Ще 85грн я так і не отримала, які ви всетаки не повертаєте назад на карточку. То я маю вибачатись за те що Ви вкрали кошти з моєї картки, чи за час і нерви які ви забрали у мене? Коротко опишу ще раз ситуацію, бо попередній коментар мене попросили видалити, а саме, власник магазину, за що подарувала ляльку дитині у знак вибачення за цю всю ситуацію. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖЕНІ РОЗРАХОВУЮЧИСЬ КАРТКОЮ У МАГАЗИНІ МАЛЯТКО, ДРАГАНА 1. Я купувала заколки ручної роботи за 85грн у магазині Малятко на вул. Драгана 1 та розрахувалась карточкою. Магазин зняв мені з карточки 85 грн 4 рази... 2 рази в день покупки (11 грудня) та 2 рази через 2 дні в ночі (13 грудня) Магазин повернув кошти особисто лише один раз 85грн, оскільки решта платежів у них не відображалось. Згодом у банку пояснили, що решта коштів знаходяться у резерві банку магазину і якщо магазин не підтвердить зайві платежі, то кошти мають повернутись автоматично на мою картку..кошти повернулись лише раз.. де пропали ще 85грн не зрозуміло, чи всетаки магазин підтвердив операцію і кошти списались ще... Я вже не маю ні сил і ні бажання це все вияснювати.. Карточку заблокувала Фото прикріпляю ще раз Щодо «наклепу та репутації».. ви ще не повернули всі кошти на мою карточку... На сьогодні (25 грудня) у мене так і не повернувся один платіж за 13 грудня 85 грн який ваш термінал зняв офлайн... тому людям вирішувати чи ви шахраї чи ні... Розберіться спочатку з своїм терміналом і банком. Багато людей може і не помітити такі мінімальні зняття з карточки вашим терміналом, так ще й не в дні покупки. Щодо «фотозвіту».. фотозвіт був у попередньому коментарі який , повторюсь, магазин попросив видалити і попросив вибачення... Цей коментар я вже не буду видаляти, тому не телефонуйте мені.
-
Flika Angel ★★★★★
Магазин бомба(такий асортимент хіба на великих гуртовнях) мої племінниці капризнчі зарази, там вони потонули в увазі і розумінні вибрали що хотіли і вважають досі що це майстерня Миколая!!! Дякую персоналу за казку!
-
Ілля-Олег Баран ★★★★★
Дякую, що дістали нам канцелярський набір. Все супер!
-
Анастасія Мельник ★☆☆☆☆
Магазин хороший , великий вибір іграшок , але непривітні продавці , заходила кілька разів , і на добрий день , у відповідь почула : "угу" , після цього , відбило бажання , відвідувати цей магазин!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Малятко?
Малятко знаходиться за адресою вулиця Драгана, 1, Львів, Львівська область, Україна, 79049
Який номер телефону Малятко?
Зв'язатися з Малятко можна за номером телефону +38 (063) 137-54-09
Як можна дістатися до Малятко?
Дістатися до Малятко можна за посиланням