Відгуки

  1. Dev Com ★★★★★

    Відмінний сервіс, привітний та уважний персонал. Дещо нетривіальний заїзд якщо перед тим рухався по внутрішньому радіусу на перехресті з круговим рухом, але як є. Все інше - супер. І сервіс і привітність персоналу і чистота і швидкість обслуговування. Дякую. Тримайте так і надалі

  2. α Lori ★★☆☆☆

    Як кафе - все супер. Меню, подача, якість. Як заправка - не знаю, шановні менеджери UPG, як ви отримуєте сертифікати якості пального, але авто краще себе веде після заправки UPG в Києві або, наприклад, в Житомирі. Перевірено неодноразово. Після заправок саме тут - підвищений розхід палива, та навіть вибрації, немає тяги. Зробіть щось.

  3. Skorpion TGR ★☆☆☆☆

    Сервіс просто жах. Заїхав попити кави, тицьнув на напій, відсканувати куар код і поспішив викинути папірець, а в цей момент кавомашина просто нічого не почала готувати. Але найбільше що мене засмутило що оператор навіть не намагався чимось мені допомогти, відповів що він нічого не знає і мені просто потрібно купити ще один напій. Дуже схоже на якийсь лохотрон. Не рекомендую дану заправку оскільки на вас там всім начхати

  1. Milena Hyouka ★★☆☆☆

    Якість бензину бажає кращого. Після неї постійно вилазить чек на паливо, чого немає на інших заправках. Розчарувалася в цьому vivo cafe. Сказали чекати 15 хвилин, тому що людей багато, в результаті чекала 50 хвилин. Отримала їжу холодною, зовсім інша за зовнішнім виглядом.Не коштує своїх грошей. Немає можливості дізнатися, які інгредієнти в тому ж бургері. Я не кажу, що касири повинні знати, але папірець точно повинен бути якийсь, оскільки там є кафе.

  2. Єнот Запорізький ★★☆☆☆

    Щойно мав честь заправитися зрідженим газом на даній заправці. Не хочу коментувати обслуговування, чистоту, якість самого газу - вони нічим не відрізняються в жоден бік від інших заправок. Але хочу відзначити інше: при максимальній ємкості мого балону у 48 літрів та наявності в ньому залишку на якому я їхав, мені примудрилися заправити більш ніж 50 літрів газу (фото додаються). Це, мабуть, нове диво після того як Ісус перетворював воду на вино. Дуже хочеться звернути на це увагу відповідних органів, які займаються захистом прав споживачів або пишуть нове Євангеліє... UPD: розповіді про мій мультиклапан та ретельну перевірку свого обладнання можете залишити собі. А ні до, а ні після заправок на вашій мережі, жодна інша мережа не примудрилася заправити мій балон більш ніж на 46,5 літрів. При тому самому залишку та будь-яких погодних умовах.

  3. Dmytro Zdybai ★★★★★

    персонал привітний, в приміщенні чисто, але хотілось би таку ж систему як в інших азк, коли можна заправитись не заходячи всередину приміщення

  1. Евгений Савченко ★★★★★

    Приїхав,заправився,уїхав P.S. Головне,щоб небуло уродів які залишають авто біля заправочної колонки і йдуть жерти. Ото бидло!

  2. Ролан Дзябе ★★★★☆

    місце зручне! не працює підкачка колес вже тижня три постійно черга на касу. де працівники? завжди один працівник на касі!

  3. Viktor Bublik ★★★★☆

    Все як має бути. Але о 23:30+- перезмінка але це ніде не написано, будь-ласка, ставте турнікет на в'їзді щоб розуміти завчасно що ви не працюєте а не коли припаркувався, взяв гроші, картку, вийшов а заправщик кричить з далеку "Ви куди?"

  1. Альона Берник ★★★★☆

    Нас цікавила сама заправка, а точніше газ! Чесно кажучи з усіх можливих заправок самих популярних тут найякісніший газ, було з чим порівняти і тут навіть сумніву бути не може. Велика територія заправки, чисто, швидко, якісно, на літражі теж не дурять заправлять нормально, лишньої літри в чек не пробивають. Є туалет, продукти харчування ну і все, те що на стандартних заправках. Тому рекомендую суто, через якісне пальне, яке в наший час дуже складно знайти!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса UPG?

UPG знаходиться за адресою вулиця Магістральна, 32, Боярка, Київська область, Україна, 08151

Який номер телефону UPG?

Зв'язатися з UPG можна за номером телефону +38 (080) 050-00-64

Як можна дістатися до UPG?

Дістатися до UPG можна за посиланням

Advertisements