Чудове обслуговування. Швидке і якісне виготовлення на замовлення. Дуже гарне співвідношення ціна/ якість. Всім рекомендую.
Фотогалерея
Відгуки
-
Людмила Поваляева ★★★★★
-
Olha Zalizna ★★★★★
Великий вибір багетів. Кваліфікована менеджера з чудовим смаком. Якісна робота.
-
Юрій Шепель ★★★★★
Замовляв рамку для картини, треба було терміново. Виконали швидко і якісно. Дякую. Рекомендую.
-
Виктория ★★★★★
Дуже великий вибір рамок. Професійний, чуткий підхід до клієнта і оформлення виробу. Вже скористалась послугами кілька разів і ще планую оформити інші свої картини в цій багетній майстерні.
-
Inessa Stepura ★★★★★
Забрала своє замовлення. Вже не перший раз оформлюю свої роботи тут. Дівчата завжди підкажуть та допоможуть. І фінал буде радувати не один рік. Дякую.
-
Max Gulya ★☆☆☆☆
У мене склалося враження, що я прийшов до консультанта додому і відволік її від якоїсь безперечно важливої розмови по телефону (в частині телефонної розмови все було буквально).
-
Юля Швец ★☆☆☆☆
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Замовлення виконали з другого разу, та й то не врахували всіх вимог при переробці. Коли натягували, вперше пошкодили роботу. "Майстер", яка приймала роботу, спочатку "авторитетно" заявила ніби тканина натягується ТІЛЬКИ в одному напрямку (у моєму випадку тканина по якій йшла вишивка спеціально дублювалися щоб вона її розтягувалася і її можна було повноцінно натягнути). Після "усунення" похибок допущених вперше, не змогли все зробити і, в результаті, та ж "майстер" сказала, що це дефект, який я мав при виготовленні виробу. Якщо що, факт замовлення можу підтвердити – є чек та візитка. Крім того, як змінити відгук, не можу відповісти на заяву нижче від власника. 1. З моїми "неможливими" вимогами з другого разу щось упоралися. Можна було б і з першого, якби постаралися. 2. Ваші майстри ще за першої спроби натяжки пошкодили мою роботу, що згодом намагалися виправити і не вийшло. А я при здачі роботи на виконання зробила акцент на тому, що потрібно бути акуратним і уважним, при натяжці. 3. Це не перша моя робота, але це вперше, коли з натяжкою виникли проблеми. Що парадоксальне, я залишилася винна у пошкодженні вашими майстрами своєї роботи. Це вкрай обурливо, коли замість демонстрації професіоналізму сам власник починає відмахуватися від своєї відповідальності за роботу, а якість її виконання перекладає на замовника.
-
Aleksei Todos ★☆☆☆☆
Замовили раму всього то за якісь 750 грн і напевно не варто було чекати що це буде ціла рама і яку ще можна повісити на стіну. Ззаду були закріплені петельки і між ними натягнута нитка, при спробі просто натягнути цю нитку, з однієї зі сторін просто виламало шматок рамки .... я закріпив немноговише, з іншого боку те ж саме. Після того як вийшло повісити виявилося що вся рамка потерта і на кутах відколи ... в загальному якість на рівні п'яного однорукого .... Не поспішайте замовляти тут рамку ....
-
Марина Стогниева ★☆☆☆☆
Я художниця, часто замовляю рами, у цій багетній майстерні замовила не менше 10, розпаковую безпосередньо перед виставкою або перед оглядинами покупця, стався неприємний випадок коли при такому розпакуванні рама вартістю 3400 грн виявилася битою з двох сторін, я передзвонила, пояснила, пояснила. я у них не вперше і раму вони робили з місяць тому, розпакували зараз і там дуже помітні і запитала як бути сума не маленька! при тому що не зручно перед покупцем і угода зависла. мені сказали приїжджати завтра, буде інший продавець поясніть ситуацію вам поміняють. Я наполягла приїхати того ж вечора, бо зрозуміла, що на зміні дівчина у якої я і замовляла і отримувала. Приїхавши мені з криками пояснили, що я їхала назад і мені ніхто нічого міняти не буде і що може я її сама оббила. Такого хамства я не зустрічала ніде, ніхто навіть не знався на ситуації просто в сказі і з криком вказали на вихід. Бажання здерти гроші не відповідаючи за якості товару та грубе ставлення навіть до постійних клієнтів. фото роботи майстерні за 3 400грн прикріплюю.
-
Dim One ★★★★★
Об'ємний замовлення виконали дуже оперативно, швидше розрахункового терміну. Дуже великий вибір багета на будь-який смак. Рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Арт сервіс?
Арт сервіс знаходиться за адресою вулиця Полярна, 20Д, Київ, Україна, 04201
Який номер телефону Арт сервіс?
Зв'язатися з Арт сервіс можна за номером телефону +38 (099) 797-23-61
Як можна дістатися до Арт сервіс?
Дістатися до Арт сервіс можна за посиланням