Відгуки

  1. Natali Ts ★★★★★

    Ольга Миколаївна, безмежно вдячні Вам, Інессі, Наталії за цікавий, неймовірний день! Дякуємо за чудову екскурсію, за історії, за дитячий захват і емоції! Такий прекрасний музей, так всього багато можна подивитись! Діти провели незабутній день, наповнилися враженнями і взнали багато цікавого! Найщиріша подяка Вам від нашого класу!

  2. Iren Synytsyna ★★★★★

    Цікаво та пізнавально!

  3. Iryna Shcherban ★★☆☆☆

    Дуже лояльно відношусь до Укрпошти… поки що… І це скоріш за все завдяки поштовому відділенню, яке по сусідству - мене в них все влаштовує. Щойно відвідали музей. Про нього прочитали тут на сторінці Укрпошти в Фейсбук. Експозиція дуже цікава, копмактна, вимагає небагато часу, АЛЕ: 1) по-перше, ні на сторінці ні тут в гугл-мепс не вказали, що в музеї є перерва на обід! Є тільки час відкриття і закриття. Контактів музею, щоб переконатись чи дізнатись додаткову інфо ніде нема. В тому числі на сайті Укрпошти. Цілий ранок писала в месенджери інстаграму і фейсбуку, чекали-чекали на відповідь, вже в музей попали - так ніхто і не відповів. Поїхали з сином так, сподіваючись на розклад. Приїхали на метро з іншого кінця міста о 13:10, щоб посмикати за зачинені двері. Подзвонили - вийшла незадоволена пані, сказала «Ізвінітє, у мєня обєд». Я тільки хотіла уточнити - двері перед носом закрили. Потім на тих самих дверях прочитали, що в музеї дійсно є перерва на обід в певний час… ВКАЖІТЬ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ НА СВОЇХ ІНТЕРНЕТ РЕСУРСАХ. Довелось пів-години чекати на кінець обідньої перерви. 2) І тут по-друге: зайшли, спитали чи можна - пані сказала, що можна. Зайшли ми в зал виставки, потоптались. Я думала, нам скажуть що куди. Почекали 10 хв, роздивлялись самі, ніхто не йде. Пані або мовчить, або спілкується по телефону. Продовжили ми самі оглядати експозицію. Добре, що я з дитинства дещо знаю чи пам‘ятаю. Дещо довелося здогадуватись, наприклад, коли роздивлялись фото з альбому без назви з різним вмістом посилок… Потім тільки здогадалась, що це заборонені матеріали, і як люди намагалися їх пересилати… Пробули в музеї хвилин 30. Під час огляду пані з музею ращи 2-3 заходила дивитись, що ми робимо. Чула, як я намагаюсь розповісти сину про той чи інший пристрій, марки, тощо…, навіть нічим не допомогла. Стояла мовчки, як наглядач. А в кінці просто прийшла, сіла в залі на стільчик і тикала в телефоні. Було враження, що ми там заважаємо. ТОМУ ІНФО ЩОДО ТОГО, ЩО ЕКСКУРСІЯ САМОСТІЙНА, теж варто вказати на ваших ресурсах. 3) зараз музей безкоштовний до 12 листопада. Якщо він буде платним, що зміниться? Висновок такий: музей класний, невеличкий, ідея класна, але як завжди, скрізь людський фактор, який може перекреслити всі плюси.

  1. Богдан Красавцев ★★★★★

    Дуже радий екскурсії, яку для мене провела працівниця музею. Відповіла на всі мої запитання й відкрила для мене чимало нової інформації. Наприклад, про те, що серед марок, які представлені в музеї, є дуже цінні та коштовні — але хтозна, які саме :) Також я дізнався про те, що раніше цей музей розміщувався в будівлі на Хрещатику, але справжньої популярності досяг після переїзду на лівий берег. В музеї можна посидіти у вільний час — локація може слугувати, як місце відпочинку та зустрічі: без кави, зате з добрим настроєм. Що особливо здивувало: майже всі речі в музеї можна чіпати руками. Телеграф, старі клавіатури та касові апарати — дітям тут, безперечно, буде дуже весело!

  2. ftnntn ϟ ★★★★☆

    Сходити можна, цікаво: марки, ящики поштові, печатаючі машинки... Норм)

  3. Viktor ★★★★★

    Цікава красива будівля. Обслуговування совкове досить часто.

  1. Максим Саливон ★★★★★

    Цікавий музей розвитку пошти в Україні!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Музей пошти?

Музей пошти знаходиться за адресою вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 16/4, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону Музей пошти?

Зв'язатися з Музей пошти можна за номером телефону +38 (044) 517-78-93

Як можна дістатися до Музей пошти?

Дістатися до Музей пошти можна за посиланням

Advertisements