Все сподобалось, якби ціни трохи були нижче, було б цікавіше
Фотогалерея
Відгуки
-
Евгений Ольховский ★★★★★
-
Юрий Алчиев ★★★★★
Мені сподобалось. Чітко, по ділу. Сказали - якщо прочитаємо по вашому авто- ви сплатите, якщо ні - не треба платите! Все прочитали по БМВ і4. Окрема подяка Олексію! Чітко та професійно!
-
Владислав Агеєнко ★★★★★
Робив на цьому сервісі свою Тесла модел С. Були проблеми з великим мотором P85. * Одразу скажу, це не рекламний відгук, хоч він і буде максимально позитивний і обширний, але я дійсно вдячний цьому сервісу тому не важко все россказати як є. Очікування: * Відгуки тут, що все дуже погано і дуже дорого. * Знайомі казали що туту 3 шукри здеруть, а сервіс лажа, майстів там немає, тільки менеджери. * Але хотів зробити швидко і РИЗИКНУВ! А тепер що було на справді: 1. Дуже швидко взяли в роботу авто.(на іншому сервісі сказали чекати чергу 3 тижні) 2. Менеджер Денис проїхався зі мною послушав звук на який я жалівся. 3. Оглядало машину близько 4 людей одразу, добре комуніукували розпитували і розказували що це може бути. 4. Денис заздалегіть озвучив ціну ремонту, як мінімальну так і максимальну. Детально росписавши що і за скільки робиться. 5. Робили машину тиждень включаючи очікування запчастин, одну із них я замовляв сам, так-як в них не було. 6. Під кінець ремонту коли вже повністю розбирали мотор, виявилось що є ще проблема по диферинціалу. Він в них коштував дороще ніж позицію яку я знайшов в інеті, але пішли на поступки і зробили на нього таку ж ціну. 7. На справді зробили багато чого додатково що навіть не включили в вартість, аргументуючи "ми ж з вами домовились на таку ціну, як пообіцяли стільки і взяли". За що я дуже вдячний. 8. Оплата зруччна. З чеками! З накладною, зі звітом по всім роботам. 9. Денис був на зв'язку постійно, і писав і дзвонив, відповідав дуже швидко, протягом 5 хв. 10. Майстви все зробили на совість, дали всі чеки, є гарантія на ремонт. Тож я спокійний, навіть якщо щось трапиться, я бачу який тут сервіс і які тут менеджери, мене точно ніхто не кине. 11. Строки - пообіцяли тиждень, так і зробили, навіть незважаючи на те що в кінці ремонту виявилась ще одна велика несправність. 12. Фото і відеозвіти по роботі - все мені кидалося, і фото і відео, що не так, все пояснювалося. Висновок: Так, можливо десь мені б і зробили трохи дешевше. Хоча не впевнений, на форумах і на ютубі озвучують ті ж цифри що я і заплатив. Так от навіть якщо в якомусь СТО і буде дешевше , але подумайте що це може Вам коштувати. 1. Ігнор(бо менеджер і майстер одна людина і просто не встигаж) 2. Запчастини - шукай сам. 3. Гарантія, чеки - ніхто не дасть, а якщо і дадуть то якісь бумажки без друку які нічого за собою не несуть. І при продажі коли будете розповідати що щось робили ніхто не повірить. Тому, якщо хочете відремонтувати машину і не посивіти, бути спокійними на протязі усього процессу, знаючи що вас не надурять і не кинуть. То сюди. По електричкам точно сюди. Сподіваюсь не прийдеться, але якщо я буду звертатитсь кудись ще за ремонтом тесли - то тільки сюди. Міцного здоровья менеджеру Денису, і команді майстрів(їх імена нажаль не знаю). *додаю фото які мені скидали на протязі всього ремонту.
-
Сергей Довбищук ★★★★★
Гарний сервіс, приємне обслуговування і кваліфікований механік. Визначили причину відмови та виправили дефект (електромобіль). Звертався 16.04.25р., Довбищук С.П. Рекомендую дане СТО.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Master Service Electro?
Master Service Electro знаходиться за адресою вулиця Біологічна, 18, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Master Service Electro?
Зв'язатися з Master Service Electro можна за номером телефону +38 (067) 694-33-20
Як можна дістатися до Master Service Electro?
Дістатися до Master Service Electro можна за посиланням