Відгуки

  1. Villi Astreiko ★★★★★

    Смачно і швидко, bellissimo.

  2. Роман ★★★☆☆

    Наразі тут кафе "Три кота". Зайшли з донькою піци поїсти. Замовили "деревенскую". Піца не погана. Ціна нормальна. Все меню іноземною мовою і про обслуговування клієнтів українською тут не чули. Інтер'єр так собі. Столи протираються вологими ганчірками, після чого бажано самому протерти вологою серветкою, а потім сухою щоб не вимазати лацкани сорочки. Короче побували у російській глибинці. Цікаві враження. Давно я таке не бачив.

  3. Вероника Фирус ★★☆☆☆

    Кілька місяців тому доставка з софії порадувала тухлою яловичиною в салаті, кухар намагався замаскувати цей нюансик оцтом, але не вийшло, слава богу, зрозуміли в чому річ і їсти не стали. Доставку везли з софії, оскільки не було світла в мілані, коли передзвонювали на доставку, то почули «вибачте» дуже сумним голосом. Вибачаємо, не переживайте, але більше не годуйте тухлятиною людей, це неправильно, навіть якщо салат коштує 60 грн.

  1. Hashunu ★★★★☆

    Смачно і не дуже дорого, є нормальна музика та відносно гарна обстановка. Обслуговування швидке та привітне, загалом мені сподобалося.

  2. Стас Неклюдов ★★★★★

    Швидко, смачно і ціна не ''кусається"...

  3. Инна ★★★★☆

    брали роли в грудні 2019 все сподобалося, смачно.

  1. Anton ★☆☆☆☆

    Так-то я не особливо вимогливий відвідувач і цього відгуку тут не було б, навіть враховуючи, що по залі повзав прусак, від однієї з офіціанток чулася нецензурна лайка, окрошка - відверто несмачна, а щоби її отримати довелося чекати, поки кухаря перекурять, а курили вони прямо в нас на очах, сидячи на сходах зовні. Враховуючи те, що піца виявилася непоганою, усередині було прохолодно, а ціни низькі, я ладен був заплющити очі на вищевикладене. Але наприкінці нас спробували обгортати на 100 гривень. Схема тупа до неподобства. З фразою "комп'ютер натупив" дівчина принесла 2 чека. На першому – основна частина нашого замовлення на суму 110грн. Але написано, що я заплатив 210грн. І на другому рядку: здавання 100грн. Причому 100грн. закреслили ручкою і виглядає так, ніби я маю не 110, а 210. Ну і другий чек окремо за окрошку - для відвернення уваги... Тобто. замість 133грн я мав би заплатити 233. Відмазки були непереконливими настільки, що гидко було слухати. Загалом висновки робіть самі.

  2. Влада Баша ★★★☆☆

    заходили на 8-е березня, брали роли з собою. всюди були великі черги і чекати доводилося по 2 години. зайшли в цю піцерію, нам сказали почекати всього 20 хвилин. поки ми чекали своє замовлення, спостерігали картину як кілька людей у ​​верхньому одязі, заходили на кухню. дуже легко розгледіти кухню, можна помітити, що вона не в кращому стані. роли цілком нормальні за свою ціну. піца в цьому місці подобається.

  3. Шанко Иванов ★★★☆☆

    Так собі, щодо обслуговування до дівчат притензій немає, розумнички. Але продукти не завжди свіжі та піца, чесно га..вая.. Ну, були ви класні, ну чому скотилися?

  1. Богдан Воробьов ★★★☆☆

    Персонал хороший, інтер'єр зручний, проте як на мене піцу стали готувати гірше (Кароліно, мексикансько, пепероні) в основному через погану ковбаси

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Центр "SOFIA"?

Центр "SOFIA" знаходиться за адресою Козацька вулиця, 26а, Енергодар, Запорізька область, Україна, 71500

Який номер телефону Центр "SOFIA"?

Зв'язатися з Центр "SOFIA" можна за номером телефону +38 (099) 026-87-81

Як можна дістатися до Центр "SOFIA"?

Дістатися до Центр "SOFIA" можна за посиланням

Advertisements