Шикарне місце, дуже смачна курка по-корейськи, кімпаби та страви з рисом. Сервіс на висоті, завжди привітний і швидкий персонал. Єдиний мінус - може бути трохи дорогувато та великий наплив людей по вечорам та на вихідних (бронюйте столик за день до візиту) Відвідували, відвідуємо і будемо відвідувати
Фотогалерея
Відгуки
-
Ростислав Крамар ★★★★★
-
iryna malynovska ★★★★☆
Гарний заклад. Нормальні ціни . Кухня що ми пробували - закуски і десерт топ. Рамйон з морепродуктами не смачний , переварена локшина , мало морепродуктів і жорсткі бебі кальмари . Гості які сидять по 2 біля дверей мають якось обігріватимя більше бо в холодну погоду там не ок коли всі постійно заходять і виходять . Взагалі заклад дуже модний і інстаграмний. Можливо треба повернутися і дати кухні ще раз шанс
-
Катя Кравченко ★★★★☆
Дуже давно хотіла сюди сходити з донькою. Із плюсів - великі порції, дійсно смачно, класний бабл ті. Із мінусів - нема нічого вау у дизайні, не можна було сісти за вільний столик на диванчиках без попередньої броні, дуже непривітний офіціант.
-
Artur Tumanuan ★★★★★
Дуже смачний заклад. Завітали тиждень тому з колегами замовили пів меню. Сподобалось все !)) Рекомендую всім!)
-
Сергій Волинець ★★☆☆☆
Камон, це не перший ваш заклад. 1. В закладі, коли його відвідував, в барній карті з безалкогольних напоїв в наявності був лише один, решти не було. 2. Хостес, офіціант, касир — всі спілкуються російською мовою. На зауваження до офіціанта вона відповіла «я її не знаю». Камон, ви серйозно? Не знаєш мову йди працювати де не треба спілкуватись з людьми або вчи. Як для офіціанта це вивчити меню на українській і фрази «так, ні, уточню, добре, вибачаюсь, доброго дня, дякую за візит, допобачення». Враження зіпсовано максимально тим що навіть не вибачились і не перейшли на українську. 3. Їжа смачна і подача гарна, за це 2 зірки. Бажання повернутись — 0. В Києві є багато корейських закладів, які набагато кращі цього.
-
Валерій Шелупець ★★☆☆☆
Їжа смачна, але офіціанти без необхідних навиків. 30 хв з моменту замовлення до виносу їжі, ще 20 хв на виніс десерту. Який прийшлось відмінити, бо стало неможливо вже. Більше не повернусь.
-
Лю Журавель ★☆☆☆☆
Офіціант відмовився посадити за стіл побільше, сказав, що там бронь, але за весь час поки там сиділи стіл був вільний. На прохання принести просто фільтрованої води запропонував купити Моршинська, і тільки після ще декілька прохань приніс. Їжу чекали 40 хвилин, про десерт, який я замовляла забули. Обслуговування на 0 з 10.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Kim Kimchi Korean BBQ (Lva Tolstoho)?
Kim Kimchi Korean BBQ (Lva Tolstoho) знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 38, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до Kim Kimchi Korean BBQ (Lva Tolstoho)?
Дістатися до Kim Kimchi Korean BBQ (Lva Tolstoho) можна за посиланням