Відгуки

  1. Валерій Сидорук ★★★☆☆

    Вирішуйте проблему з недостачею персоналу. Одна людина на ресепшині і на барі це не ок, вже не раз і не два доводилось чекати 15 і більше хвилин, щоби просто почати тренування. Окреме задоволення відсутність мила в дозаторах... в спортзалі... Це навіть не знаю як коментувати.

  2. Vladyslav Hulin ★★★★★

    Зала дуже прикольна. Зводили дитину (4.5 років) - їй дуже сподобалося, жацмалася з пані Женею (брали одноразове тренування поки). Дитина сказала що дуже хоче піти ще і саме до пані Жені. З нюансів, треба з собою брати змінне взуття (навіть якщо не займатися, звучить логічно, але ми не подумали), бо без взуття там прям дуже холодно ногам (хоч і підлга вкрита матами чи якимось спеціальним покриттям. З приводу паркінгу: на території є трохи місць, але якщо буде зайнято, багато місць (буквально вся вулиця бо це якась +- промзона але прям біля почайної) де встати просто на вулиці за територією.

  3. Елена Руденко ★★★★☆

    Ходжу на скеледром понад рік, зал подобається, міняти його не планую. Є прохання до адміністрації: більш стабільно працювати з розкладом і бронюванням. Записуюся за 2 тижні (це зручно), планую під це свій час та справи. За останні 4 тижні з 4 тренувань 3 були скасовані, про скасування повідомляють за кілька днів. Дуже хотілося б більшої передбачуваності в розкладі.

  1. Eugene ★★★★☆

    Привів дитину на дитяче групове заняття на 10 ранку. Довелось чекати майже 20 хвилин інших дітей. На моє питання чому не починається заняття інструктор відповіла що діти маленькі і вони не можуть самі розминатися. Так починайте розминатися із моєю дитиною, а інші коли прийдуть - приєднаються. Чому він має чекати біля рецепції 20 хвилин? Стосовно самих занять зауважень немає. Upd. Вибачилися і пообіцяли що такого більше не буде. Дуже швидка реакція на відгук. Дякую.

  2. Viktoria Nozdrachova ★★★★★

    Вартує своїх грошей, приємні та кваліфіковані тренери, в мене була Ангеліна. Завжди допоможе, підскаже, інформація легко запам'ятовується, не дивлячись на те, що спорт для новачка дуууже не легкий Обов'язково відвідуючи ще раз!)

  3. Тетяна Нос ★★★★★

    100% рекомендую!! Всі працівники закладу привітні, тренери знають свою справу !! Дуже приємно проводити суботні вечори в гарній спортивній обстановці!!

  1. Iryna Styhiyaphoto ★★★★★

    Ходили з друзями на перше заняття з інструктором. Хороший спейс, усе сподобалося. З рекомендацій - зручніше, коли інструктор має 2-3 людей, за більшою кількістю не встигає. І обов'язково спробуйте спеціальне взуття.

  2. Евгения Хмелевская ★★★★★

    Суперове місце. Зручна роздягальня, душ. В одному залі і болдер і мотузка. Не дуже високий. Дуже кідфрендлі. Багато трас для новачків, не засумують. Гарна зона розмінки. Ходжу в день. Народу мало і ціна більш менш 180 грн. Вечірнє 250. Цікаві рельєфи, цікаві дитячі траси. Багато автростраховки, яка рятує, коли напарник не прийшов. За перші 3 рази звикла, перщий раз повисати страшнувато. Вобщем мега позитивне місце, раджу. Крута куля, на яку можна вилізти і вийти нагору. І бонус, пускають з велом!

  3. Вікторія Редько ★★★★★

    Найкращий та найсучасніший скеледром у Києві. Гарний дизайн. У залі є зона для болдерингу, траси з автостраховкою, швидкісна траса та інтерективний скеледром 12climb. Також є тематичні стінки для дітей та зона для розминки. Переодягалки просторі, є душ та кафе, а також зона відпочинку. Рекомендую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Climbing SPACE?

Climbing SPACE знаходиться за адресою вул. Вербова, 59, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Climbing SPACE?

Зв'язатися з Climbing SPACE можна за номером телефону +38 (093) 449-51-63

Як можна дістатися до Climbing SPACE?

Дістатися до Climbing SPACE можна за посиланням

Advertisements