Відгуки

  1. Анна Єрмілова ★☆☆☆☆

    Персонал постійно забувають додавати позиції до замовлення, хоча ті вже проплачені і зазначені в чеку. Приходили у заклад тричі в різні проміжки часу, одного разу забули стріпс (замовляли шість на трьох, отримати п'ять), також морозиво в іншому замовленні і дабл чізбургер у фінальному на даний момент. Ходили раніше з родиною, аби побачити, що забудуть наступним. Ставлю крапку на цьому закладі, після чізбургера рекорд побитий і потреба ходити сюди вичерпана.

  2. Марина Бажанова ★☆☆☆☆

    Зайшла спробувати українське меню. Замовила меню з українським твістером, я в шоці з його розмірів. На фото він виглядає дуже класно і думала мені сподобається, но те що я отримала..... На запитання до персоналу, чого він такий маленький і так сильно відрізняється від того що на фото, мені відповіли , що це маркетинговий хід і що він закручені з обох сторін, тому не об'ємний. Но я ж обрала замовлення в закладі і очікувала побачити те, що замовила....

  3. Арсеній Свиридов ★☆☆☆☆

    Їжа - прикріпив фотографію, найдорожчого меню (250 грн), де в бургері курка займає, максимум, 50 відсотків. Наприклад, в Кфс на Вокзальній площі, все як має бути, тому 1 бал. Атмосфера - на другому поверсі відбувається якийсь хаус та неповага до відвідувачів. Компанія молодих людей, не дуже культурної поведінки, вмикала російськомовні пісні, коли біля сидів військовий, який, сто відсотків, тільки приїхав на відпустку на пару днів і відпочивав зі своєю сімʼєю. І в загалом, були люди, які також дозволяли собі палити електронні цигарки, тож, прошу, набагато більше контролю.

  1. [email protected] qwerty1982 ★★★★☆

    Атмосфера привітна. Їжа смачна. Але: в туалетах брудно. Папір відсутній. І ковід сертифікат, нажаль, не питають ( думаю тому відвідує досить багато людей).

  2. Dariya Chorniy ★☆☆☆☆

    Вчора 09.09.2021 за адресою глінки 19 ми вирішили перекусити, на автоматі самообслуговування оплатили 1 і теж замовлення декілька раз, чек так і не отримали,писало що відмовлено , але гроші стягло з двох карток, ми робили декілька спроб оплати, не розуміючи чому відмовлено, в результаті повторили замовлення через касу і з нову оплатили все заново, через касу, вже не говорячи навіть про те що нам дали каву замість вказаного в чеку чаю, проблему з Переплутаноно замовлення ми не стали робити, а от неприємність з оплатою ми помітили лише сьогодні ((( Замовлення в результаті обійшлось нам в 1000 грн замість 350 Ми дуже розчаровані таким сервісом І шо робити куди скаржитись невідомо, адже в Дніпрі були проїздом((

  3. Руслан Овчинников ★★★☆☆

    Випадково вийшло зробити два замовлення перше у терміналі а друге на касі... Виникло дивне відчуття омани ... Коли замовляеш у терміналі самообслуговування тобі картку розіграшу не видають, а на касі видають. Цікаво. Чому ?

  1. Serhii Lymarenko ★★★☆☆

    Не дуже затишне місце. Постійно хтось заходить і виходить до терміналів, які розташовані у невеликій кімнатці біля входу (а якщо на вулиці -15°С, то ще й прохолодно - не виникає бажання знімати верхній одяг. При цьому тепловий екран на вході не працює). Занедбаний санвузол. Страви стандартні для KFC. Якщо треба перекусити - нормально, для проведення часу - не сподобалося.

  2. Oleksandr Kondratov ★★★☆☆

    Не сподобалося. Продавчиня поводила себе так, неначе ненавиділа кожного, хто підходив до каси із замовленням. Бургер (Сандерс) не дуже сподобався, краще б я в МакДональдс пішов. Але, смачні стріпси і напої можна було замовляти без обмежень. Однак, наврядчи я сюди повернуся

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса KFC?

KFC знаходиться за адресою вул.Королеви Єлизавети ІІ, 19, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Який номер телефону KFC?

Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 400-17-09

Як можна дістатися до KFC?

Дістатися до KFC можна за посиланням

Advertisements