Зайшли ввечері 6.11.2025 за тортом з маленькою собакою на руках,позіхаючі продавці,без привітання сказали що вхід з твариною Заборонено. Дуже хочу побачити їх медичні книжки, з пройденими аналізами та лікарями. Оскільки судячи з побаченого необхідний огляд в них відсутній, бажання ще раз щось купляти теж немає.
Фотогалерея
Відгуки
-
Алёна Михайлова ★☆☆☆☆
-
Лілія Цибинога ★☆☆☆☆
В колективі магазину є така Анна Бережна, дуже неприємна людина. Завжди не задоволена, що до неї звертаються покупці. Робить привітний вигляд тільки "на камеру". Не компетентна зовсім. Вважаю, що така людина не повинна працювати у сфері обслуговування. Спостерігала, як вона спілкується з колегами. На мій погляд - дуже зверхньо!!!
-
Маргарита Шумакова ★☆☆☆☆
Не дуже привітливо зустріла мене продавець Світлана,-що надо,кидала,цукерки,ні дякую ,ні будь ласка,ходила косо на мене дивилась,так побудь потрібно спілкуватися з покупцем.Дуже не принмно!!!!
-
Алина Паламарь ★☆☆☆☆
Прийшла в суботу за пасхальним кексом об 11 годині , звичайно ж його не було вже . Здійснюють дефіцит що б люди бігали по сто раз туди в надії , що він зʼявиться та щось куплять лишній раз . Персонал неприємний . При ажіотажі перед святом , знаючи чого туди біжать клієнти , стоять та між собою та кожного , хто заходить голосно обговорюють «о цей за паскою прийшов , і ця заходить за паскою» знаючи що її вже нема , насміхаючись . Жіночка- консультант з коротким каре особливо , не ведіть себе так, ви псуєте все враження про магазин .
-
Аня Бурова ★★★★★
Асортимент торів зростає, але найулюбленішим залишається Київський з фундуком. Натомість кожен може обрати на свій смак. І як завжди це місце насичене ароматами сладощів та шоколаду, ароматами свята.
-
Ім'я Прізвище ★★★★★
Все гарно, як і в решті магазинів мережі, де довелось бути. На касі та в залі робітники спілкуються виключно українською мовою, що для Харкова незвично.
-
Дар'я Колода ★★★★★
Завжди приємно заходити! Ненав'язливий і чемний персонал, бомбезний вибір солодощі та святковий настрій! А шоколадні вироби найкращі серед існуючих в Україні)
-
Vi Lugo ★★★★★
Гарний магазин якісних кондитерських виробів в зручному місці - біля станції метро Палац спорту. Великий асортимент ласощів на всілякі смаки. Регулярно є скидки на популярну продукцію.
-
Таня Климко ★★★★★
Люблю купляти продукцію Рошен. Продукція завжди свіжа, смачна, щось є новеньке. Продавці привітні, а ще більш приємно, це спілкування нашою рідною українською мовою.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Roshen?
Roshen знаходиться за адресою проспект Героїв Харкова, 144, Харків, Харківська область, Україна, 61060
Який номер телефону Roshen?
Зв'язатися з Roshen можна за номером телефону +38 (080) 030-09-70
Як можна дістатися до Roshen?
Дістатися до Roshen можна за посиланням