Обожнюю кфс, дуже часто їм в ньому, і не думав, що буду ставити йому 1 зірку. При замовлені не зміг просканувати картку лояльності, вписати також не міг. Після цього очікував замовлення 15 хвилин, 15!!! Чек був на 200 грн, не велике замовлення, щоб так довго чекати. Хочу помітити те, що таке тільки тут, і вже не в перший раз. Під час цього я бачив, як обличчям до мене робітники закладу «байдикували» - сміялися, балакали, а потім збирали замовлення. Дійшло до того, що на планшеті замовлень зникло моє, яке висвічувалося там декілька хвилин. Коли нарешті моє замовлення було готове, співробітниця тихо говорила його номер. Я підійшов з чеком, але співробітниця вирішила навіть не піднімати очі і дивитись, чи прийшов хтось на її замовлення, та продовжувала говорити номер, не піднімаючи очей. Але врешті-решт, після зауваження, я отримав своє замовлення. Фатальним стало для мене refil механізм. Начебто налив повний стакан, але піни половина. Вимушений стояти і натискати по декілька разів, щоб налити скільки хотів. До цього кфс - ганьба. Усі працюють добре - на ж/м «Тополь», навпроти театрального бульвару, на вокзалі. Всюди все добре, але не тут.
Фотогалерея
Відгуки
-
Данило Макогон ★☆☆☆☆
-
Татьяна Герасименко ★★☆☆☆
Періодично брали з чоловіком твістер чи стріпси. І якось вирішили взяти рис бокс ..жалкую, що не зробила фото. Коли він приніс мікроскопічні коробочки, вже стало якось сумно. Але коли відкрили і побачили, що вони напівпусті... Ну ви серйозно? Там три ложки їжі було за немалу ціну, відчуття, що ти натрапив на шахраїв, які з задоволенням тебе "намахали". Більше немає бажання брати там хоч щось, бо не знаєш, де тебе знову намахають. Дивна політика, бо поруч купа варіантів, де поїсти і наїстися за ті ж гроші
-
Андрей Осадчий ★★★☆☆
Смак стандартниз блюд трошки кращій, ніж в інших філіях у м.Дніпро. Але на прохання реагують мляво, говорять Так, а по факту - роблять як заманеться. Серветок майже не дають, кожного разу треба просити додаткові. Відверто кажучі якість сервісу ще треба допрацьовувати та допрацьовувати, адже заклад у центральному ТРЦ.
-
Alina Diakova ★☆☆☆☆
я заплатила гроші за кістки ? що у вас з порціями?? здоровенне відро, де продукція лише дно прикриває п.с.: це крильця, а не байтси, хто не зрозумів
-
Stanislav Mykhailenko ★★★★☆
Один з кращих KFC в місті. Сьогодні просто ідеально. Не встиг отямитися як майже все з‘їв. Ось вам пруф - стріпси і картопля ідеальної просмажки
-
bobeobi gzigzigzeo ★☆☆☆☆
Чай з водопроводної води, що аж зпінилась. За 25 грн, на вокзалі смачніше за 5 грн.
-
Rostislav Zhitniy ★☆☆☆☆
Жахливо!!!! Ні в якому іншому КФС не було так! Картопля напів чорнява і взагалі не смачна! Бургер просто холодний подали. Не думав що бувають такі виключення. Увольняйте поварів! Бо враження що там готують люди які взагалі не знають як готувати!
-
Dariya Chorniy ★☆☆☆☆
Вчора 09.09.2021 за адресою глінки 19 ми вирішили перекусити, на автоматі самообслуговування оплатили 1 і теж замовлення декілька раз, чек так і не отримали,писало що відмовлено , але гроші стягло з двох карток, ми робили декілька спроб оплати, не розуміючи чому відмовлено, в результаті повторили замовлення через касу і з нову оплатили все заново, через касу, вже не говорячи навіть про те що нам дали каву замість вказаного в чеку чаю, проблему з Переплутаноно замовлення ми не стали робити, а от неприємність з оплатою ми помітили лише сьогодні ((( Замовлення в результаті обійшлось нам в 1000 грн замість 350 Ми дуже розчаровані таким сервісом І шо робити куди скаржитись невідомо, адже в Дніпрі були проїздом((
-
Олег Одражий ★★☆☆☆
Дуже повільно видають замовлення (більше 10 хв). Для фастфуду це недопустимо. Плюс, не було у наявності фірмових вологих серветок
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KFC?
KFC знаходиться за адресою вул.Королеви Єлизавети ІІ, 2, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону KFC?
Зв'язатися з KFC можна за номером телефону +38 (067) 545-25-40
Як можна дістатися до KFC?
Дістатися до KFC можна за посиланням