Відгуки

  1. Євген Мучкін ★★★★★

    Великий асортимент та знижки.Доброзичливе відношення.Завжди святковий настрій.

  2. А Б ★☆☆☆☆

    Купила цукерок на 500 грн. Попросила маленький пакетик для вагового мигдалю. Відповідь: "ні, це тільки для вагових цукерок, він не продається, а дати так ми не можемо". Ми не можемо дати пакетик за 5 копійок до покупки на 500 грн!!!!! Супер сервіс

  3. Александра Зубова ★☆☆☆☆

    Ну пустили до магазину з собакою. Складно зрозуміти, чому в країні і досі залишаються магазини, куди не пускають з тваринами. Нащо Рошен вкладає кошти в рекламу, щоб залучити покупців,а потім виганяє з магазинів. Протягом місяця в різних соц мережах, на вулицях я бачу рекламу Рошен, захотілося прийти до магазину та обрати смаколиків, а коли я прийшла за товаром, реально готова купити їх продукцію,то мене просто не пустили. Дівчина запропонувала залишити собаку на вулиці. Для мене собака- це дитина, це повноцінний член сім'ї. При вході я запропонувала взяти собаку на руки,та швидко обрати товари, але мені не дозволили. Ще один бренд,товари якого,я купляти більше не буду,та зроблю все,щоб мої рідні та знайомі обирали інші українські бренди. З такою політикою компанії, та ставленням до своїх покупців Рошен пробив дно, нажаль ....

  1. Nataly ★☆☆☆☆

    Сьогодні касир ( що сидів одразу від входу ліворуч) нахамив жінці пенсійного віку із хворобою Паркінсона та відмовив їй у покупці шоколаду через купюру в 1000 грн. Його « А менше не маєте, Вам тут не розмін» і картина, як жінка поклала шоколад та вийшла із магазину й досі викликає огиду. І це називається сервіс. Хоч би навчили своїх працівників ставитись із повагою до покупців.Із принципу більше не піду в цей магазин( Полтавський шлях 147/2), щоб не бути свідком такої мерзоти.

  2. Валерия Мирошниченко ★☆☆☆☆

    Жахлива політика компанії щодо заборони відвідування магазинів з собакою. Це дуже відстало! Майже всі продуктові магазини зараз знімають ці заборони і навіть роблять возики для тварин. Ви втрачаєте покупців

  3. Мария Олейникова ★★★★☆

    Купила все що хотіла але як на мене дороговато!

  1. Яна Скрипникова ★☆☆☆☆

    17.03 купували всякі солодощі, і в тому числі торт "Наполеон" - не дивлячись на те, що термін придатності торта ще не був прострочений, хоча і був близький кінець, крем був скислемед, а коржі сухі (вже купували "Наполеон" в цьому місці раніше і знаємо, який він повинен бути, коли свіжий). Спробували вирішити питання через гарячу лінію - там відповіли, що готові прийняти скаргу, але питання повернення грошей або заміни його на свіже вони вирішувати не будуть. Телефонний номер магазину дати відмовилися, пославшись на те, що не мають такого права. Хоча після дуже швидкого пошуку в інтернеті номер виявився буквально по другій посиланням. Спочатку в магазині не брали трубку, потім взагалі вимкнули телефон. Довелося їхати особисто-але там сказали, що нічого повертати не будуть, що це продукти харчування та після того, як ми вийшли з ними за поріг магазину, вони відповідальності вже ні за що не несуть і єдиний вихід-написати в книгу скарг, яка, до речі, вже добігає кінця через кількість негативних відгуків. в загальному, колись хороший магазин з смачною продукцією в цей раз викликав глибоке розчарування і відбив бажання відвідувати його в майбутньому.

  2. Катерина Кісіль ★★★★★

    Чудовий магазин. Все на найвищому рівні

  3. Kir Babyak ★★★★★

    Круть! Коли я вперше зайшов в цей магазин то мені здалося що він повністю з солодощів.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Roshen?

Roshen знаходиться за адресою вулиця Полтавський Шлях, 147/2, Харків, Харківська область, Україна, 61064

Який номер телефону Roshen?

Зв'язатися з Roshen можна за номером телефону +38 (080) 030-09-70

Як можна дістатися до Roshen?

Дістатися до Roshen можна за посиланням

Advertisements