Рекомендую гарно перевіряти, що майстри замінили, що ні. Принаймні, щоб показували старі замінені запчастини. Бо потім виникають різні неприємності. Які можуть навіть загрожувати безпеці під час руху. Зараз вже пізно ствреджувати і доводити. Але рік назад мали замінити дві стійки. Ще тоді майстер на іншій СТО висловив підозру, що поміняли лише одну. Зараз вже перевірили фірму стійок через рік і таки довіряти тут не можна.
Відгуки
-
Yurii Makhnovskyi ★☆☆☆☆
-
Ростислав ★☆☆☆☆
Замінював передні стійки(вкладиші).Впринципі хлопці роблять швидко і досить нормальні ціни. Але при початку роботи попросив щоб не знімали стійку із розвальних болтів,а зняти із шруса разом з диском(і моє прохання було проігнороване)на що я вказав механіку Миколі,він начебто не знав,що так можна,а тому сказав,що зробить розвал безкоштовно.Він його зробив ,але вказував не вірну марку авто в програмі(про що я дізнався через пару днів).Шплінт на накінечниках поламав,назад не встановивши,сказав,що"і так добре тримається". Працівник Міша не знає,що амортизатори масляні після прокачки не портібно перевертати. Розвальщик Максим не перевірив тиск в шинах перед роботою,не були зажаті розвальні болти,так от зробив схід-розвал ,точніше не зробив його так як треба,про що сказав мені інший майстер,на нормальній станції.Роблять на відчепись. Помастили різьбу на накінечниках, і ще для чогось помастили колісні болти,що я не просив робити і категорично проти цього (певно щоб легше відкручувались при їзді). Висновок з того всього,що потрібно стояти і дивитись,що вони роблять і як,якщо ви вже там щось робите,а якщо не розбираєтесь в цьому ділі,то вони вам накрутять такого ,що потім довго розгрібати будете.А краще не їхати туди взагалі. Категорично не раджу цих горе "майстрів". Все зробили ви через задницю.І критику вашої похабної роботи не сприймаєте, як видно по вашій відповіді. Ну якщо у вас така робота на 5+,то я співчуваю іншим людям які до вас приїзджатимуть. Та ви навіть Ваз толково зробить не можете,то що говорити про більш технологічні авто.
-
Sofa ★★★★★
Дякую за хорошу роботу, міняли хлопці ланцюх, все добре, дуже хороші спеціалісти, дякую за ремонт автомобіля. Рекомендую✌️
-
Анжеліка Марчук ★☆☆☆☆
На жаль, стикнулись із некомпетентністю майстрів саме у цьому автосервісі. Добре, що самостійно проконтролювали термін придатності і маркування масла для коробки передач. Некомпетентність полягала в наступному: - хотіли залити протерміноване масло у коробку передач (якому 5 років), фото прикріплю; - а тут взагалі шок: хотіли залити масло, яке не підходить до типу трансмісії авто, обрали для автоматичної коробки перемикання передач (ATF), а у мене 6-ти ступінчаста коробка передач із подвійним зчепленням (DCT); - не замінили фільтр масла, або хоча б порадили, що при заміні масла бажано поміняти фільтр. Нам прийшлось самостійно шукати масло (оскільки старе вже злили). Добре, що нам компетентні люди допомогли із вибором масла відповідно до типу трансмісії. Виправдань у компанії MakSi Центр у цьому випадку бути не може, оскільки ви несете відповідальність за якість виконаних робіт.
-
Roman Panovyk ★★★☆☆
Робив розвал сходження. Можливо мені просто не повезло, або щось в той день було не так з обладнанням. Але після розвалу машину постійно вело ліворуч, навіть проїхавши кілька кілометрів від СТО це було дуже помітно на дорозі. Також кермо було з невеликим нахилом. Повернувся, щоб підкорегувати - пан Роман, підкорегував без питань. Виставляли, переміряли все переді мною, компʼютер показував що все ідеал, але проблема залишилась. На іншому СТО майстер розвалу (вже не 3Д) помітив, що проблема була саме в лівому колесі і виправив це, після чого всі перераховані недоліки пропали. Ставлю 3 зірочки бо люди адекватні і ввічливо спілкуються, слухають і пояснюють + нормальні ціни.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО?
СТО знаходиться за адресою вулиця Зелена, 115а, Львів, Львівська область, Україна, 79053
Який номер телефону СТО?
Зв'язатися з СТО можна за номером телефону +38 (097) 777-41-72
Як можна дістатися до СТО?
Дістатися до СТО можна за посиланням