Жахливий сервіс, хамство при замовленні, прибрали термінал, хот дог холодний, не запитали чи потрібні соуси - потім ще прирікалась - треба було казати що без гірчиці. Брудні робочі поверхні, відсутність рукавичок. Сподіваюсь вас скоро закриють санепідстанція чи податкова….. за недотримання правил гігієни та чорну бухгалтерію.
Фотогалерея
Відгуки
-
Dimitri Kravtsov ★☆☆☆☆
-
Яро Д ★☆☆☆☆
Хот дог "Америка" пересушена булка, ніяка сосиска, товстенні огірки, короче дізлайк від слова взагалі
-
Wh1teCrow HlibTsykalo ★★★☆☆
Смачно й недорого було до війни, зараз квадратне створіння не круглої форми - претендує на звання піци, нарізка в слоїках шматинами, що їх незручно їсти, й в цілому зменшилась кількість асортименту
-
Oleh Kis ★★★★★
Буваю тут періодично, на протязі кількох років - завжди хтось є, місце популярне. Випічка гарна, але краще не зранку та не пізно ввечері - буде свіжа й більший вибір. Переглянув коментарі - не бачив такого, в мене інший досвід.
-
Ірина Пушкарьова ★☆☆☆☆
Дякую за зіпсований апетит. В слойці з сиром, куркою та грибами були незрозумілі живі організми.
-
Денис Новіков ★☆☆☆☆
Звільнилася Ліза, перейшов пити каву до сусідів, поверніть її!!!!
-
GN ★★★☆☆
Спочатку було класне за цінами та якістю. Зараз зменшують розмір і доводять з піною біля рота, що вага та сама. А він взагалі не той самий. Погано в школі вчилися бачити))) з ананасами та куркою, знаходиш тільки один шматочок ананаса вже. Полуничне варення у солодких несмачне та водяне навіть. Навіть о 10 годині асортименту ще немає. Хоча за кордоном на сніданок ти свіжий хліб купиш вже запросто о 6-й ранку. Хліб добрий, тільки його тут і купую. Є оплата карткою, санітайзер.
-
Mari Pavlina ★☆☆☆☆
Якось хотіли замовити піцу о 7 вечора, сказали, що до 6 роблять. Наступного разу прийшли о 17:30 і знову не прийняли замовлення, бо роблять до пів на шосту. Навіщо розміщувати меню піци, якщо замовлення на неї не приймають?
-
Евгения Цибульняк ★★★★★
От навіть не розумію, хто може писати погані відгуки. Шоті вже декілька років працює. Ми постійно щось купляємо і жодного разу ми не придбали "не тако-о-ое". Випічка свіжа, смачна й дуже різноманітна. А коли в них термінал запрацював - взагалі зручно стало.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ШОТІ?
ШОТІ знаходиться за адресою Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до ШОТІ?
Дістатися до ШОТІ можна за посиланням