Відгуки

  1. Dimitri Kravtsov ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс, хамство при замовленні, прибрали термінал, хот дог холодний, не запитали чи потрібні соуси - потім ще прирікалась - треба було казати що без гірчиці. Брудні робочі поверхні, відсутність рукавичок. Сподіваюсь вас скоро закриють санепідстанція чи податкова….. за недотримання правил гігієни та чорну бухгалтерію.

  2. Яро Д ★☆☆☆☆

    Хот дог "Америка" пересушена булка, ніяка сосиска, товстенні огірки, короче дізлайк від слова взагалі

  3. Wh1teCrow HlibTsykalo ★★★☆☆

    Смачно й недорого було до війни, зараз квадратне створіння не круглої форми - претендує на звання піци, нарізка в слоїках шматинами, що їх незручно їсти, й в цілому зменшилась кількість асортименту

  1. Oleh Kis ★★★★★

    Буваю тут періодично, на протязі кількох років - завжди хтось є, місце популярне. Випічка гарна, але краще не зранку та не пізно ввечері - буде свіжа й більший вибір. Переглянув коментарі - не бачив такого, в мене інший досвід.

  2. Ірина Пушкарьова ★☆☆☆☆

    Дякую за зіпсований апетит. В слойці з сиром, куркою та грибами були незрозумілі живі організми.

  3. Денис Новіков ★☆☆☆☆

    Звільнилася Ліза, перейшов пити каву до сусідів, поверніть її!!!!

  1. GN ★★★☆☆

    Спочатку було класне за цінами та якістю. Зараз зменшують розмір і доводять з піною біля рота, що вага та сама. А він взагалі не той самий. Погано в школі вчилися бачити))) з ананасами та куркою, знаходиш тільки один шматочок ананаса вже. Полуничне варення у солодких несмачне та водяне навіть. Навіть о 10 годині асортименту ще немає. Хоча за кордоном на сніданок ти свіжий хліб купиш вже запросто о 6-й ранку. Хліб добрий, тільки його тут і купую. Є оплата карткою, санітайзер.

  2. Mari Pavlina ★☆☆☆☆

    Якось хотіли замовити піцу о 7 вечора, сказали, що до 6 роблять. Наступного разу прийшли о 17:30 і знову не прийняли замовлення, бо роблять до пів на шосту. Навіщо розміщувати меню піци, якщо замовлення на неї не приймають?

  3. Евгения Цибульняк ★★★★★

    От навіть не розумію, хто може писати погані відгуки. Шоті вже декілька років працює. Ми постійно щось купляємо і жодного разу ми не придбали "не тако-о-ое". Випічка свіжа, смачна й дуже різноманітна. А коли в них термінал запрацював - взагалі зручно стало.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ШОТІ?

ШОТІ знаходиться за адресою Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до ШОТІ?

Дістатися до ШОТІ можна за посиланням

Advertisements