Нова бариста це просто жах, таке враження, що вона на базарі з подругами, а не на роботі
Фотогалерея
Відгуки
-
Руслана Демидова ★☆☆☆☆
-
Ксения Ализарова ★☆☆☆☆
Жахливе враження ,була в цій кав'ярні двічі і обидва відвідування невдалі м'яко кажучи Перший раз замовила сирники і каву ,бариста сказала іншій колезі,що не вміє їх робити ,але заказ прийняли,я очікувала за столиком,і почула перемовини між працівницями,навіщо в неї питати який топінг ,додай який небудь,вона ж село!!!-додали карамельний,який мені не до вподоби,але я не стала вчиняти розбірок в силу свого характеру,вирішила бути мудрішою,до речі це самі не смачні сирники,які я їла в житті ,якісь варені були ,більш схожі на ліниві вареники,а не сирники,не рекомендую Другий раз потрібно було випити кави,тому що впав тиск,зайшла знов в цю кав'ярню,тому що була в Новусі і було зручно,і знов пожаліла.... Замовила американо на місці,дівчина зробила мені його в брудну чашку!!! Був наплив на чашці ззовні,я взяла серветку і хотіла його стерти,але він не витирався,так як був засохлий!!! Це жах просто ,а не кав'ярня ,більш ніколи не зайду
-
Midjourney1991 ★★★★★
Гарне обслуговування, естетичне оформлення. Десерти чудові, вже 100 років не їла таких ніжних тарт. Пісочне тісто аж тане в роті. Брала лимонну тарту та з вишнею і крем брюле.❤️
-
Tetiana Puzyrna ★★★★☆
Була тут не вперше, але цього разу взяла на сніданок омлет з овочами, каву та смаколик. Зазвичай брала каву з собою, але цього разу вирішила спробувати їжу в закладі. Загалом кав'ярня хороша, але маленька, знаходиться близько до виходу з будівлі, тож якщо сидіти саме біля виходу, то двері постійно будуть відкриватись і взимку буде холодно (зі свого досвіду скажу).
-
Glen Minto ★★★★☆
Відносно недорого. Думаю, десерти свої.
-
Іван Головко ★★★★★
Смачно і широкий асортимент)
-
MrStepanovM ★☆☆☆☆
Зайшов напередодні, побачив на табло що є омлети на сніданок. Уточнив чи справді роблять? Мене запевнили що так! Наступним ранком(16.09.21)прийшов поснідати мені відповідають омлетів нема. Навіщо такий сервіс?!
-
Best Video ★★★☆☆
В меню написано латте 30 грн - 250 мл, а дали 175 мл
-
Ivan Darvin ★★★★★
Смачна кава і всі похідні від неї напої, міцний фільтр який продається навіть об’ємом 0,4л. Десерти завжди свіжі і дуже, дуже смачні. Приємний момент, що можна як замовити із собою, так і спокійно посидіти всередині на зручних кріслах/диванчиках.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кофеїн?
Кофеїн знаходиться за адресою вулиця Євгена Сверстюка, 4, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Кофеїн?
Зв'язатися з Кофеїн можна за номером телефону +38 (044) 435-35-55
Як можна дістатися до Кофеїн?
Дістатися до Кофеїн можна за посиланням