Відгуки

  1. Diana ★★★★★

    Дякую за завжди якісний сервіс і швидкі результати. Приємний персонал та комфортне обслуговування

  2. Віталій Прокопюк ★★☆☆☆

    Вітаю! Мав прикрий інцидент, що трапився зі мною в цій лабораторії. Досить давно користуюсь вашими послугами і цього разу теж без вагань обрав «Ескулаб», як надійний та перевірений варіант. Здаючи аналізи, було заявлено термін видачі результатів до 4-х робочих днів. Відбулось це 9-го жовтня, номер замовлення 13579490. Пройшло більше обумовленого терміну, а результатів не приходило, і аж на 7 робочий день (20-го жовтня) я зателефонував сам, щоб дізнатись, в чому справа. Мене попросили зачекати, і в той же ж день повідомили, що результати не вдались через малу кількість біоматеріалу. Я звісно все розумію, і таке може статись, але чому про це мені не повідомити, щоб я прийшов та одразу перездав, тим паче що пройшло купа часу аж до мого особистого дзвінка? Чому я маю сам вам телефонувати і дізнаватись за долю аналізів, які не вдались, аж через 11 календарних днів?! За той час я не зміг розпочати лікування, а діагностика відкинула мене на добрий місяць назад. Наступного разу декілька разів подумаю, чи до вас звертатись, та оберу, до прикладу, «Медіс» Дякую

  3. Liudmyla Pishkovtsi ★☆☆☆☆

    Черги величезні: пів години чекаєш лише на реєстрацію аналізу, і ще близько 15 хв — щоб його здати. Для такого потоку пацієнтів одна медсестра на забір — це повний абсурд. Відділення має постійний великий потік клієнтів, невже це важко врахувати і дати дві медсестри. Або ж не приймати такий потік людей. Якщо не обслуговуєте швидко- то не пишіть на своїх сайтах про оперативність. Окрема проблема — повна відсутність конфіденційності. Я написала усі дані в нотатках телефону (я знала що будуть запитувати) бо біля 2 оператора стояла моя сусідка і інші люди, я не хотіла щоб вони чули які саме я аналізи здаю. У відповідь Оператор у голос читала всі мої персональні дані аналізи, імʼя лікаря при інших людях. Це порушує елементарні права на приватність. Маєте велике відділення- невже важко операторів розсадити аби люди мали право на конфіденційність????

  1. Ірина Бугрин ★★★☆☆

    Добрий день. Часто користуюсь послугами Ескулаб, сьогодні здавала аналізи і посів сечі,що мені дуже не сподобалось, купляєш у Вас ємкість,платиш 50грн чек не дають,а коли здаєш аналізи також вибивають платити за цю ємкість і це не вперше...

  2. Дмитрий Гречко ★☆☆☆☆

    Працівник обдурив з вартістю замовлення…. Створили замовлення онлайн вартістю 604 грн. При оплаті на відділенні працівники на терміналі пробили 655 грн. Пояснення ліпили на ходу. Замість вирішити питання поверненням різниці пояснили, що то треба мені розуміти, що на сайті он-лайн оплата не працює. Що оплата на відділенні є дорожча. Втратив більше пів години, що б потім почути, що це помилка оператора. Помилка, чи свідомі дії для мене залишається сумнів. Але даю всім застереження, що таке може там бути.

  3. Sergii Menchuk ★☆☆☆☆

    Дуже повільний сервіс. На рецепції троє дівчат по 15 хв одного клієнта реєструють. Розраховуйте провести тут годину, якщо перед вами 3-4 людини.

  1. Алёна Косорукова ★☆☆☆☆

    То є на ваше місце на карті. Тут паб. Поставте нормальне своє місцезнаходження. Тут є паб " Бекон" .

  2. Olha Pochapska ★★☆☆☆

    Не один раз робила дослідження в Ескулабі, однак така неприємна ситуація вперше. Персоналу потрібно уважніше поводитися з аналізами і даними щодо них - неправильно внесли інформацію про забір матеріалу і в результаті доведеться наново робити аналізи, які залежать від МЦ. Кошти повернули, але змарновано час. Сподіваюся, що керівництво контролює такі ситуації і зроблять висновки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ескулаб?

Ескулаб знаходиться за адресою вулиця Наукова, 30, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Ескулаб?

Зв'язатися з Ескулаб можна за номером телефону +38 (080) 050-36-80

Як можна дістатися до Ескулаб?

Дістатися до Ескулаб можна за посиланням

Advertisements