Відгуки

  1. Алексей Науменко ★★★★★

    Одеса - МОЛОДЦІ! Дуже задоволений співпрацею. Перший захід - чаша мультиварки (нову купити неможливо), зробили лялю - працює кілька років. Другий захід - невеличка пательня . Результат очікуваний. Відмінна комунікація та підтримка замовників, дотримання строків, гарантія, тощо. Раджу до співпраці на 100%.

  2. TWR ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс. З 2020 року користувався їх послугами. Останній раз в листопаді 2025. Прислав їм 2 сковорідки + проставку для ручки. Відправили мені замовлення назад в коробці 5кг, тоді як приїхало до них в 2 кг. На уточнення, чи моє то замовлення приїхало, відписали БРЕХНЮ, що пакує "Нова пошта" і вони нічого зробити не можуть. Через те, що посилка була в величезній коробці, кур'єр НП 3 дні чекав, поки під неї звільниться комірка в поштоматі. Тоді як до них моя посилка їхала з того самого поштомату без проблем, бо була в адекватному пакуванні. Коли отримали нарешті ту величезну коробку з купою сміття всередині і двома сковорідками, виникло питання: де проставка? У відповідь БРЕХНЯ: ми все пакували, то "Нова пошта" перепакувала, ваші проблеми. Після того, як пообіцяв звернутися в поліцію та банк для блокування платежу за ненадані послуги, вони нарешті скинули відео, що саме НОВАФЛОН пакує в величезну коробку без опізнавальних знаків (в якій посилка і приїхала) дві сковорідки, далі пхає туди купу різного сміття паперового і пластикового і якийсь маленький жмуток сірого поліетилену, де, з їх слів, має бути сіра металева проставка. Добре, що ми ще отримане одеське сміття не встигли викинути, довелось шукати в смітті сіру деталь 3х2 см в сірому жмуті поліетилену. До них та деталь їхала прикріплена шнурком до сковорідки, щоб не загубилась. Разом з сміттям прислали свій флаєр і обклеїли коробку брендованим скотчем. Якось позначити скотчем чи будь-яким іншим способом деталі в посилці, щоб їх можна було відрізнити від пакувального матеріалу - не додумалися. Дівчині в їхньому інстаграмі брехати не звикати. Пакувальнику так само все одно, що і як відправляти. Ну і власнику все одно, як робиться бізнес. #Novaflon #халтура #намвсеодно

  3. Вера Шеремет ★★★★★

    Дякую за нове життя моїх улюблених сковорідок! Консультант допоміг визначитися з покриттям. Все швидко зробили та відправили мені. Користуюся оновленими сковорідками вже місяць, покриття ідеальне. Я дуже задоволена та вдячна!

  1. Thunder Gear ★★★★★

    Не дивлячись на усі казуси що були, сковорода це просто бомба, навіть нове у новому стані після покупки навіть не близько до того що зараз, масло як вода бігає по неї, про антипригарність навіть не треба ще й щось казати , візуально мені теж дуже сподобалася, теперь цікаво скільки воно протримається, але якщо і робити покриття то хоча б на перший раз треба зробити 'шеф' на щось, якщо вагаєтесь, то це прям без слів переконає у сенсі відновлення покриття, це тільки треба відчути , дуже задоволен

  2. Андрій Вдовенко ★★★☆☆

    Здавав в на відновлення покриття відро від хлібопічки. Замовлення A6278. При отриманні зауважив наявність якогось дефекту. Покриття в загальному виглядає як нове. Після того як відро було вимито - виявилося що то є дефектом покриття. При чому він присутній тільки з однієї сторони. Перед відправкою жодного пошкодження відра не було. Там просто від старості почав облазити тефлон. Відповідно або ж цей дефект привнесли під вас піскоструйної обробки, або просто лишили залишки якогось бруду перед нанесенням. Після звернення щодо якості нанесення отримав відповідь що все добре, можна користуватися. У вас є гарантія що покриття не відвалиться. Присутнє відчуття незадоволення, бо це нібито віддаєш авто в малярку, в тебе під лаком сміття а тобі кажуть воно ж не відвалюється. Як на мене в моєму випадку це або відсутність контроля на виробництві, або ж просто безвідповідальність. Можна було б віднести на піскоструй місцевий і подивитися на «дефекти» металу але мабуть «гарантія» таке відлущування не покриє. Дуже шкода, що компанія не йде на зустріч своїм клієнтам.

  3. Oleksandr Rotarenko ★★★★★

    100 % рекомендую! Добре і швидко зробили. Смажена картопля тепер може готуватися майже без олії, додою тільки для смаку! Брав тефлон + граніт, дуже задоволений. Мама також подякувала, бо відновили сковороду якій стільки ж років як і мені! Хоча не вірила у таке відновлення і дала сковороду яку не шкода!

  1. Ярослав Кутенський ★★★★★

    Звертався за послугою антипригарного покриття. Зробили все швидко і професійно. Дуже задоволений роботою цієї фірми. Однозначно рекомендую, не пошкодуєте!!!

  2. Ангеліна Паращук ★★★★★

    Хлопці відновили фірмову супер дорогу сковорідку яку подарували на весілля, яка з часом із моїм вмінням готувати (дружина до кухні не підпускає))) прийшла в негідність. Зараз сковорідка як новенька і дружина дуже задоволена.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Novaflon?

Novaflon знаходиться за адресою 3-й Водопровідний провулок, 9, 1 поверх, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Novaflon?

Зв'язатися з Novaflon можна за номером телефону +38 (073) 430-80-33

Як можна дістатися до Novaflon?

Дістатися до Novaflon можна за посиланням

Advertisements