Водила синочка рік в «Долоньки»,все сподобалось. Ходили з задоволенням. Вихователь Вікторія професіонал своєї справи , заняття проходили легко,цікаво,різноманітно! Група була не велика,і це плюс. Дякую за терпіння та індивідуальний підхід до дитини! Планую водити ще на англійську) Без сумніву-РЕКОМЕНДУЮ «Долоньки»!
Фотогалерея
Відгуки
-
Виктория Свирина ★★★★★
-
Ольга Демчук ★★★★★
Найкращий садочок, який син буде памʼятати ще довго і сумувати за ним. Чуйні вихователі, які тримають баланс між дисципліною та прийняттям емоцій дитини. Простір творчості та гри, навчання та розваг. Все поєднано найкращим чином. Дитина навіть, коли хворіла просилася в садочок. Дуже рекомендую всім, хто сумнівається.
-
Natali Shelest ★★★★★
Долоньки - це місце, куди дитина завжди іде із задоволенням. Це любов з першого дня! Будь то міні-садочок, англійська або підготовка до школи. Відвідуємо садочок більше двох років. Віка і Марина дуже професійні вихователі. В садочку завжди доброзичлива атмосфера, дітям комфортно, весело та пізнавально. Щиро дякуємо за вашу працю!
-
Anastasia ★★★★★
Центр сподобався, сестра ходить на англійську до Вікторії із задоволенням! А саме я пару років тому відвідувала живопис, викладач - справжня художниця. Знайти центр з першого разу важко, можна заплутатись у тих лабіринтах)) (але хто "месний", то думаю не заблукають)
-
Светлана Мошковская ★★★★★
Вітаємо! Хотілося б подякувати викладачів центру "Долоньки" за уважне і доброзичливе ставлення до дітей і професіоналізм. У центр "Долоньки" водила доньку з лютого місяця на підготовку до школи. Дитина ходив з великим задоволенням і вже через місяць додали ще й заняття з англійської мови. Дитина до школи готовий. Навчився читати (не просто читати, але ще й розуміти про що читає), писати, рахувати, логічно мислити. Так само дитина може читати, писати, рахувати англійською. Спасибі величезне Дарині Олександрівні і Вікторії !!!
-
Nikolay Dyatlov ★★★★★
Найкращий дитячий центр в районі. Ми відвідували декілька, поки на знайшли ,,Долоньки". У мене одна дитина відвідує Ранній розвиток, завжди виходимо з позитивними емоціями, вже багато чому навчились. Старша дитина пройшла курси Підготовки до школи. Відчувається, що вчитель - професіонал, дитина ходила із задоволенням, отримала величезний багаж знань та практичних навичок. Дуже дякую"Долнькам". Всім рекомендую!
-
vika dubova ★★★★★
Хочу щиро подякувати команді професіоналів підготовчих курсів до школи "Долоньки"! Мій син отримав практично індивідуальний підхід, оскільки групи набирають не більше ніж по 6 осіб. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Хороші завдання для 5-6-річних дітей. Зі старшим сином у мене був досвід підготовки дитини у більш іменитій школі підготовки дітей (ШМД)… Значно дорожче було і особливого результату не отримали ((( Тому я почала шукати школу, де невеликі групи - не прогадала! У Долоньках мені сподобалося що дітей відразу стали привчати до зошитів у косу лінію та клітину, щоб вони вчилися не виходити за рамки цих ліній... Пробачте за тафтологію))).... Зазвичай у якихось підготовчих книжках розміри ліній більші, тому в 1м класі дитині, після прописів у цих зошитах-книжках, складніше "втулити" букву в клітинку і т.д. А в цій школі вчитель одразу наголосив на цьому і привчив дітей. Ще раз дякую вам величезне!!!! Дитина завжди з радістю бігла до вас на заняття! Чудовий колектив! Процвітання вам! Всім рекомендуватиму "Долоньки"!
-
Dimitry Prolygin ★★★★★
Вже друга дитина готується тут до школи
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Долоньки?
Долоньки знаходиться за адресою вулиця Анни Ахматової, 13Д, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Долоньки?
Зв'язатися з Долоньки можна за номером телефону +38 (099) 481-15-42
Як можна дістатися до Долоньки?
Дістатися до Долоньки можна за посиланням