Джерело поганого настрою. Особливо коли вранці заходиш за булочкою і чекаєш 10 хвилин поки вони накуряться і начухаються. А потім ще й нахамлять. Тим не більше, там постійно стоять люди. Випічка хоч і смачна та якісна, але з такою подачею можна і вдавитись
Відгуки
-
Anthony Kirkov ★☆☆☆☆
-
Юлия Александровна ★★★★★
Дуже смачний Брауні.
-
Настя Монастырская ★☆☆☆☆
Видали не те що просила, ще й дивились як на хвору
-
Анастасия Вайман ★☆☆☆☆
У пиріжку зі смородиною попався шматок бруду! Жах Якщо хочете хамське ставлення чи бруду у випічки! Обов'язково відвідайте цей гадюшник
-
Ledi Ledi ★★☆☆☆
Продавець з когтями, як у хижака, не гідна обслуговувати людей! Нехай перевірить рівень кортизолу, агресивність просто зашкалює. Споживач за власний кошт не може вибрати товар, потрібного виду та якості? Звідки ця пані взялася? Не подобається ченно обслуговувати громадян - змінюй сферу діяльності, в який нихто не нервує. Випічка смачна.
-
Валерия Кошеленко ★★★★★
дуже смачно) приємні ціни
-
Олег Новиков ★★★★★
Дуже свіжа та смачна випічка. Привітні працівниці)
-
anna an ★☆☆☆☆
Продавчині з Росії які не володіють державною мовою країни в якій вони живуть та заробляють гроші. А власники порушують закон України про державну мову, бо їхні касири зневажають державну мову України.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Булочка?
Булочка знаходиться за адресою Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Як можна дістатися до Булочка?
Дістатися до Булочка можна за посиланням