Відгуки

  1. Victoriia Panchenko ★★★★★

    Замовляла багато раз,(пасту Амассову)все приходить,трошки з затримкою,але приходить))враховуючи відключення світла,то все норм,дуже смачна паста,рекомендую))дочка 1,8місяців теж смакує))

  2. Olha Nosko ★☆☆☆☆

    На сайті негативні відгуки видаляють, то ж доведеться писати сюди. Коли робила замовлення, розуміла, що можуть бути затримки перед святами, але мені пообіцяли відправити протягом 3-х днів, на що і підлаштовувала плани, оплатила одразу онлайн. Далі була тиша, ніхто не зателефонував і не написав, довелось самій зв'язуватись і питати, коли очікувати. На мій погляд, як людини яка теж працює з клієнтами, розуміючи, що не встигаєте в зазначений термін - треба попереджати, або взагалі напочатку нічого не обіцяти, бо виходить, що отримала тільки через 7 днів, а мені це не дуже підходило. Оплата ще й була за рахунок отримувача, що також не дуже приємний жест, можна було хоча б в знак вибачення самими оплатити доставку. В замовлені був чай, мед та паста Фірмова. Чай та мед пішли на подарунки, то ж поки не можу за них нічого сказати, буду сподіватись, що все нормально. А от паста Фірмова жахливо суха та тверда, ще й гіркувата, ніби просто їм прямо з пачки магазинний сухий льон та кунжут. Не дуже розумію, як по рекомендаціям магазин пропонує це їсти кожен день зранку, це банально небезпечно для шлунку. Мені довелось на всю ніч заливати його кефіром, щоб просто спробувати смак, і звичайно що відкриту упаковку вже ніяк не поверну назад. Перший і останній досвід покупки

  3. Галина Рыбалкина ★★★★★

    Робила замовлення на оздоровчу продукцію, смачна, вся сім'я в захваті

  1. Olga Tkachenko ★★★★★

    Взяла баночку з горбузовим насінням. Балдеж

  2. Лана Бора ★★★★★

    Смакота! Хотілось б отримувати якийсь смачний маленький бонус(наприклад при покупці декількох товарів), тому що ціна не маленька. Дякую! Все гарно та смачно!

  3. Dasha Nesterovich ★★★★★

    Просто найкращий мед з горіхами, який будь-коли замовляла:) Дуже багато горіхів, а мед швидше обтікає їх) Чаї теж смачні!

  1. Юлия Цурикова ★★★★★

    Відмінний сервіс, чудова і смачна паста) коли ліньки готувати вдома-саме воно! Дякую за швидко виконане замовлення)

  2. Кирилл Варакута ★★★★☆

    Ну ось я й отримав своє замовлення на 449 гривень. Почну, мабуть, з початку покупки. Зв'язалися швидко, навіть у вихідний, запитали за все, запропонували ще щось купити... Я сказав що можу на карту одразу скинути в обмін на якусь плюшку, на що мені відповіли ні, тоді накладкою.. Ну і гаразд, на поштою сплатив карткою і накладку не порахувало особливо... Тепер про вміст, з мінусів та пропозицій: 1. Упаковані дві банки в картонній коробці Нової Пошти (Могли б за ці гроші упаковувати в брендовану коробку. 2. Банки обмотані папером і все, можна вкладати спеціальні вставки для утримання вмісту всередині, адже вони стоять... 3. У коробці не було нічого крім банок, ні візиток, ні буклетів, ні плюшок у вигляді цукерки або якогось пробничка (А було б чудово). 4. Банка з пастою (650 грам) має "захисну" фольгу, яка чи припаяна, чи приклеєна клеєм, навіть без язичка, і приклеєна так, що хрін її рівно відірвеш( До того ж, при відкритті, дрібні порошинки з фольги і навіть шматочок - обсипався прямо в пасту( 5. Банку з чаєм - все ніби добре, вага 126 грам, не мало, але... як на мене, багато великих частин + пилу + шипшини який і дрібний і страшний( 6. На жодній банку немає: складу, умов зберігання, "нормального" терміну зберігання, рекомендацій та вкладишів різних з приводу вмісту, як його вживати і т.д.... А вітамінний чай - я б до нього додавав фільтр-пакетики для зручності заварювання. Тепер напишу свої враження за смаковими якостями: - Вітамінний чай (500 мл., 126 грам, за ціною 120 гривень) приємний на смак, набирати загалом зручно, багато не потрібно для заварки на 1 чашку... Запах хороший) - Паста Амосова (500 мл, 650 грам, за ціною 329 гривень), смачно, корисно, нічого з гіркого, старого тощо. - ні, дуже сподобалася... Тепер щодо вартості: По чаю сказати нічого не можу, дорого звичайно для 100 грам трав, але трави начебто хороші, хоч і більшу частину ваги займає чебрець і шипшина. А ось з приводу пасти - я в шоці звичайно... в 4 рази дорожче за роздрібну ціну(( Ну це таке, крахоборство... А знаєте як неозброєним поглядом зрозуміти? Просто дивіться різницю між 500 і 1000 мл. у цій різниці і криється) собівартість цих 500 мл. У мене вийшло так, якщо купувати всі інгридієнти навіть у супермаркеті, наприклад Сільпо - тоді 700 грам такої пасти виходить майже 80 гривень!!! А у Вас 329 за 600 з хвостиком грам...(((( Кому цікаво - напишу докладний рецепт, з розважуванням та вартістю. Іі, навіть якщо Ви скажете а як же оплата праці, баночка та інші складові - я скажу так, по-перше я вважав роздріб, а по-друге з урахуванням масштабів пр-ва компанії Beelab - собівартість сировини + супутні витрати + маркетинг = не більше 125 гривень на таку банку, та не більше 200 за 1000 мл. Ну, загалом ось так ось. В цілому, мені все сподобалося, але я б багато чого змінив, і додав) Дякуємо!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Bee Lab?

Bee Lab знаходиться за адресою вулиця Зернова, 53-Б, Харків, Харківська область, Україна, 61000

Який номер телефону Bee Lab?

Зв'язатися з Bee Lab можна за номером телефону +38 (095) 873-98-01

Як можна дістатися до Bee Lab?

Дістатися до Bee Lab можна за посиланням

Advertisements