Маю дуже змішані враження від закладу. З однієї сторони, атмосфера закладу хороша, а сам чай дуже смачний, за що однозначно лайк. З іншої сторони, стосовно обслуговування мене не порадувало: я розумію що заклад доволі популярний і туди треба завчасно бронювати, але місця на самому ресепшні відверто затісні і незручні. Краще зробити там один - максимум два столики, але рознесені хоча б на метр аніж тіснитись серед інших гостей. Далі, часто чув що у цьому закладі досить конкретні правила поведінки, включаючи мінімум шуму, але нажаль в нашому випадку ані гості, ані персонал правил тиші не дотримувались, і в результаті було дуже гучно через що отримати насолоду від атмосфери було важко. Окрім того, дошка чабань була десь пробита через що вода поволі звідти витікала, що я помітив під кінець. Така неуважність зі сторони персоналу також справляє негативне враження про сам заклад. Наразі по десятибальній шкалі мушу поставити 4/10 за інтерʼєр та сам чай. Можливо завітаю сюди ще весною і враження про цей заклад зміняться.
Фотогалерея
Відгуки
-
Dan Liaudanskyi (dr_lau) ★★☆☆☆
-
Поліна Макарова ★☆☆☆☆
Так багато негативних емоцій, що навіть не знаю з чого почати. По-перше, на початку нам сказали, що у закладі не можна галасувати. Доволі логічне правило, проте біля нас сиділа мати з дитиною, а за стійкою офіціанта хтось з персоналу стояв з укулеле. На прохання дитині те укулеле дали, він почав грати та співати, ніяких зауважень зроблено не було. Розумію що це дитина, але якщо заклад славиться своїми правилами, то персоналу варто слідкувати за їх дотриманням. По-друге, коли хотіли розрахуватися, до персоналу прийшли друзі і вони надали перевагу голосно поговорити та посміятися з ними, а також принести їм чашку, замість того, щоб розрахувати. Після цього ще мали наглість спитати за чайові. По-третє, за сам чай нічого не розказали, просто дали понюхати і вибирайте, можна було б хоча б спочатку пройти до столика та покласти речі, а не з корабля на бал і думай швидше. А сама підставка під чайники протікала(фото нижче), ніхто замінити її не запропонував. Ну і останнє, зараз осінь і я прийшла в пальто, ніхто з персоналу не сказав, що виявляється є вішаки, якими можна скористатися. Знаю ще декілька чайних в Києві, можливо з трошки вищими цінами, але набагато приємнішим персоналом та атмосферою в цілому.
-
Alice Barrett ★★★★★
тепла атмосфера, чудовий сервіс, робочий чайок!) раджу пройти в дворик і почаювати в альтанці) отримаєте незабутній досвід, ніби в будиночку на дереві) дякую, обіймаю міцно кожного працівника!
-
Natali Natka ★★★★★
Дуже сподобалась атмосфера в саду. Так спокійно, медитативно…… спів пташок. Хоч і було на вулиці спекотно, в саду це не відчувалось завдяки зелені, деревам була тінь. Столик краще замовляти заздалегідь. 2 години чаювання якраз достатньо. Розташування столиків є в інстаграм.
-
Настя Капитанчук ★★★★★
Дуже атмосферне та затишне місце. Приємні працівники. Дівчинка (на жаль не дізналися імені) взагалі в саме серденько: її було цікаво слухати, приємна загалом по спілкуванню і гарно пояснила за кожен чай, який нас цікавив. Хлопець, який пояснював нам як краще пити чай та насолоджуватись, також дуже крутий. Надав гарні рекомендації. Та і загалом вони майстри своєї справи. Були вперше, але точно що не в останнє.
-
Eldar Suleiman ★★★★☆
'+' •затишно і в літку, і взимку •чай '-' •дівчина на стойці прийняла нам з видом ніби я її залишив з нашими двома малолітніми дітьми •підійшла до нас під час чаювання і просто повідомила, що 'за 10 хв. на наше місце прийдуть'. на питання чому одразу не попередили- тільки подивилась на нас як Мона Ліза з луврської стіни і спитала як будемо оплачувати. Пишу аби дати шанс цьому місцю.
-
Dmytro Assonov ★★★★★
Класне атмосферне місце. Невелика ціна за комфорт і простір навколо себе. Під час першого візиту навчили особливостям китайського чаювання. Пояснення було простим і зрозумілим. Персонал привітний, професійний і ненав'язливий.
-
Vera Tkachenko ★★★★★
Спокійне місце для довгих розмов. Э великий вибір місць: бесідки з дерева на вулиці або всередині. Ми сиділи тут за чайною церемонією десь години чотири. Чудове місце! Як не в Києві десь знаходишся.
-
Володимир Цибенко ★★★★★
Чудове місце з чудовим чаєм. Затишний куток природи та відпочинку у центрі Києва. Є доволі різноманітний вибір чаю. Також ви можете придбати посуд та чай за прийнятним цінами додому. Доволі простора, атмрсферна територія, яка переносить вас в інше століття до іншої країни та звичаїв.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Чайна Chaguan?
Чайна Chaguan знаходиться за адресою вулиця Верхній Вал, 62В, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Чайна Chaguan?
Зв'язатися з Чайна Chaguan можна за номером телефону +38 (068) 520-88-55
Як можна дістатися до Чайна Chaguan?
Дістатися до Чайна Chaguan можна за посиланням