добрий день! ставлю 1 зірку, бо менше до дозволяє система. я хочу залишити свій відгук про поїздку сьогодні, 22.09., о 14:00, з Одеси до Києва, GNS-218. ми їхали з дитиною 5 років і двома моїми батьками 67 і 69 років. як тільки автобус зрушив з місця, помічник водія зазначив, що їсти в автобусі не можна. я попросила погодувати дитину, пояснивши, що в нас довгий шлях і ми виїхали з Кишиніву о 08:30 ранку цього ж дня і приїхали прям під автобус. тому я взяла судочок з рисом і вареним курячим філе і мені важливо погодувати дитину. водій сказав, що по правилам ми їмо на зупинках, яка буде через 3 години. але в правилах перевізника, при купівлі квитків, нічого не вказано про те, що я не можу годувати дитину, наприклад. про що я і сказала. тоді помічник водія Роман з нервами сказав, що «якщо кожен буде витягати свої біліші, то що буде в салоні», далі він із нервами сказав, що зараз зупинить весь автобус, щоб моя дитина могла поїсти. натиснув посеред дороги на аварійнку і змусив водія зупинитись і змушував мене із дитиною вийти на вулицю, щоб я його погодувала і я відмовилась. водій почав відвищувати голос на мене і мою маму 69 років, яка намагалась пояснити водію, що ми з довгої дороги. моя дитина сказала, що не буде їсти, так як боїться водія. і це для мене найгірше. я вважаю таку поведінку неприпустимою. в кожної людини є якісь обставини, так не можна чинити, особливо із дитиною. я вже не кажу про жінок. на жаль, ця поїздка вже вийшла дуже стресовою і неприємною. Роман зазначив що «не я перша і не я остання» яка залишає йому поганий відгук і він цього не боїться. шкода, що він готовий продовжувати таку поведінку і що не я остання з нею буду стикатись.
Відгуки
-
Ashan Ashatan ★☆☆☆☆
-
Alex “Ditis” Alex ★★★☆☆
Дешевша за нову пошту, але сервісу 0.
-
Yurii K. ★★★☆☆
В принципі, проста процедура відправки / отримання посилок. Часом дратує час роботи касирів (смотря кто на зміні), але це таке. Склад взагалі убитий, а ось вантажник - професіонал, йому плюсик. Якби не по роботі - навіть туди б і не заходив, якщо чесно. Краще ніж Делівері однозначно.
-
Y K ★★★☆☆
В принципі, проста процедура надсилання/отримання посилок. Часом бісить час роботи касирів (дивлячись хто на зміні), але це таке. Склад взагалі вбитий, а ось вантажник – професіонал, йому плюсик. Якби не по роботі – навіть туди б і не заходив, якщо чесно. Краще ніж Делівері однозначно.
-
Юлия Данильченко ★★★★★
Надсилаю через них великі посилки родичам, набагато вигідніше, ніж через пошти. Зі строками доставки не підводили жодного разу і нічого не губилося.
-
Maрина Чорнуха ★☆☆☆☆
Чекала дуже довго, поки мені принесуть посилку але мені не принесли довелося заходити на склад самої бо їх співробітник п'яний спав
-
Олексадр Демусь ★☆☆☆☆
Сервіс, як в СССР((((
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Гюнсел?
Гюнсел знаходиться за адресою вулиця Олексія Терьохіна, 8, Київ, Україна, 04080
Який номер телефону Гюнсел?
Зв'язатися з Гюнсел можна за номером телефону +38 (093) 327-16-03
Як можна дістатися до Гюнсел?
Дістатися до Гюнсел можна за посиланням