Відгуки

  1. Ashan Ashatan ★☆☆☆☆

    добрий день! ставлю 1 зірку, бо менше до дозволяє система. я хочу залишити свій відгук про поїздку сьогодні, 22.09., о 14:00, з Одеси до Києва, GNS-218. ми їхали з дитиною 5 років і двома моїми батьками 67 і 69 років. як тільки автобус зрушив з місця, помічник водія зазначив, що їсти в автобусі не можна. я попросила погодувати дитину, пояснивши, що в нас довгий шлях і ми виїхали з Кишиніву о 08:30 ранку цього ж дня і приїхали прям під автобус. тому я взяла судочок з рисом і вареним курячим філе і мені важливо погодувати дитину. водій сказав, що по правилам ми їмо на зупинках, яка буде через 3 години. але в правилах перевізника, при купівлі квитків, нічого не вказано про те, що я не можу годувати дитину, наприклад. про що я і сказала. тоді помічник водія Роман з нервами сказав, що «якщо кожен буде витягати свої біліші, то що буде в салоні», далі він із нервами сказав, що зараз зупинить весь автобус, щоб моя дитина могла поїсти. натиснув посеред дороги на аварійнку і змусив водія зупинитись і змушував мене із дитиною вийти на вулицю, щоб я його погодувала і я відмовилась. водій почав відвищувати голос на мене і мою маму 69 років, яка намагалась пояснити водію, що ми з довгої дороги. моя дитина сказала, що не буде їсти, так як боїться водія. і це для мене найгірше. я вважаю таку поведінку неприпустимою. в кожної людини є якісь обставини, так не можна чинити, особливо із дитиною. я вже не кажу про жінок. на жаль, ця поїздка вже вийшла дуже стресовою і неприємною. Роман зазначив що «не я перша і не я остання» яка залишає йому поганий відгук і він цього не боїться. шкода, що він готовий продовжувати таку поведінку і що не я остання з нею буду стикатись.

  2. Alex “Ditis” Alex ★★★☆☆

    Дешевша за нову пошту, але сервісу 0.

  3. Yurii K. ★★★☆☆

    В принципі, проста процедура відправки / отримання посилок. Часом дратує час роботи касирів (смотря кто на зміні), але це таке. Склад взагалі убитий, а ось вантажник - професіонал, йому плюсик. Якби не по роботі - навіть туди б і не заходив, якщо чесно. Краще ніж Делівері однозначно.

  1. Y K ★★★☆☆

    В принципі, проста процедура надсилання/отримання посилок. Часом бісить час роботи касирів (дивлячись хто на зміні), але це таке. Склад взагалі вбитий, а ось вантажник – професіонал, йому плюсик. Якби не по роботі – навіть туди б і не заходив, якщо чесно. Краще ніж Делівері однозначно.

  2. Юлия Данильченко ★★★★★

    Надсилаю через них великі посилки родичам, набагато вигідніше, ніж через пошти. Зі строками доставки не підводили жодного разу і нічого не губилося.

  3. Maрина Чорнуха ★☆☆☆☆

    Чекала дуже довго, поки мені принесуть посилку але мені не принесли довелося заходити на склад самої бо їх співробітник п'яний спав

  1. Олексадр Демусь ★☆☆☆☆

    Сервіс, як в СССР((((

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Гюнсел?

Гюнсел знаходиться за адресою вулиця Олексія Терьохіна, 8, Київ, Україна, 04080

Який номер телефону Гюнсел?

Зв'язатися з Гюнсел можна за номером телефону +38 (093) 327-16-03

Як можна дістатися до Гюнсел?

Дістатися до Гюнсел можна за посиланням

Advertisements