Відгуки

  1. Iryna Grigorevska ★★★★★

    Завжди допоможуть, звертаюсь не вперше, були випадки «терміново»-виручали дуже швидко і якісно. По цінам-дуже нормально, немає оверпрайсу крутих клінік, хоча якість обслуговування на високому рівні.

  2. Roman Posilskyi ★★★★★

    Лікував зуби, також видалив вісімку в хірурга. Все чудово, безболісно, швидко і акуратно. Зайвого аби побільше не роблять, ціни приємні. Також можна нормально по-людськи розмовляти і не відчувати що ти ресурс, що особисто для мене має значення.

  3. Інна Шиманська ★★★★★

    Сьогодні робила чистку зубів, все дуже сподобалось! Починаючи від сервісу і комунікації, до якості роботи, зубки ідеально чисті, ясна не болять, все супер! Щиро раджу!

  1. alina ★★★☆☆

    Обирала місце за відгуками, і недалеко від дому. Потрібно було терміново. Адміністратор ввічлива по телефону і переписці. Проте на цьому все. Я за своє життя багато бачила лікарів- стоматологів, і маю з чим порівняти. Чистку зробили ок, хоча я розуміла, що це експрес - варіант. По факту додивилася вже вдома, що камінчик де був, там і лишився, хоч і малюсінький. І все це були б дрібниці, якби мені на ці зуби не потрібно було б через день вставлювати незнімний ретейнер. Термінал "не працює", довелось гроші перераховувати навіть не за реквізитами, а не якусь особисту картку (директора). Це не ок, і не хочу пропагувати терпимість до таких моментів.

  2. Evheniia Kuvshynova ★★★★★

    Дякуємо хлопцям (доктор Роман) за процедуру відбілювання та чищення зубів) дуже акуратно та якісно виконана робота)

  3. Kseniya Ostrykava ★☆☆☆☆

    Не поділяю позитивних відгуків про клініку. У мене залишилися лише такі враження: НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ як лікаря, так і керівника, а також небажання нести відповідальність за свої дії. Записалася на прийом 10 грудня. Приймав мене молодий лікар Роман. Трохи здивувало, що він був без халата чи медичного костюма, але гаразд. Мені потрібно було почистити та залікувати 2 канали. У процесі роботи лікар здійснив перфорацію (був просвердлений зуб у недозволеному місці), потім промивав гіпохлоритом і сталася гіпохлоритова аварія. Мені було дуже боляче та страшно. Лікар не сказав мені, що сталося (або приховав факт, але думаю, що він не знав, що трапилося, тому що почав говорити, що у мене алергія на препарат). А це кримінальна стаття на хвилинку. У мене миттєво утворився сильний набряк. Лікар не доробив роботу (не дочистив канали) і відправив мене додому, сказавши, що дороблятимемо, коли набряк зійде. На ранок мені стало гірше і набряк побільшав. Одразу ж повернулася до стоматології, але знову не отримала ні пояснень, ні належного лікування: Роман рекомендував мені звернутися до щелепно-лицьової хірургії, щоб мені підібрали ліки від набряку. Хоча за гіпохлоритової аварії є чіткий план першої допомоги, яку мені так і не надали. В іншій клініці хороший лікар мені все роз'ясни і призначив лікування. Якби Роман одразу зробив те, що потрібно, наслідки були не такими плачевними. Це свідчить про повний непрофесіоналізм. Жодного бажання повертатися сюди немає, та й рекомендувати нікому не буду.

  1. Димарик ★★★★★

    Дуже гарна стоматологія. Лікував передній зуб і дуже переживав, але результат дуже порадував, зробили все швидко та безболісно, ​​а головне якісно. Рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Daniel Dent?

Daniel Dent знаходиться за адресою вулиця Каховська, 62, Київ, Україна, 02005

Який номер телефону Daniel Dent?

Зв'язатися з Daniel Dent можна за номером телефону +38 (068) 059-66-78

Як можна дістатися до Daniel Dent?

Дістатися до Daniel Dent можна за посиланням

Advertisements