Відгуки

  1. Ольга Близнюк ★★☆☆☆

    Мені дуже не сподобалось! Замовили з подругою коктейлі. Принесли нам один з них не той, що замовили, але ми погодились, був хороший настрій. Але ми попросили без сиропу, а коктейлі виявились дуже солодкими. На наше зауваження офіціантка сказала, що бармен "сказав, що буде робити так, як написано, і нічого змінювати не буде". Це як взагалі??? Невже це нереально складно - не додати сироп? Ще замовили бургери. До них не принесли рукавички! Зате були виделки і ножі. В пабі не знають, як подавати бургери??? Отже, не рекомендую, сервіс просто ніякий.

  2. Olha English ★★☆☆☆

    Мені дуже не сподобалось! Замовили з подругою коктейлі. Принесли нам один з них не той, що замовили, але ми погодились, був хороший настрій. Але ми попросили без сиропу, а коктейлі виявились дуже солодкими. На наше зауваження офіціантка сказала, що бармен "сказав, що буде робити так, як написано, і нічого змінювати не буде". Це як взагалі??? Невже це нереально складно - не додати сироп? Ще замовили бургери. До них не принесли рукавички! Зате були виделки і ножі. В пабі не знають, як подавати бургери??? Отже, не рекомендую, сервіс просто ніякий.

  3. Dima Avramenko ★★★★☆

    Доступні ціни, нормальна кухня. Якби ще трохи додати в якості страв, то взагалі була б "п'ятірка". Хороше місце, щоб переглянути футбол.

  1. Manager SALE ★☆☆☆☆

    Місце в чек забили 1 літр, а пляшка на 0,7. Уважно перевіряйте рахунки. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

  2. Liubomyr ★☆☆☆☆

    Місце в чек забили 1 літр, а пляшка на 0,7. Уважно перевіряйте рахунки. НЕ РЕКОМЕНДУЮ

  3. Вадим Бевза (Vadosik) ★★☆☆☆

    Місце не погане. Але обслуговування повний аврал. Були там компанією 19.05. Зробили замовлення о 20.00 Через 40 хвилин прийшлось іти на бар і замовляти напої окремо, оскільки нічого так і не принесли. А велику тарілку для компанії яку замовили також в 20.00 принесли після 22.00 коли вже пиво в організм не влазило. Ціни адекватні. Бармени супер. А персоналу в залах не хватає.

  1. Vadym “Vadosik” BEVZA ★★☆☆☆

    Місце не погане. Але обслуговування повний аврал. Були там компанією 19.05. Зробили замовлення о 20.00 Через 40 хвилин прийшлось іти на бар і замовляти напої окремо, оскільки нічого так і не принесли. А велику тарілку для компанії яку замовили також в 20.00 принесли після 22.00 коли вже пиво в організм не влазило. Ціни адекватні. Бармени супер. А персоналу в залах не хватає.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса PUB CASH?

PUB CASH знаходиться за адресою проспект Миру 54, Деснянський район, 14000 Чернігів, Чернігівська область, Україна

Який номер телефону PUB CASH?

Зв'язатися з PUB CASH можна за номером телефону +38 (063) 472-45-35

Як можна дістатися до PUB CASH?

Дістатися до PUB CASH можна за посиланням

Advertisements