Відгуки

  1. Кристина Великсар ★★★★★

    Хочу висловити щиру подяку гастроентерологу Хомюк Ларисі Валеріївні. Дуже уважний та компетентний лікар – вислухала всі мої скарги, детально пояснила результати обстежень, призначила лікування і дала корисні поради. Відчувається професіоналізм та щире ставлення до пацієнтів. Також сподобалося обслуговування у клініці – все організовано, персонал привітний. Залишилася дуже задоволена консультацією, рекомендую!

  2. Валерия Иващенко ★★★★★

    Романко Людмила Олегівна дуже хороший Лор! Лікарка, яка добре знає свою справу, добре відношення. Дуже швидко знайшла підхід до дитини, зробила промивання носа, доступно розповіла як правильно лікуватись. Якщо в цій клініці всі такі лікарі, то це успіх!

  3. Inessa Denchieva ★☆☆☆☆

    Заключила сьогодні декларацію з сімейним лікарем Багрін Леонид Васильович. Та записалася на прийом до сімейного лікаря, щоб взяти направлення до вузьких спеціалістів. Мені запропонували записатися на сьогодні ж. Приїхавши до медичного центру у зазначений час в реєстратурі мені повідомили, що прийом до сімейного лікаря із заключеною декларацію ПЛАТНИЙ. Тобто, лікар отримує кошти від держави за пацієнта по декларації, а медичний центр отримує кошти з цього ж самого пацієнта за прийом до безкоштовного лікаря?! Раніше була у різних спеціалістів у цьому центрі, тепер не маю бажання продовжувати обслуговування.

  1. Ilya ★☆☆☆☆

    Неприємний досвід у приватній клініці, хоча лікар — чудовий! Прийшли з дівчиною та нашою маленькою собачкою — той-пудель, гіпоалергенна порода, вага до 1 кг. Я був записаний на прийом і ми прийшли заздалегідь — за 40 хвилин. Собачка була на руках, абсолютно спокійна, не гавкала, не бігала. Але одна зі співробітниць заявила, що в неї алергія — і нас вигнали з приміщення, змусили чекати 40 хвилин на вулиці, попри те, що прийом був оплачений. У клініці ми були вже 5 хвилин, і ніхто не попередив одразу. Можна було пояснити нормально, а не створювати конфлікт. У залі очікування ми нікому не заважали, але обслуговуючий персонал почав голосно обговорювати нас прямо поруч. Це виглядало дуже непрофесійно та неприємно. Окремо хочу відзначити лікаря, який мене приймав — дуже уважний, ввічливий і професіонал своєї справи. До нього — жодних претензій. Якби не лікар, залишив би ще гірший відгук. Але персонал на ресепшені та обслуговуючі працівники — повна протилежність: холодні, непривітні, зневажливі. Якщо йти сюди, то лише заради хорошого лікаря. Сервіс і ставлення з боку персоналу — на дуже низькому рівні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Центр.Мед?

Центр.Мед знаходиться за адресою вулиця Новосельського, 64, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Який номер телефону Центр.Мед?

Зв'язатися з Центр.Мед можна за номером телефону +38 (067) 104-01-03

Як можна дістатися до Центр.Мед?

Дістатися до Центр.Мед можна за посиланням

Advertisements