Чудовий персонал, цінники завжди правильні. Овочі та фрукти свіжі, а випічка неймовірно смачна ☺️
Фотогалерея
Відгуки
-
Lidiia ★★★★★
-
Яна Хаинская ★★★★★
Хочу висловити щиру подяку працівниці магазину "Фора" на ім’я Вероніка. Дуже приємна, уважна та професійна. Завжди ввічлива, допомагає з вибором товарів, швидко та якісно обслуговує на касі. Приємно повертатися в магазин, де працюють такі доброзичливі й відповідальні люди. Дякую за сервіс!
-
Іванна Нехай ★☆☆☆☆
Доброго вечора Сьогодні 01.03.2025 о 19:57, м. Звягель вул. Київська 6, у мене трапилась не приємна ситуація з працівником, я підійшла до стійки з піцами, щоб обрати собі піцу, побачила що є новинка, піца Жульєн, я лише трішки привідкрила коробку щоб подивитись як вона виглядає, а ж раптом до мене підійшла працівниця, цього ж відділу, та почала відсовувати коробку з піцою зі словами, не відкривайте, бо ви можете натрусити туди волосся, Вибачте але я її навіть не взяла до рук, вона стояла на стійці, яким дивом я щось маю туди натрусити! Виникає питання, чому працівникі дозволяють собі в некортнрму тоні розмовляти з клієнтами. Шановна Фора, я відвідую Ваш магазин з моменту відкриття, та жодного разу не мала ніяких до Вас скарг. Ок, як що коробку заборонено відкривати, заклеюйте її, абож розмістіть будь ласка про це оголошення, або хоча б розмістіть фото, який вигляд має піца, щоб у клієнта не виникало бажання відкривати коробку з продуктом, щоб побачити його вигляд. Або навчіть ваших працівників коректо розмовляти. Чому я після тяжкого робочого дня, маю псувати собі настрій, з вашими працівниками.
-
David Myaskovsky ★★★★☆
Величенький, але тісний супермаркет, продається все що треба. Також можна замовити піцу, але з цим в останній час буди проблеми. Крайнім замовленням були не задоволені, піца чи то недопечена, чи то чогось їй не вистачало, раніше була однією з найкращих.
-
Сергій Лукащук ★★☆☆☆
Купую в магазині продукти і все інше не перший раз, особливо піцу, піца була одна з найкращих в місті ( на мою думку), але останні замовлення піци (дві піци за тиждень) просто віддають згорівші, в магазині перевірити не має можливості, так як не можна відкривати....
-
Олександр Волошин ★★★☆☆
Гарний маркет. Є все необхідне: продукти, напої, власна випічка (рекомендую). Є також алкогольний відділ. Періодично влаштовують знижки, доволі непогані. Рекомендую.
-
Serhiy Silvertyuk ★☆☆☆☆
Працівники не знають нормативно -правових актів, а саме: - те, що відеозйомка може вестися у магазині без надання дозволу зі сторони працівників та відвідувачів - не знають рішення Конституційного Суду України № 10-р/2020 від 28.08.2020 року
-
Aleksander Ostrowski ★☆☆☆☆
Відверто кажучи, - магазин "назад в минуле". Чому так- ціна , зазначена на полиці з товаром- менша, аніж ту, яку оголосять на касі. Адміністратор, так взагалі людина, що й в школу не ходила, ані культури спілкування ані арифметики не вчився - типічний "мєнт". Добре, що в місті є альтернатива інших магазинів, де можна нормально і без стресу зкуповуватися.
-
Galyna Boyko ★☆☆☆☆
Маркет один на все велике містечко, але заходити немає бажання. Мало того, що на касах мало місця, так і продавці розмовляти з покупцями не мають бажання. Вони напевно думають, що ми приходимо до них додому, а не в магазин де вони всього лиш на роботі( наймані працівники). І якщо не буде покупців то магазин не буде потрібний. Продавці себе уявляють власниками магазину і покупці від них залежні, а то нічого, що ми за товар платимо свої кошти Відношення до нас ужас. Розуміємо ,що тікучість, але не можеш спілкуватися з людьми, шукай роботу без людей . Ось такий в нашому мікрорайоні" Болгарбуд" маркет "Фора".
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Пушкіна 6, 11702 Звягель, Житомирська область, Україна
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням