Дуже уважні і небайдужі консультанти, які якісно допомогли з вибором товару, показали як використовувати . Рекомендую магазин
Фотогалерея
Відгуки
-
Анна Горобец ★★★★★
-
Наталия Воробьева ★☆☆☆☆
Не перший раз зверталась до цього салону, але сьогодні був останній. З терміналом не працюють. Не тільки сьогодні, ніколи. Чеки на покупку не дають. Продавець не розбирається в компресійних гольфах. Молов казна що, аби приховати свою некомпетентність. Розмірна лінійка неповна. Краще замовити в інтернеті і заплатити за доставку, ніж приїхати в центр міста і стикнутись с такою дичиною. Ціна, до речі, вище, ніж середня на сайтах. Шкода, що я по звичці поїхала сюди, перш ніж вивчити пропозиції в інтернеті, або в інших салонах.
-
Karry Cat ★★★★☆
Вперше замовляла устілки і вибрали ортоп, ціни справді нижчі ніж скрізь, обслужили швидко, але жінка не дуже привітна, навіть строга, тому й поставила чотири зірки.
-
Hanna ★★★★★
Дякую, за виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.
-
Oksana Bosyk ★★★★★
Дуже залишилась задоволеною відвідуванням магазину. Придбала дитяче ортопедичне взуття доброї якості і нормальної вартості, дитина мала гарний вибір, продавець був чемним. Раджу саме тут купувати!
-
Даниил Арсеньев ★★★★★
Замовляв небулайзер у цьому салоні. Забирав сам, ціна + якість відмінна. Виробник європейський, не галасливий. Рекомендую.
-
Yuliya Gutnik ★☆☆☆☆
Зайшли підібрати новий манжет із клапаном та грушею до тонометра, продавець попросила показати апарат, витягла його силою з рук, стукнула об стіл і ще впустила на підлогу! І після цього ні в чому не бувало повідомила, що клапанів немає, і хотіла скласти до себе, мовляв, залишайте, майстер завтра подивиться, чи можна полагодити клапан. Пішли звідти, звісно. Тепер, можливо, доведеться і тонометр новий купувати, а не тільки видаткові запчастини :( Думаю, що продавець спеціально хотіла поламати нам апарат, щоб продати новий в гірших традиціях базарних торговок. Вкрай не раді, недалеко є інші аналогічні магазини з кращим сервісом та асортиментом в наявності
-
Юрий Алачеев ★★★★★
Потрібні були ортопедичні устілки дитині. Пішов з покупкою, щасливий що вони тут є і їх багато різних. Продавці супер, підібрали, що лікар прописав. Дякую.
-
Виталина Шаповал ★★★★★
Вперше відвідала салон. Дуже сподобалося обслуговуванням і консультаціями і тим що відразу обстежили і назвали проблему. Звернулася з проблемою з плоскостопістю. Мені обстежили і сказали який ступінь і порадили устілки. Їх відразу почали робити. Зайняло 15 хвилин і все зроблено все по моїй нозі. І недорого. Велике спасибі.
-
Ольга Гасанова ★☆☆☆☆
Незабаром народжувати. Лікар сказала купити компресійні панчохи у цьому магазині зі словами "там усі дівчатка хороші, все підкажуть, підберуть". Зайшла туди 22 серпня. На касі один чоловік. Запропонував один варіант панчохи, але виміряв тільки щиколотку (21 см). Вийшов розмір між XS та S. Я відразу зрозуміла, що бути такого не може, адже у вагітність набрала багато і ношу вже по одязі розмір XL! Але! Є в мене одна особливість. Нижче колін: гомілки, щиколотка і стопа ооооооочень худі, незважаючи на стандартні розміри (невагітний М) таза, талії, грудей і т.д., можливо якась дистрофія нижче колін, не знаю... Але взуття ЗАВЖДИ на мене ВСЕ широке. Я відношу її шевцеві ушивати, знайти на мою ногу взуття неможливо. Це я й намагалася довго та нудно пояснити продавцю. Просила, зробіть інші виміри, адже на коробці з панчохами була табличка з кількома рядками та стовпцями (але не російською)! На що продавець наполегливо доводив, що "не дивіться на ці цифри, вони не для вас, не звертайте увагу, підбір ЗАВЖДИ ТІЛЬКИ по ЩИКОЛОТЦІ!" Вкотре спробувала сказати, що в мене нестандартні ноги! Мені можна буде тиснути в стегнах. Через деякий час моїх умовлянь він неохоче взяв сантиметрову стрічку і виміряв мені стегно. Виявилося, що на коробці є цей розмір в табличці! А спочатку говорив "не звертайте уваги, розмір тільки один - щиколотка і крапка". Через великий живот цих цифр на стрічці, яку він приклав до стегна, мені не було видно. Він на словах сказав 51 см, що потрапляло в табличу дійсно розмір S! Тут же продавець каже "ну що, переконав?" Ну, думаю, добре. Раз стегно потрапляє по цій табличці в цей розмір, може у панчіх якісь свої стандарти, добре, купую, 555 грн. Приїжджаю додому, приміряю. Розумію, що на стегні тисне так, що я і кілька хвилин у них не можу перебувати, не те, що народжувати кілька годин! Беру свою сантиметрову стрічку, вимірюю стегно і воно у мене 62 см!!!!!!!!! Що відповідає розміру L по таблиці! Але ніяк не S !!!!! І цей товар не підлягає поверненню! Ось навіщо він так із вагітною? Не міг дати більше розмір? Або не було в наявності і треба було впарити розмір S???? Наступного дня поїхала до іншого магазину. Продавець зробила виміри у ТРІХ МІСЦЯХ - щиколотка, під коліном та стегно. І коли я відразу попросила не звертати увагу на мої ненормально худі щиколотки, вона сказала "звичайно, в першу чергу орієнтуємося на БЕДРО! Адже вагітні саме в стегнах багато додають, так правильно підбирати, щоби не пережимало!". Ось так! Тож не рекомендую магазин. Хоча може, якби були дівчатка продавці, то підібрали б краще і ПРАВИЛЬНО. Побачите чоловіка - розвертайтеся та йдіть!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ортоп?
Ортоп знаходиться за адресою проспект Дмитра Яворницького, 70, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Який номер телефону Ортоп?
Зв'язатися з Ортоп можна за номером телефону +38 (050) 175-91-29
Як можна дістатися до Ортоп?
Дістатися до Ортоп можна за посиланням