Сьогодні зупинялися тут групою. Купували мосяжні елементи для намист також вирішили пообідати. Нас було 15 чоловік, їжа була смачною, брали картопляне пюре, котлету та салат з буряка. Обслуговували довго, все зважували окремо, спочатку була одна працівниця на кафе, потім на підмогу їй іще двоє працівників підійшло. Це не ресторан, а столова, тому не варто розраховувати на якийсь екстра рівень подачі їжі. Ремонт - євроремонт.
Фотогалерея
Відгуки
-
Irina Haluschak ★★★★★
-
Olena S ★★★★★
Неймовірні враження - трохи доторкнулася до гуцульского мосяжниства, на майстер-класі виготовила собі кулон з латуні і зібрала собі намисто! Це цілий всесвіт, який мені показали Олег і Христина, дякую дуже, що надали мені таку можливість!
-
Анна Бондаренко ★★★★★
Дуже зручна локація в центрі міста , де можна недорого поїсти і потрапити на майстер-клас з традиційного намиста та кулона бажань з латуні !
-
Vova Mazyr ★★★★★
Все супер ціни не кусаються, чудовий ввічливий персонал, якість обслуговування хороший, їжа смачна і Гавайську піцу подали так як треба із "Ананасами" посуд чистий . Незнаю комусь може не подобається щось в закладі. Але мені все сподобалось. Дякую.
-
Христина Фарилюк ★★★★★
Гарне місце для проведення часу, харчування. Цікавинкою є можливіть відчути себе майстром-художником взявши участь у майстеркласах, тут можна скласти самому намисто, дізнатись як виготовляють традиційні прикраси та смачно пообідати. Якщо ти із друзями то третя кава безкоштовно❤️.
-
Женя Ворона ★☆☆☆☆
Ресторан скотився, всі меблі подряпані , диванам хана . Не подали ні серветки ні сіль з перцем ( немає цього на столі ) прийшлося брати серветки з іншого столика , їжа це жах , піца не смачна таке враження що не до пекли. Персонал не краще уніформи немає , на моїх очах виставляли смітники через касу . Офіціантка говорить шопотом ( можливо хвора , без захисної маски ), одягнута в желітку і шапку без бейджика, ходе в капцях . В приміщенні холодно , всі вікна запотівші , темно . Туалет окремий жах , куча попіра, в раковині волосся . Не рекомендую йдіть в інше місце ...
-
Oleksandr Prokopenko ★★★★☆
Піца смачна шаверма також. Брали декілька видів різної. Приміщення всередині трохи обдерте, але в час курвавірусу це неактуально, адже всі працюють на доставку і всередину переважно не пускають
-
Степан Гондурак ★★★★★
Дуууууже класне і круте кафе Доміно персонал гарно ставиться до відвідувачів усміхнені і хороші ціни доступні і дуже смачно раджу всім
-
Катериняк Марта ★★★★☆
Якщо вам треба швидко поїсти, то можна прийти сюди. Сервіс непоганий, але ціна їжі не відповідає якості(( Інтер‘єр вже в‘ївся, нічого не змінюється
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Доміно?
Доміно знаходиться за адресою вулиця Незалежності 73, 78600 Косів, Івано-Франківська область, Україна
Який номер телефону Доміно?
Зв'язатися з Доміно можна за номером телефону +38 (068) 885-25-59
Як можна дістатися до Доміно?
Дістатися до Доміно можна за посиланням