Відгуки

  1. Ircmaan Ircmaan ★★★★★

    Усе швидко, грамотно, з душею. Вельми дякую

  2. Aljosha Danik ★☆☆☆☆

    Жахливе ставлення до покупців! Зайшли з родиною в магазин — у залі були лише ми, 5(!) працівників стояли без діла, але ніхто навіть не привітався. На запитання відповідали неохоче, з явною незацікавленістю, ніби ми їм заважаємо. Таке враження, що просили не консультацію, а милостиню. Купили товар, але після такого «сервісу» — більше ніколи не повернемося в цей магазин і нікому не радимо! Нуль професіоналізму і повна зневага до клієнтів. Моя порада до всіх хто хоче придбати продукцію Xiaomi. Поряд знаходяться Comfy, Фокстрот. Все можна купити у них. Відчуваєте насолоду від покупок. А не йдіть в це лай...0

  3. Сергей ★☆☆☆☆

    Дуже погане ставлення до людей, продавець побачив що люди приїхали з села і не хотів обслуговувати належним чином,не показував актуальні телефони,показав тільки ті які кілька років вже не продаються,сподіваюсь що він сам собі їх купить!!!

  1. Olga Olga ★★☆☆☆

    Прийшли забрати товар, який на сайті навмисно забронювали під ярликом «забрати протягом 30 хвилин з магазину». Товар навіть не починали складати (був останній з вітрини)! Нічого не уточнивши дівчина почала вальяжно збирати той монітор, нікуди не спішить! Поки походили по магазину очікуючи пакування товару прийшов другий клієнт за тим же монітором! Виявилось, що наше замовлення на магазин за 10 метрів, бо за однією адресою їх аж 2! То ж ми витратили пів години свого часу! Тому обслуговування бажає кращого.

  2. Aleksandr Babikov ★☆☆☆☆

    Замовив в інтернат-магазині Mi та оплатив робот пилосос. Замовлення мало прибути 29.12 в магазин у Сіті Центрі. По невідомим причинам не прибуло. Не в магазині, не на гарячій лінії не змогли пояснити причину, якщо коротко - причина була: "чомусь так сталося" "фахівець" гарячої лінії годину запевняла, що 31.12 замовлення буде в магазині. 30.12 вирішив дізнатись статус замовлення і знов почув, що воно по незрозумілим причинам так і не виїхало зі складу і буде доставлено вже в 2025 році. Заміну товару на наявний в магазині зробити вони відмовились, зʼєднати з якоюсь відповідальною особою, яка може надати хоч якусь інформацію окрім «ми не знаємо, як так сталося» теж відмовились. Ніяких варіантів окрім як чекати до 2025 року або відмовлятись від замовлення Вам не запропонують. На те що хтось буде шукати винного і вихід для клієнта - можете не розраховувати. В магазині на всі Ваші звернення будуть реагувати тільки закатаними очима. Перед тим як щось замовляти у МІ, подумайте тричі!

  3. Максим Власов ★★★★★

    Гарне обслуговування, хлопці все підкажуть. Заходьте. :)

  1. Vitaliy Abrosymov ★★★★★

    Усі мііі живемо в цифровій країні. Мабуть навіть деякі живуть в смартфоні. Отже треба частіше звертати увагу на нові та якісні гаджети. Ось у цієї крамниці можна ознайомитися з цифровими інструментами які мііі можемо включати в своє повсякденне життя. Інколи пам'ятаючи про цифровий детокс разом з психологічним детоксом. І все буде добре. Мііі переможемо!

  2. В'ячеслав Гадомський ★★★★★

    Магазин Алло, заточений на бренд Xiaomi. Невеликий, але представлений широкий асортимент, ввічливі консультанти. Досвідом покупки задоволений.

  3. Юлія Мальована ★★★★★

    Вчора з чоловіком купили навушники безпровідні, раджу звертатися до чоловіка консультанта, а не до жінки консультанта

  1. Катерина Силюк ★★★★★

    Купували телефон, були проїздом, продавець був дуже уважний, все пояснив і роз'яснив, запропонував додаткові послуги

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Mi Store?

Mi Store знаходиться за адресою ТЦ Fresh Market, вулиця Пантелеймонівська, 110, Одеса, Одеська область, Україна, 65007

Який номер телефону Mi Store?

Зв'язатися з Mi Store можна за номером телефону +38 (050) 420-70-59

Як можна дістатися до Mi Store?

Дістатися до Mi Store можна за посиланням

Advertisements