Відгуки

  1. Сергій Кохан ★★★★★

    Привіт всім. Гарний магазин. Протягом 2-х років я інколи туди заходжу. Все що я бачив там це гарний товар на любу (доступну) ціну. Без покупки з цього магазину не підеш. Але саме головне це персонал який завжди привітний та відповість на любе питання. Навіть охорона орієнтується. Дякую їм що зберігають настрій у такий складний час.

  2. Анна Горбань ★☆☆☆☆

    Жахливе ставлення продавців до покупців. Взуття продається брудне, бо брудна підлога. Принесла обміняти кросівки на більший розмір, так мені у відповідь сказали що вони мокрі, я їх замивала, брудна підошва. З чого роздули скандал і визвали охорону

  3. Лариса Бескровная ★★★★☆

    Великий магазин, в ньому багато взуття та одягу. Він більше направлений на самообслуговування. Сам вибираєш, сам знаходиш потрібний розмір. Єдиний мінус в вихідні дні часто працює одна каса, тому збирається велика черга.

  1. Marima Romanuk ★☆☆☆☆

    Ставлю оцінку за персонал. Жахливий. Ні добрий день, ні хорошого.

  2. Роман Ковальчук ★★★★★

    хороший магазин, можна знайти багато цікавого. Але великий мінус – це продавці. Мало того, що вони не розуміють примітивних понять, вони також поводяться так, ніби ви їм щось винні, вони грубі і не хочуть працювати

  3. Sergii ★★☆☆☆

    Товар - в більшості низької якості. Але і ціни досить низькі. Запах в магазині як у взуттєвій майстерні. Це, звичайно, через те, що товар в більшості - взуття. Але додаткові провітрювання не завадили б. Терміналів зовсім немає. Обслуговування - не дуже. Продавець на касі на 2-му поверсі (чоловік років 20-ти - 25-ти) обслуговував принципово російською (29 грудня 2021р). Перейшли на іншу касу, де дівчина обслуговувала українською.

  1. Александр Владимирович ★★☆☆☆

    Немає терміналу для оплати

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Конфіскат?

Конфіскат знаходиться за адресою вулиця Срібнокільська, 5Б, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Конфіскат?

Дістатися до Конфіскат можна за посиланням

Advertisements