Відгуки

  1. marta ★★★★★

    Сьогодні була в Моне на меліруванні. Я дуже задоволена - пані Олена виконала всю роботу дуже старанно, волосина до волосини. Мабуть, ще ніколи мене не фарбували з такою акуратністю.. Дуже дякую, обов'язково повернуся ще

  2. Іра ★☆☆☆☆

    Стрижка кінчиків коштувала 890 гривень. Мене не попередили, що сушіння волосся не входить у вартість процедури (стрижка кінчиків з миттям). Крім того, використали засіб, за який довелося додатково платити, про що також не повідомили. Проблема в тому, що я прийшла, очікуючи послугу за 500 гривень, як вказано у вашому прейскуранті, а заплатила 890, адже вважала, що сушіння волосся входить у вартість процедури «стрижка кінчиків (із миттям)». Вперше стикаюся з такою ситуацією, адже раніше також обирала схожі процедури, де базове сушіння є частиною послуги, а не платною опцією(це я дізналася під час розрахунку). У мене не було заперечень щодо сушки, просто неприємно, коли приходиш розраховуватися, а тобі називають зовсім іншу суму.

  3. Sofia Korshivska ★★★★★

    Дуже задоволена візитом до салону! Манікюр зробили саме так, як я хотіла — акуратно, красиво і ніжно. Також спробувала електроепіляцію — процедура нова для мене, але все пройшло спокійно, комфортно і я почувалась у надійних руках. Дякую за приємну атмосферу і якісний сервіс. Обов’язково повернуся ще!

  1. Ірина Шептицька ★★★★★

    Раніше стригли у цій студії аби-як криво-косо, тому безмежно рада, що все змінилось. Тепер моя мама виглядає, як модель, бо стриглась у нової перукарки пані Оксани. Дуже задоволена! Стрижка легко вкладається, навіть без фена.

  2. Зоряна Кравців ★★★★★

    Хочу подякувати колективу студії Моне за толерантність і бажання працювати з людьми з ментальними особливостями, особливо майстрам Лені і Марії. Дякую дівчатам за творчу і якісну роботу

  3. Носовська Валерія ★★★★★

    Прекрасне,душевне місце.Чудовий стиліст-перукар Лєна відчуває внутрішню суть та харизму клієнта і моделює стрижку,щоб підкреслити красу.Рекомендую.

  1. Наталя Гануляк ★★★★★

    Дуже чисто і затишно. Майстри-професіонали (Особливо Ірина) Ціни доступні. Була в різних майстрів і в різних салонах, всеодно сюди повертають знову і знову.

  2. Валерія Кушлик ★★★☆☆

    Була кілька разів на манікюрі. Востаннє майстер затрималася на 40 хв. Вибачень я не отримала. Манікюр мені сподобався, майстер старалася. На столі я бачила крафтові пакети з інструментами, проте мені чомусь робили манікюр інструментами, які розпакували до мого приходу, тому не можу бути впевненою в їхній стерильності, однак пилочки одноразові. Ціни - вище середнього.

  3. Oleksandra ★★☆☆☆

    Ніколи не думала що напишу такий неприємний відгук після відвідин салону Моне. Мене погано постригли, цю невдалу стрижку виставили у соцмережі. Я підписала що мене не влаштувала стрижка і мені не подобається. Так погано мене ще ніколи не стригли. Майстер у телефонному режимі сказала що обслуговувати не буде і щоб я не приходила більше у салон. Ви б мали ситуацію по іншому вирішувати, уточнити в чому проблема і запропонувати дозавершити послугу або спитати чим я незадоволена. Я ходжу до вас років 7 чи 8 ,але за останні пів року я побачила що мене то пофарбують в інший тон, а потім за мої ж гроші перефарбовують, то мені чекати доводиться по годині, то постригти можна аби як. Я точно до ВАС більше не піду, МАБУТЬ Я ЗАДОВГО ВАШ ПОСТІЙНИЙ КЛІЄНТ. Тому бажаю від щирого серця в Новому Році вам багато нових та задоволених клієнтів!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Моне?

Моне знаходиться за адресою вулиця Японська, 16, Львів, Львівська область, Україна, 79013

Який номер телефону Моне?

Зв'язатися з Моне можна за номером телефону +38 (097) 587-58-68

Як можна дістатися до Моне?

Дістатися до Моне можна за посиланням

Advertisements