Відгуки

  1. Оля Бойко ★☆☆☆☆

    Часто ходили на манікюр і педикюр у цей салон, але нажаль послуги тут зіпсувались, сьогоднішній педикюр був взагалі чимось дивним, коли майстер пів процедури сидить в телефоні, переписується чи просто там щось дивиться, то це не нормально, ви не безкоштовно надаєте послуги. Поки майстер фрезером чистила ступні мамі вона настільки захопилась телефоном, що зробила мамі боляче, і навіть після цього не змінила стиль роботи, телефон цікавіший клієнта. Ставлення до клієнта жахливе.

  2. Тетяна Вань ★★★★★

    Дівчата дякую вам за прекрасний сервіс і класний манікюр. Я задоволена на всі 100 ❤️

  3. Марія Дрожджак ★☆☆☆☆

    Двічі робила манікюр в цьому салоні. Першого разу все було непогано. Майстер Оксана гарно зробила чистку, жодного разу не поранивши мене, хоче це складно, тому що ну дуже близько в мене розташовані капіляри. При знятті гельлаку було трішки боляче, але не смертельно. Мені сподобалась форма нігтів і акуратний манікюр. Другий манікюр в цьому салоні - це суцільне розчарування. На жаль, не знаю ім`я майстра, оскільки вона була без бейджика, але те, як вона знімає гель - це просто жесть. Вперше мені було настільки боляче.. Пройшов майже тиждень, а нігті досі печуть. Всі нігті різної форми, абсолютно нерівні (вказівний палець на фото нижче - просто біль

  1. Tetiana Dovhanych ★☆☆☆☆

    Ходила на манікюр в салон три рази. Перші два рази манікюр був зроблений чудово, але враження від останнього візиту залишились дуже неприємні. Тут мені і спиляли нігті так, що вони гнутись як листок і досі болять, порізали палець (ні, капіляри не знаходяться близько), всі нінті зробили неправильних форм (пів вечора після візиту я ще підпилювалвла їх, щоб бодай якось врятувати ситуацію), ну і сам манікюр то очікування/реальність, за який я ще й заплатила 500! грн. Висновок: Lady M - лотерея. Якщо вам пощастить - натрапите на хорошого майстра, який добре зробить свою роботі, ні - майстер-джуніор спиляє вам всю нігтеву пластину і ви ще й заплатите за це 500 грн. Шановні, Lady M, якщо ви доручаєте молодшому спеціалісту працювати з клієнтами, то хоча б попереджайте клієнтів про це, давайте вибір, і, очевидно, що не очікуйте за таку роботу високої оплати.

  2. Вікторія Кіх ★☆☆☆☆

    Робила тут і манікюр і педикюр, вроді би нормально дівчата покривають, але зняття гель лаку у них це просто суцільний біль.... спилюють на великих оборотах лак разом із пластиною!!!! Нігті після цього страшно печуть, і то не один день.... декілька днів пластина просто червонезна, після цього на нігтях утворюються пустоти!! Тепер вимушена їздити у інший кінець міста, на лікування пластини...

  3. Маша Трофимова ★☆☆☆☆

    Неприемно вражена- була записана на единий вiльний час - 10 ранку, цього ж дня заплановано поiздку. Салон був зачинений, нiхто не передзвонив щодо запiзнення. Почекала 15 хвилин, перетелефонувала й менеджер запевнила, що до 10:30 точно буде на мicцi. O 10:35 працiвниця салону сказала, що менеджер передала- не знае, коли приiде, тому я можу переписатися нанаступний день. Нуль поваги до часу клiента? Тепер ще питання: а якби би обслуговували пicля пiвгодинного спiзнення? P.s - жаль, що не можна коментувати вiдповiдь адмiна. По-перше- я не посмixaлася, а була вже зла й дiвчата це бачили. Коли перетелефонувала Вам уперше - отримала запевнення, що точно вiдкриетеся до 10:30. Коли й той час минув- дзвiнок отримали Вашi дiвчата й передали, що Ви не знаете, коли приiдете. До мене саме того разу нiхто не зателефонував. Як й на початку- щоб попередити про спiзнення. Тому й вийшло так, як вийшло. Оцiнка дана лиш за непунктуальнicть, вiдмiтка про це стоiть. До роботи дiвчат стосунку не мае. Нixто ж не очiкуе на лиш 5* огляди, правда?

  1. Іра Мурвай ★★★☆☆

    Змінюю свою оцінку. Ходила на манікюр в даний салон. Спочатку мені все сподобалось. Манікюр зроблено гарно, акуратно, приємний майстер. Проте, через тиждень лак почав відпадати спочатку з боку кутикули, а потім і цілі пластини. У висновку зіпсована нігтьова пластина та витрачені гроші. Вважаю, що такий манікюр не вартує 330 грн. Можливо майстер просто забула якийсь етап...

  2. Леся Полонская ★★★★★

    Чудове місце, гарна атмосфера і звичайно професіоналізм дівчаток мене порадували. Тепер ходитиму тільки сюди і всім рекомендуватиму)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Леді М?

Леді М знаходиться за адресою а, вулиця Володимира Великого, 8, Львів, Львівська область, Україна, 79026

Який номер телефону Леді М?

Зв'язатися з Леді М можна за номером телефону +38 (097) 419-12-08

Як можна дістатися до Леді М?

Дістатися до Леді М можна за посиланням

Advertisements