Про нас

«Студія краси "Step in Style"» — салон краси у Львові. Серед послуг: фарбування. Працює акуратно та дбає про комфорт гостей.

Advertisements

Відгуки

  1. Єва ★★★★★

    Супер!!!!була там купу раз, все супер на вищому рівні, комфортна обстановка і працівники, ще гарний інтерʼєр, ще є багато послуг як:манікюр, педикюр, вії, масаж, і звісно стрижки

  2. Serhii Trykoza ★☆☆☆☆

    Кілька років користуюся послугами одного і того ж перукаря у цьому салоні. І тут питання немає. Увесь цей час я питаю про можливість оплати послуг за допомогою банківського терміналу. Трохи дістало ігнорування адміністратором мене і мого питання і закочування очей у відповідь. Можливо, податкова зацікавиться обігом необлікованих коштів повз їхню службу і це нарешті змінить ставлення до клієнтів.

  3. Jasmine Tunja ★☆☆☆☆

    Мала іти на весілля до брата хотіла просто локони а получила чорт знає що 10 хв пройшло як все розлетілося в салоні я показувала що воно розкручується але майстер не виправила а сказала що таке волосся що не буде тримати Мені срочно треба було виправити ситуацію тому шукала іншу перукарню Я приїхала на весілля з спізненням Кошти вернули хоть і не хотіли хоть вибачень так і не почула коли показала докази то сказали що це було не в той день зроблене фото

  1. юрій Володимир ★★★★★

    Вже не перший раз користуюсь перукарськими послугами в салоні, дуже задоволений роботою МАРІЧКИ, золоті руки. Затишна, приємна атмосфера і дуже привітні всі майстри. Дякую за гостинність.

  2. Таня Мельник ★☆☆☆☆

    Сьогодні прийшла щоб підрівняти кінці і вкоротити чолку, те що зробив перукар було жахливо, чолка як з під сокири, обрубана, коротша ніж просила, я попросила нижче брів, обрізали, мокра була нижче, суха підскочила, крива, з каскадної яка переходить в довжину волосся, перукар врубала з «хвостами» збоку... попросила більше не чіпати взагалі, на що перукар ще й возмущалася що я від неї хочу і почала кидати інструменти в нервах .. Зайшла в сусідню перукарню щоб виправити, то побачивши мою «зачіску» клієнтка пропустила мене вперед себе, з її слів: плакати хочеться з вашої чолки... Довелося обстригти просто рівну, профілірувати, в результаті ще й довжина волосся мала перепад в 1,5-2 см, клієнти перукарні в якій переробляла стрижку підтвердили це!!! Повернулася до вас щоб показати майстру як виглядає нормальна стрижка, то вона ще й хамила, бо то видно я якась не така що двічі довелося платити за стрижку... Шкодую що не забрала кошти! Дуже шкодую, була на емоціях від того що прийшла наново пострижена а мені ще й нахамили... Не робіть того що не вмієте! Щоб розуміли: стрижка густого волосся йшла на всю довжину, а не потрошки заколюючи зверху защібкою і кожного разу додавати ряд згори... чолку просто стригли, навіть не пройшли зверху гребінцем щоб зробити рівний розділ відносно основного волосся, просто прочесали донизу те що чесалося... P.S. Чисто для власника: якщо клієнт називає довжину гривки то вона має бути такою як сказав клієнт, не кривою, не косою, не «обскубаною» а профілірованою! Довжини мені не шкода, шкода шо на плечах одна сторона була довша за іншу, це ж корекція довжини а не стрижка «навскіс» Стриглася у вас 3 раз, до того дівчинка стригла гарно, цей майстер не вміє стригти від слова «зовсім»! Ви вмієте читати по губах?) якраз адміністратор вела себе адекватно, а перукар- ні, з притиском і «фирканням» бо то я прибираю а вона все зробила чудово!

  3. Кондакова Анжеліка ★★★★★

    Чудовий салон, нещодавно тут фарбувалась, я ну дуже задоволена, все на вищому рівні

  1. Juliana Bell ★★★★★

    Прекрасний салон, чудовий сервіс!)

  2. Галина Нестер ★★☆☆☆

    Дівчатам потрібно повчитись сервісу, питання до власників - чому перукар робить манікюр? чому сідаючи в крісло на стрижку замість того щоб стригти тобі розповідають яке в тебе жахливе волосся, і як воно ще не повідпадало і т.д. -єдиний вихід це пофарбуватист в команді професіоналів інакше будеш лиса, спиталась поради як підстригтись - а у відповідь 0. Вийшла в гидкому настрої , ваш перукар навіть кінчики підстригла жахливо. Бажаю навчитися золотого правила - клієнт завжди правий а вийти я від вас мала в пречудовому настрої.

  3. N V ★☆☆☆☆

    Непунктуальні і не попереджують, що не прийдуть Чекав більше години і не пришли на роботу

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Студія краси "Step in Style"?

Студія краси "Step in Style" знаходиться за адресою Салон краси “Step in style, вулиця Стрийська, 79, Львів, Львівська область, Україна, 79031

Який номер телефону Студія краси "Step in Style"?

Зв'язатися з Студія краси "Step in Style" можна за номером телефону +38 (067) 935-05-17

Як можна дістатися до Студія краси "Step in Style"?

Дістатися до Студія краси "Step in Style" можна за посиланням

Advertisements