Відгуки

  1. Hanamaru Kunikida ★☆☆☆☆

    Замовили два айс лате великого розміру з солоною та солодкою карамеллю. Перепитали у дівчини, чи правильно вона зрозуміла наше замовлення, у відповідь почули: «так, роблю капуччіно!». Отримавши каву, ми зрозуміли, що це звичайне тепле лате без льоду. Запитали дівчину, на наше питання не отримали конструктивної відповіді… Поверніть мої сто гривень…

  2. Вікторія Кононова ★★★★★

    Коли любиш какаушку, а один з найсмачніших - готують біля твоєї роботи. Ціни: трохи нижче середнього / середні (залежно від напою) Смак: відмінний кави і какао, а також авторські напої. Для тих хто любить солоденького - ідеальний варіант лате снікерс. Неймовірно смачний какао) Дизайн: досить гарний, милий і приємний, пінгвінёниш - окрема любов. Приємності: при отриманні замовлення Ви отримуєте цукерку-печеньку в подарунок))

  3. Switlana ★★★★★

    Дуже смачна кава, приємний та привітний персонал) задоволена і рекомендую)))

  1. Євгенія Чепуренко ★★★☆☆

    часто купуємо каву в точці на зуп. Великотирнівській відразу після відкриття все було більш менш. потім почали змінюватися співробітники. замовили латте, видали в стакані з кришкою, відійшли, виявилося, що просто спінили гаряче молоко без кави... ніби придумали хорошу фішку з печивом, але давати його почали через раз. переді мною дівчині дали 3 шт, мені не дали. я можу і сама собі печиво купити, але справа в сервісі. в той же день дали меншу здачу, ніж мали. я довіряючи не перевірила, тепер буду. немає терміналів, що дико для такої масштабної точки. якщо ви вже поставили маф з кондиціонером, столами і тд. то провести термінал не має проблемою. ще й дивне формування черги із 2х черг. одна з віконця інша зсередини. або ставте 2 бариста, або якось вирішіть це питання. бариста не завжди встигають бачити хто за ким прийшов, а людям доводиться ругатися. критично коли хочеш випити кави перед роботою. про саму каву важко щось сказати. беру латте з горішками, то воно не визначне. смак приємний, горішки є. добре що в асортименті є десерти, але ні разу не бачила щоб їх хтось купував, складається враження що подовгу одна та ж страва стоїть

  2. Чайка Кирило ★★★☆☆

    часто купуємо каву в точці на зуп. Великотирнівській відразу після відкриття все було більш менш. потім почали змінюватися співробітники. замовили латте, видали в стакані з кришкою, відійшли, виявилося, що просто спінили гаряче молоко без кави... ніби придумали хорошу фішку з печивом, але давати його почали через раз. переді мною дівчині дали 3 шт, мені не дали. я можу і сама собі печиво купити, але справа в сервісі. в той же день дали меншу здачу, ніж мали. я довіряючи не перевірила, тепер буду. немає терміналів, що дико для такої масштабної точки. якщо ви вже поставили маф з кондиціонером, столами і тд. то провести термінал не має проблемою. ще й дивне формування черги із 2х черг. одна з віконця інша зсередини. або ставте 2 бариста, або якось вирішіть це питання. бариста не завжди встигають бачити хто за ким прийшов, а людям доводиться ругатися. критично коли хочеш випити кави перед роботою. про саму каву важко щось сказати. беру латте з горішками, то воно не визначне. смак приємний, горішки є. добре що в асортименті є десерти, але ні разу не бачила щоб їх хтось купував, складається враження що подовгу одна та ж страва стоїть

  3. Александра Кулинько ★★☆☆☆

    Доброго дня, у Вас чудова кав'ярня) але я б хотіла поскаржитися,не сподобалося обслуговування 18.05.2019 біля ПУЕТА, дівчина що робила каву розмовляла по телефону,кава на смак була м'яко кажучи не дуже, я замовляла Латте воно було холодним,вона не вспінила молоко, боло дуже неприємно. Прохання зробити цій пані попередження.

  1. Oleksandra Kulinko ★★☆☆☆

    Доброго дня, у Вас чудова кав'ярня) але я б хотіла поскаржитися,не сподобалося обслуговування 18.05.2019 біля ПУЕТА, дівчина що робила каву розмовляла по телефону,кава на смак була м'яко кажучи не дуже, я замовляла Латте воно було холодним,вона не вспінила молоко, боло дуже неприємно. Прохання зробити цій пані попередження.

  2. Aльва Алька ★★★★★

    Приємна атмосфера панує в цьому кавовому павільйоні))) Мила дівчина готує каву, підкаже та порадить що смачніше. Цінова політика на будь-який гаманець. Дуже смачні кавові напої. Є багато добавок. Як бонус, дають безкоштовно печиво в індивідуальній упаковці. Рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Coffee Манія?

Coffee Манія знаходиться за адресою Київський район, 36000 Полтава, Полтавська область, Україна

Як можна дістатися до Coffee Манія?

Дістатися до Coffee Манія можна за посиланням

Advertisements