Провів гарно вечір в черзі.З 7 кас одна працювала.
Фотогалерея
Відгуки
-
Віктор Жданов ★☆☆☆☆
-
Михаил Михайлов ★☆☆☆☆
В цьому супермаркеті його працівники можуть почати з вами конфлікт просто так, без причини. Наприклад сьогодні приймальник товару почав конфлікт зі мною і ще однією жінкою. Я був там разом з дружиною та дітьми. Після цього бажання продовжувати покупки тут зникло. Пішли купувати що було потрібно в інше місце. Дякую кадровому відділу АТБ за «вдалий» підбір «кадрів».
-
Степан Литвин ★★★☆☆
Магазин хороший, ціни на товари нижчі ніж в інших супермаркетах міста, хоча є і дорожчі товари та це не суттєво. Мінус цього магазину як для мене це вузькі проходи, точніше їх постійна загромадженість не розкладеним товаром, що створює незручності для покупців. Не потрібно завозити стільки товарів щоб вони стояли в проходах між рядами., І ЩЕ ОДИН МІНУС ТЕ ЩО ПОСТІЙНО В ЦЬОМУ МАГАЗИНІ НЕ МАЄ РЕШТИ В СУМІ 10 ЧИ 20 КОПІЙОК. ЦЕ можливо і не суттєво для окремого покупця, але АТБ набирає хорошу суму з усього міста. Та суть навіть не в цьому, а в тому, що це робиться так ніби так має бути, без вибачень та пояснень про те що не має решти. І тільки коли покупець звертає на це увагу, продавець недовольним тоном оправдовується частково перекладаючи вину на самого покупця.
-
Ірина Боярчук ★★★★☆
Гарне місце для здійснення покупок. Х Жодних претензій. Це я так вважаю. Моя власна думка
-
Oleksiy Alex ★★★★☆
Немає візків. Врахуйте, якщо плануєте багато закуповувати перед святами. Дуже малі стрічки на касах, куди викладається товар. Немає власної випічки. З плюсів дуже привітний і добрий персонал та охоронці.
-
Маріанна Михальчук ★★★★☆
Зручно. Доступно. Привітні продавці та охоронцв. От тільки хотілося б більшого асотименту продукції. Усіх вітаю з прийдешнім днем Святого Миколая.
-
Денис Вовк ★★★★☆
Чудовий супермаркет! Переважно завжди купляю там продукти, обслуговування - нормальне.
-
Vitaliy Organistiy ★★★★★
Топ супермаркет Низькі ціни
-
Yurii Stasiuk ★★★★★
Великий вибір якісних і дешевих товарів. Персонал в основному привітний, обслуговування на касах - швидке. Є можливість заплатити за допомогою PayPass. З безпекою під час карантину все теж окей. Один з небагатьох магазинів в місті, які працюють цілодобово.
-
Mykola Vasylyk ★★★★☆
Магазин досить не поганий але мені не подобається,як відноситься охорона до працівників ніби вони якась річ це не правильно це стосується,як цього АТБ так і інших в місті калуші я такого не бачив в інших магазинах.Ось ви представте працюєте на касі,людей мало вам охорона каже йди на відділ розкладай товар так там немає просто вакансії касира і вакансії продавця консультанта там 2 в 1 платиш одну зарплату працівникові,а другу собі ось і додаткові кошти...А що саме найгірше так це що коли треба на касу йти охорона не підійде не скажи сядь за касу,а кричить на весь зал:"ей ти іди на касу..."це ненормально не розумію чому люди терплять,так і це ще не все вантажники і охорона також викладає товар,і це ще не все кожний місяць ревізія,бракує товару значить з охорони знімають кошти... весело правда ...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ-Маркет?
АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 50, Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77300
Який номер телефону АТБ-Маркет?
Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15
Як можна дістатися до АТБ-Маркет?
Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням