Лишала машину на хімчистку, виконував роботу Юрій. Дуже вдячна! Все виконано ідеально
Відгуки
-
Анастасія Кунділовська ★★★★★
-
Andrey Kolisnichenko ★★★★★
Круто зробили поліровку, нанесли керамику та антидощ. Підготували авто на зиму. Дуже вдячний , мені сподобалось обслуговування та якість праці . Буду ще заїжджати до вас !
-
Oleksandr Lys ★★★★★
Нарешті дочекалися повернулася адекватна команда фахівців зробили хімчистку кузова автомобіля я в захваті неймовірний результат тільки тут тільки з вами рекомендую
-
Japp_Jack ★★★★★
Авто миють якісною косметикою, перевіряють перед видачею, коли виїжджаю – проходяться ще раз навколо з ліхтариками! Радує дуже догляд за гумою, хлопці консервують мені кожен сезон і щоразу вона як нова. Є навіть матовий чорнитель гуми, він дорожчий, але він – кайф для мене! дякую хлопцям за крутий сервіс та підхід до роботи в цілому!
-
Kiksbi ★★★★★
Мені дуже подобається атмосфера цього міста! Робітники автомийки, їх уважний догляд за авто та тепер ще й другий поверх та смачна кухня! Шніцель курячий та картопля у вершковому соусі - це було дуже смачно !! Дякую за вашу працю!
-
Вячеслав Швец ★★☆☆☆
Вперше на цій мийці через позитивні відгуки, але вище 2 зірок не можу поставити ... може це просто мені не пощастило ... причини: 1. Сьогодні по телефону записався на мийку на 18:30 і, судячи з здивованих поглядів співробітників, про мене забули... сказали що треба почекати хвилин 10-15... Якщо що я був з маленькою дитиною. Я залишив машину біля мийки та ключі адміністратору, тому що відчував, що це затягнеться...так і сталося...за логами сигналізації машину загнали в бокс лише через 40 хвилин від часу, на яке був записаний. 2. Тут же у 2Гіс є фотографія від 20-21 грудня де прописані ціни. По телефону я сказав що хочу комплекс 2, мені відповіли, що як приїдемо – розберемося. Перед миттям я уточнив ціну ще раз і виявилося що ціна не 390 грн, як на фото, а 500. Адміністратор відповів що сьогодні ціни підняли (що ж я такий щасливий). І якщо так, чому телефоном не попередили, що сьогодні новий прайс. 3. Залишив таки машину та свій номер телефону, бо чекати там з дитиною довго, пішли гуляти... попросив зателефонувати та добре прибрати дитяче місце. Результат – дзвінка немає. Через півтори години повернувся, бачу що машина стоїть помита. 4. Сидіння пасажира, яке дитина забруднила ногами сидячи в кріслі навіть не чіпали. Сам узяв вологі серветки і все витер. В іншому машина начебто чиста .... в цілому це єдиний плюс і другий, що поряд був ковзанка і торговий центр, де я зміг з дитиною провести ці 2 години часу. Якось спробую знову сюди заїхати .... може мені і справді не пощастило, тоді рейтинг поправлю. Але поки що тільки так.
-
Aleksandr Gol ★★★★★
Відмінна якість миття. Сушили салон після влучення води. За одне зробили хімчистку салону. Забирав авто наче тільки з салону. Дуже залишився задоволений. Хлопці молодці. Всім рекомендую!
-
Дмитрий Семенюк ★★★☆☆
Жахливо натерли стекла всередині. Краще б не чіпали. Тепер жахливі розлучення як самостійно прибирати. Немає чеків взагалі жодних!
-
Lera Ozhburg ★★★★★
Хороша мийка, зручне розташування поруч із сіті центром, можна залишити машину) Хлопці всі приємні та адекватні, якість на високому рівні. Завжди все чисто та красиво. Це місце залишає лише добрі враження. Рекомендую всім, хто любить якісні мийки)))
-
Avto 888 ★★★★★
Заїхав помити авто, чисто випадково. І тепер, вирішив, що буду постійним клієнтом даної автомийки. Шикарне співвідношення оптимальної ціни і просто відмінної якості! А про індивідуальний підхід до кожного клієнта з боку сотрудеіков і адмін істраціі, я взагалі без слів!))) Шикарно !! Рекомендую всім.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Автомойка Le-man?
Автомойка Le-man знаходиться за адресою проспект Небесної Сотні, 4d, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Який номер телефону Автомойка Le-man?
Зв'язатися з Автомойка Le-man можна за номером телефону +38 (067) 707-73-53
Як можна дістатися до Автомойка Le-man?
Дістатися до Автомойка Le-man можна за посиланням