Хотів здерти за прийом 400 грн, так смішно, що від назвав це "первинним оглядом" а саме смішне це те що він робив - НІЧОГО, навіть не знає що таке первинний огляд, а на питання за що я маю заплатити 400 грн він відповів "за те що я вийшов на роботу, оренду приміщення", я звісно дуже рада, але ніякої допомоги котику він не надав, перевірив паспорт, відкрив рота коту та зважив, це все, а огляд це перевірити очі, вушка, пощупати органи, ШАРЛАТАН. Навіть ніяких ліків не прописав котику, хоча у нас випав зуб і він тепер мучиться навіть водичку не може попити. Дуже неприємній лікар який не надає допомогу, а просто хочет здерти гроші
Фотогалерея
Відгуки
-
Оксана Данілова ★☆☆☆☆
-
Дарья Мулявка ★★★★★
Були в цій клініці з собаньою Ніколь, такса 12 років. Батьки вчасно не простерилізували, тому були з проблемою піометри(гній у матці). Лікар Павел Миколайович зробив все на вищому рівні - шви виглядали добре, проблем ніяких за декілька тижнів не було. Собака відійшла після операції майже через добу, але як нас заспокоїв лікар, це пов'язано з її віком. Ціни також досить лояльні. Загалом - залишились задоволені, будемо звертатись ще
-
Kateryna Kurceva ★☆☆☆☆
Ми знайшли наше чудо в під'їзді.Він просто ідеальний, ласкавий котик. Приїхали по рекомендації до Павла лікувати кліща у вухах. Я розказувала, що котик багато п'є води і часто ходить в туалет,разів 10 на день.Ще був присутній поганий запах з роту,лікар оглянув і сказав чистити зубки,бо у нього камінь. Ми пройшли курс,приїхали на огляд,кліщ пройшов,оглянув ще раз зуби,каміть на місці але кров тече і там де і не чіпали ясна. Після прийому котик перестав їсти і пити зовсім.Щей кров'янисті слюновиділення. Сказав обробляти хлоргекседином . Через два дні знову на прийом,виявилось у котика відмовляють нирки і він помре. Аналізи в клініці здати не має можливості,УЗД також немає. Просто взяв кров в пробірки в суботу і дав із собою, сказав здати десь на аналіз в понеділок.А за цей час котик повільно згасає((((Вже приїхавши в клініку де є все і працює майже цілодобово,виявилось що показник кератаніну просто космічний,що вбиває його. І як виявилось саме запах,частий туалет,спрага і навіть шерсть є вже основними показниками ниркової недостатності. Якщо б це помітили раніше,не було б такої критичної ситуації,все могло б бути по інакшому. А зараз моє золотко просто померає((((Якщо вас потрібен серйозний спеціаліст,а головне кваліфікований то йдіть будь куди лише не сюди!!!!На мій коментар можете не відповідати!!!!
-
Юлія Гусєва ★★★★★
Хочу привітати лікаря Павла з днем ветеринара і підтвердити свої 5 зірок трирічної давності. Це дуже уважний і досвідчений фахівець, з любов'ю відноситься до тварин, цікавиться науковими дослідженнями у ветеринарії. Взагалі, в цій клиниці лікую трьох котів, і двох з них лікарі врятували.
-
Таня Таня ★★★★★
Заходила чисто дізнатися про інформацію. Розповіли всі, розклали по поличках, навіть сказали, що немає сенсу робити певні процедури для вивезення собаки і переплачувати, тому що в державній установі можуть виникнути питання і доведеться платити ще раз. Перше враження дуже приємне. Не було відчуття, що тебе намагаються розвести на гроші (аби зробити).
-
Анна Володина ★★★★★
Спостерігаємо свою кішечку у цій клініці не перший день. Проблеми з нирками, все дуже складно! Дуже подобається підхід лікарів, знання своєї справи і звичайно любов до тварин!! Спасибі вам хлопці, ви нас врятували! З новим роком!!!!
-
Ірен Р ★★★★★
Прекрасний лікар, який любить не лише свою роботу, а й своїх пацієнтів. Дуже уважний завжди проконсультує. Спокійно можна довірити свого улюбленого вихованця цій людині, він зробить усе можливе, щоб допомогти.
-
Alisa Savochkina ★★★★★
Дуже сподобався лікар Павло. Докладно пояснив, що треба робити котику, розповів чомусь саме так. Спілкується відкрито, до тварин ставиться із любов'ю. Приміщення лікарні дуже чисте, акуратне, ніякого запаху. Рецепт виписав зрозумілим почерком (!), зазначив, що з ліків знеболювальне, а що – антибіотик. Зауважив, які з ліків гіркі. На контрасті з рештою лікарів така уважність та повага до пацієнтів вражають. Із задоволенням повернемося ще.
-
magapochka agapova ★★★★★
Стригли кішку приблизно місяць тому. Першою перевагою вибору клініки був рейтинг за відгуками + місце розташування (поруч з будинком). На жаль, не запам'ятала імен лікаря та стажера. Дуже сподобалося ставлення, мабуть, що тут люблять тварин. З моєю вихованкою весь час розмовляли, заспокоювали(і мене та її)))), зробили огляд і допомогли її укутати в ковдру. Абсолютно адекватні ціни. Дякую вам за таке ставлення! Кішка і я задоволені))) Рекомендую
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Вет-Плюс?
Вет-Плюс знаходиться за адресою вул. Нескорених, 29, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Який номер телефону Вет-Плюс?
Зв'язатися з Вет-Плюс можна за номером телефону +38 (095) 257-18-98
Як можна дістатися до Вет-Плюс?
Дістатися до Вет-Плюс можна за посиланням