Відгуки

  1. Katerina Sumina ★☆☆☆☆

    Жахливий сервіс. Робила апаратний мані, кожен палець пропилений до крові, колір ліг плямами "бо молочний такий є плямами". Майстер нічого не змогла запропонувати щоб виправити ситуацію, а на всі мої пропозиції казала, що так не вийде (я не майстер, пробую придумати якесь рішення в міру моїх знань). Мій весільний манікюр спорчений, мушу швидко думати де його переробити. Вибачення за таку ситуацію - знижка 180 гривень, а мені сиди думай як виправити цю катастрофу. Однозначно нікому не рекомендую!

  2. Olga Beaumont-Smith ★☆☆☆☆

    Якщо хочете мати чистку з нігтями різної форми - то потрібно звертатися до Каті. Це чистка за 460грн. Сеанс з психологом або заспокійливе в ціну не включений.

  3. vika dembizka ★☆☆☆☆

    “Преміум-салон”? Серйозно?! Ціни — як у люксовому готелі в центрі Парижа, а сервіс — як на вокзальному туалеті третього класу. Зайшла в санвузол після манікюру й мало не виблювала — сморід стояв такий, що очі сльозились. Смітник переповнений до неможливості, папір валяється на підлозі, а сама урна виглядає так, ніби її не спорожняли з часів відкриття салону. Якийсь ганьбище, а не заклад. Якщо ви хочете відчути себе в дорогому салоні — вам точно не сюди. Тут тільки вигляд гламурний, а в середині — антисанітарія і байдужість до клієнта. Чистота — це елементарне, з чого починається повага. Якщо навіть туалет у такому стані — страшно уявити, що твориться з інструментами. Ніколи більше. І нікому не раджу.

  1. Khris Didukh ★☆☆☆☆

    Була клієнтом Nail Factory більше трьох років до того як, після зняття гель-лаку, не отримала грибок на нігтях. Майстер просто порекомендувала звернутись до дерматолога, який в свою чергу пояснив, що до такого стану призвів опік в лампі або погана дезинфекція інструментів. Тобто в салоні мене просто заспокоїли і сказали, що "таке буває, не переживайте". Не рекомендую.

  2. Sophia Rogovska ★☆☆☆☆

    Такого непривітного майстра як Ірина я ще в житті не мала. Відчувала себе небажаною клієнткою протягом всього манікюру, починаючи з першої хвилини. Хотілося, щоб це якнайшвидше закінчилось і шкодую, що не вийшла звідти зразу, як тільки почула її тон, різкі відповіді і небажання мене консультувати. Кудись з самого початку шалено поспішала, примудрилася сказати мені, що в неї «і так не має часу» і що вона «і так два рази покрила», не запропонувала мені ані кольорів на вибір, ані не спитала ні разу, чи мені взагалі подобається. Коли я попросила палітру лаків, мало не кинула мені її на стіл з закочуванням очей і видихом, мовляв «вона ще й вибирати надумала!» Суцільне жахіття. Я не мала права ані спитати, ані зробити зауваження, якщо не хотіла почути у відповідь черговий роздратований коментар. В результаті зіпсувала мені настрій, хоч і виконала роботу дуже акуратно. Прикро, що тут не вчать працівників з повагою ставитися до клінта і ввічливо вести діалог. Я шокована таким сервісом.

  3. Ann ★★★★★

    Це ідеальне місце для дівчат. Привітний персонал. Вже не перший раз роблю в цьому салоні манікюр та педикюр і лишилася задоволеною

  1. Khrystyna Uhrak ★☆☆☆☆

    робила терміново манікюр, в мого звичного майстра не було часу тому вирішила спробувати щось нове. приємний майстер, атмосфера та смачна кава, але вийшло так собі того ж дня зявились якісь пухирці під лаком саме покриття криве з якимись впадинами на зауваженя майстру просто ше раз перекрила лаком, нічого звісно не змінилось. Часу зовсім не лишалось, але переробити свої косяки ніхто не пропонував. роблю гель лак не перший рік, але сьогодні вперше дізналась шо в мене різні пластини прям на всіх пальцях, хоч до сьогоднішнього дня ніхто з майстрів такого не казав і всі рази виходило дуже гарно. за таку ціну однозначно не рекомендую і дуже розчарувалась я зовсім не мала очікувань проте цей візит розчарував повністю

  2. Iryna K ★☆☆☆☆

    Тривалий час являюсь клієнтом Nail Factory. Обирала для себе цей салон через те, що тут загалом високий рівень обслуговування. Завжди все подобалось, але декілька місяців тому ввели нову систему запису, яка є незручною і з якою стаються "казуси". Одним з таких останніх "казусів" стало те, що я залишилась без запису на манікюр до свого майстра. Керівництву неодноразово звертали увагу на те, що нова система запису не зручна, але їм очевидно на це байдуже. Крім того хотіла поставити систему "титанова нитка" на великих пальцях обох ніг. Одну нитку поставили, а під час встановлення другої зламалась полімерна лампа. За два тижні так і не спромоглися вирішити питання з лампою і в той час як один ніготь поступово відростає, другу нитку я так і не поставила. Дуже шкода що салон такого рівня не може собі позволити купити нову лампу і клієнти змушені тижнями чекати на ремонт старої.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Nail Factory Lviv?

Nail Factory Lviv знаходиться за адресою вулиця Академіка Гнатюка, 12А, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Nail Factory Lviv?

Зв'язатися з Nail Factory Lviv можна за номером телефону +38 (068) 029-29-09

Як можна дістатися до Nail Factory Lviv?

Дістатися до Nail Factory Lviv можна за посиланням

Advertisements