Відгуки

  1. Alex Moskalenko ★★★★☆

    Вцілому заклад нормальний. Для мене мінусом була гучна музика, ціна кальяну (не дотягує до 420, максимум 300). Ще є питання щодо раціональності дизайну туалету. Як на мене у барі, недоцільно у туалеті мати дзеркальні стіни та двері. Зрештою багато дзеркал побиті. Було б добре мати можливість замовити чайник чаю на декількох людей

  2. Діма Мельник ★★★☆☆

    Атмосфера хороша, але дуже голосно грає музика. Їжа дуже смачна, ціни помірні. А нащот обслуговування біда, так як офіціант не бачить гостей, забула про замовлення і довелося іти і нагадувати! В цілому 6 з 10.

  3. Наначка Звєзділова ★★★★☆

    Гарне місце) Хороший сервіс, кальян, картопля фрі) У крильцях малувато медової глазурі, в салаті прошутто трішки товстенький, тому важкувато було жувати, аджика гарна, але трішки пересолена. Хоча, то все "на смак". Коктейлі непогані)

  1. Kala Hara ★★☆☆☆

    Спробую поділитися враженнями від 3-тього відвідування. Чому низька оцінка, коняк, друзі жартують вже, що у Вас не буває коняку, 3 види різного бренді, в наявності тільки один з трьох, самий дорогий), дешевші, це ті, які продаються в любому магазині, один вірменський, всім відомий бренд, та один закарпатський). Офіціант, інше діло, він ж і адміністратор, так він нам про це сказав, це та сама людина, яка має відповідати за меню, точніше за відповідність наявності всього що в ньому вказано. Замовлення, офіціант-адміністратор, не записує, але і не запам'ятовує, тим самим, зробив помилку, вважаю це не компетентністю даного працівника. Запитав у знайомих, чи мені здалося, чи дійсно дуже зіпсувалося обслуговування, на що, тримав не відповідь, а натяк, всі працівники, купкою, зібралися за барною стійкою, і про щось гомогять, іноді потрібно було вставати щоб на нас звернули увагу. Коктейлі, окреме питання, заклад який слідкує і цінує своїх клієнтів, не приносить лід замість коктейлю. 180-ти грамовий коктейль, вмістив 100 грам напою, і 200 грам криги одним куском... Моя думка, власникам потрібно замінити персонал, або нагадати в якій сфері вони працюють, ввести чіткі правила і перевірки якості закладку. Ви різко взлетіли, але в моїх очах, і тих хто був за моїм столиком, ви так само різко впали... Для мене це було останнє відвідуваннє Вашого закладу, порадити щось, окрім кальяну, нажаль не можу нікому.

  2. 4mat Ira ★★★★★

    Вдале і зручне місце розташування. Зручні диванчики, комфортна відстань між столиками. Привітний, активний і професійний персонал. Класний, не тривіальний вибір по меню, при цьому страви з усіх категорій і перші і салати і коктейлі були зроблені якісно, смачно і швидко!! На особисті побажання по замовленню і нюанси відреагували дуже позитивно і все виконали, як просили! Чисті санузли, смітники у всіх зручних місцях, всі серветки, паперові рушники і тд, присутні, айкос френдлі. Такі нюанси як зарядки для електронних сигарет, приємний бонус!! Є страви для дітей, є дитячі стільчики. Довго не могли підібрати заклад щоб провести час з комфортом і з дитиною, накінець знайшли!!)Щиро рекомендую відвідати це місце і залишитись з чудовими враженнями!!))

  3. Іван Цубира ★★★☆☆

    Була дуже неприємна ситуація із барменами. Замовили три шоти текіли, яку поділили на три рази, але так і не допили, бо хлопці забрали рюмки, в яких було пів шота. Дуже не приємно коли ти танцюєш і відпочиваєш біля бар стійки і тут таке. Але плюс що хлопці зрозуміли всій «провтик» та пригостили за рахунок закладу.

  1. Yevgeny Khodakovskyi ★★★★★

    Це був один із перших закладів в Ужгороді, де на нашу велику компанію, досить швидко подали всі страви, за що від мене плюс, але все ж не ідеал. Робота офіціантів була досить на хорошому рівні. Все було смачно, всі напої також, ціни в загальному, на середньому рівні, тому враховуючи вище сказане загальні враження залишилися хороші. В закладі присутній кальян, але розраховуйте, що є частина залу в якій, його не можна буде покурити, якщо говорити про писеденьки в приміщенні. Бажаю вам успіхів! Спокійно можу рекомендувати

  2. Yevhenii Khodakovskyi ★★★★★

    Це був один із перших закладів в Ужгороді, де на нашу велику компанію, досить швидко подали всі страви, за що від мене плюс, але все ж не ідеал. Робота офіціантів була досить на хорошому рівні. Все було смачно, всі напої також, ціни в загальному, на середньому рівні, тому враховуючи вище сказане загальні враження залишилися хороші. В закладі присутній кальян, але розраховуйте, що є частина залу в якій, його не можна буде покурити, якщо говорити про писеденьки в приміщенні. Бажаю вам успіхів! Спокійно можу рекомендувати

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Caffe bar Dram?

Caffe bar Dram знаходиться за адресою вулиця Льва Толстого 12, 88000 Ужгород, Закарпатська область, Україна

Який номер телефону Caffe bar Dram?

Зв'язатися з Caffe bar Dram можна за номером телефону +38 (066) 026-91-00

Як можна дістатися до Caffe bar Dram?

Дістатися до Caffe bar Dram можна за посиланням

Advertisements