Відгуки

  1. Максим Іщенко ★☆☆☆☆

    Мінусовий сервіс ні в якому разі не зязуватися, відправили запчастину, charger на Leaf за 23100 - неробоча, відправив назад, пвсля 3 спроби повернули кошти за запчастину, за доставку годували "завтра-ками" і закинули в ЧС, слухавку не беруть, не відповідають

  2. Роман Мадей ★☆☆☆☆

    Люди не ведіться,кидають людей,замовив запчастину до авто,не підійшла,повернув назад в Коломию,на почті лежало пару днів,не забирали,на запитання коли повернуть кошти,скинули квитанцію надруковану на комп'ютері,мов би кошти повернули!!!Розводять людей!!!

  3. Andriy 1995 ★★☆☆☆

    Хочу поділитись своїми враженнями про даний магазин, замовив радіатор по телефону б/у, сказали по телефону що він в гарному стані, приїхавши на місце видали мені радіатор, а він ржавий та вже й можливо прогнивший таке враження що з металолому фактично дістали, я від нього відмовився, розумію що запчастина далеко не нова, але для чого таке взагалі продавати людям, попитавши чи є новий та пояснивши який має бути для мого авто, консультант довго шукав та принесли не такий як би мав бути, тому нічого і не придбав в той день Раніше неодноразово купляв запчастини, проблем не було жодних, працівникам потрібно більше зацікавленості до покупців, тому що могли б знайти по Він коду, но не захотіли цього робити тому враження залишилось не дуже

  1. Міша Панчак ★☆☆☆☆

    Пригнав машину в холод погано заводиться. Поміняли свічки накалу толку повний нуль. Позвонив на другий день сказали погані форсунки потрібно провіряти. Вияснилося поставили зовсім не ті, та щей не пам'ятаю одна чи дві беушні. Правда гроші взяли за всі нові.

  2. dev any ★☆☆☆☆

    Жах! Замовив правий кронштейн кронштейн фари на Nissan Leaf. В коментарі вказав що оплачу передплатою щоб не було накладного платежу. Далі ситуация розвивалась наступим чином: Відправили посилку накладним платежем. Ок, переплатив 50 грн. Посилку відправили не в той поштомат. Знову переплатив 50 грн. Забрав посилку... Виявилось що там ЛІВИЙ кронштейн!!! Відправив за свій рахунок їм назад. 70 грн. Бус центр мені відправили нову посилку. І звичайно знову куди попало. Подзвонив їм черговий раз пояснив ситуацію і скільки я переплатив. Мені повідомили що передедауть в бухгалтерію і оплатять переадресацію. На всі інші мої платежі їм звичайно пофіг. І що бухгалтерії - оплатила? НІ! Заплатив ще раз 70 грн за отримання + 50 грн за переадресацію. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

  3. Fer Ik0n ★★★★★

    Робив машину на цьому СТО, швидкий і якісний. РЕКОМЕНДУЮ.

  1. Lilia T ★★★★★

    Зробили все якісно та швидко.Ціни дуже прийнятні. Рекомендую!

  2. ford connect ★☆☆☆☆

    Доброго дня!!! Ці слова є відповіддю Шановному власнику Бус Центра на коментар НИЖЧЕ ПІД ЦИМ ТЕКСТОМ ,ДЛЯ ЯСНОСТІ КРАЩЕ ПРОЧИТАТИ СПОЧАТКУ ВІДПОВІДЬ ВЛАСНИКА БУС ЦЕНТРА А ПОТІМ ЦЕЙ ВІДГУК.(бо поіншому відповісти а отже і розяснити ситуацію неможливо)постараюсь зробити це вдруге...І відповісти на незрозумілі для вас речі.. БУКСИРОВКА АВТО думаю немає різниці чи воно буксироване чи привезене на лаветі ,є поломка і її потрібно якісно удалити підкреслюю якісно ,відносно НАСОСА І ПРОВОДІВ які з нього виведені напевно Шановний власник СТО може бачити минуле оскільки по почерку може оприділити скільки там "спеціалістів"працювало 1 чи 10 насправді був 1 "спеціаліст" яким я дуже незадоволений але то інша тема,машина насправді їхала і було все ок.аж поки машина не заглохла на ходу ,я знав що це насос і його потрібно замінити,бо перед тим як притягнули авто в бус центр я був В Кіданчі де й зробив діагностику насоса.... Я про це говорив і це непотрібно приховувати , і не потрібно говорити Шановний, що заміна насоса це один із варіантів поломки.... бо це одна і єдина поломка яку потрібно було удалити.Щодо ЕЛЕКТРИКА скажіть будьласка ,чи власник рухомого майна а в даному випадку автомобіля має право знати ,що робиться протягом декількох днів в автомобілі ? (хіба що це секрет фірми,щоб ніхто сам не ремонтував свої авто)думаю що маю право бо я за це плачу гроші,І ваша відповідь на моє запитання чи електрик щось знайшов? звичайно мене незадовільнила ,вона звучала так" електрик віджартувався і сказав що це звязано з космосом"...А може електрика там і близько небуло..... я неможу знати! А зараз самий цікавий момент і най НЕПРИЄМНІШИЙ для власника сервісу.Шановному власнику сервісу легко згадувати те що йому потрібно, щоб оправдати себе і зрештою сервіс, якщо це слово можна тут вжити .Він легко і невимушено оминає той факт що насос який мені поставили на авто вже давно своє відпрацював і його місце на металоломі.Незрозуміло на якому стенді він був,і як після стенду його (можна)ставити комусь на авто це незрозумілий ребус. Не згадує те, що авто погано заводилось і не мало тяги ,про ,що я неодноразово дзвонив ,декілька разів приїжав показував ВІДЕО на якому чітко видно важкий запуск, ВІДЕО є і не одне.Ось вам ПРАВДА про яку ви згадуєте в останніх реченнях своєї відповіді.Незгадується теж про те ,що всі ці речі відбувались відразу а не через 5 місяців і 23 дні.НЕ розумію чому такий сервіс який має багато запчастин нових та бу.незміг знайти вихід в цій ситуації(hmm)Мені сказали знайдіть інший насос а ми поміняємо)))) ці слова дійсно прозвучали через 5 місяців , бо то напевно я ВАС достав своїми дзвінками і візитами(angry). Тут я Відповім чому через 5 місяців і 23 дні я написав відгук,бо саме тоді я поставив інший НОРМАЛЬНИЙ НАСОС автомобіль справно заводиться і їде , а вам повернув ваш не до кінця справний насос про що ви думаю знали бо він ж був на стенді.Я просто сподівався ЛЮДЯНОСТІ з і сторони сервісу але нажаль сьогодні це рідкісна риса(sad). ЩО ДО ОПЛАТИ коли я розраховувався за виконані роботи у мене і немогло бути жодних претензій ,я ж не знав і близько неміг уявити,що насос та щей перевірений на стенді може так погано впливати на авто. Повірте мені,якщоб насос був нормальний відгук був би позитивний я розумію що кожна робота має свою ціну і я готовий платити але за якісну роботу і справні запчастини. Хочу достукатись до вас хоча роблю це вдруге ,ставте людям нормальні запчастини і буде вам радість!!! Усіх благ і міцного здоровя!!!!

  3. Мирослав Ципин ★☆☆☆☆

    Міняв вижимний і після цього машина не йде кажуть що вони неприділах

  1. сергій глушко ★★★★★

    Швидко та професійно. Ціни також лояльні.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса BusCentr?

BusCentr знаходиться за адресою вул. Гетьмана Івана Мазепи, 307А, Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78203

Який номер телефону BusCentr?

Зв'язатися з BusCentr можна за номером телефону +38 (096) 305-08-05

Як можна дістатися до BusCentr?

Дістатися до BusCentr можна за посиланням

Advertisements