Не пристосовані до вимкнень світла, персонал не дає чеки завжди не в настрої не раді до покупців
Фотогалерея
Відгуки
-
Віталій Науменко ★☆☆☆☆
-
lesya lesya ★☆☆☆☆
Коли кажуть покупцям: ʼпогуляйте 10 хв. бо мені зробити фото треба, потім слухають гімн і стоять хвилину мовчання , то для чого ви це робите?? Поважайте і цінуйте своїх людей не тільки під час хвилини мовчанняʼ - це до фотолюбительки з мʼясного відділу персонально 28.07- зваж філе і роби фото! Доречі, якщо людина не в формі і ще жива - це теж цінно, бо ви не знаєте де вона була вчора і де буде завтра!
-
Juliana N ★☆☆☆☆
Тупо 0 з 10, жінки які готують піцу взагалі мають змінити роботу, по лицях і ставленні до покупців вони показали наскільки тупим буває сервіс. Замовили піци, з грубим тоном відповіли 25 хв і що й так багато замовлень, хоча клієнта (нас) це не цікавило, нам треба було замовити те що ми хотіли Після піци було дуже погано, болів живіт і нудило, виходить повна антисанітарія?? На касі більшість касирів кидають злий погляд та відповідають не ввічливо Стид Керівництву варто змінити колектив поки ще більше людей не отруїлися
-
Сиволап Дмитрий ★★★★★
Чудовий магазин. В Шишаках точно найкращий, можна сміливо рекомендувати. Радує, що постійно впорядковується прилегла територія. Цілком адекватний персонал. Ціни можуть дещо в більшу сторону відрізнятись від цін в таких самих магазинах в крупных містах, но це скоріш за все особливості логистики.
-
Оксана Маренич ★★★★★
Ціни помірні.Продавці супер,завжди порадять,допоможуть,ніколи не обдурять!!!
-
Ірина Шерман ★☆☆☆☆
Купувала батончики kinder 29.12.21 , як виявилося строк придатності вже давно стік. Виготовлено 2020 році, а закінчиться термін 12.09.21 . Чому на полицях не провіряють товар ??? Добре, що цей батончик не дала дитині!
-
Ілона Шкуратько ★☆☆☆☆
02.12.2021р купила в маркетопті 2 пачки масла. Одна з них була повністю покрита пліснявою, термін придатності добіг кінця 20.10.21р. Тому наполегливо прошу працівників цього маркету ретельніше спостерігати за якістю продуктів, а не перекладати це на покупців!
-
Олександр Білокінь ★★★★★
Для Щишак топове місце, дуже приємні ціни. Багато місця для парковки та поруч дитячий майданчик
-
Тетяна Бухун ★★★★★
Нарешті! Шишаки дочекалися відкриття цього супермаркету!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Маркетопт?
Маркетопт знаходиться за адресою вулиця Павлика 2, 38000 Шишаки, Полтавська область, Україна
Який номер телефону Маркетопт?
Зв'язатися з Маркетопт можна за номером телефону +38 (067) 858-33-11
Як можна дістатися до Маркетопт?
Дістатися до Маркетопт можна за посиланням