Відгуки

  1. Марія Шегда ★☆☆☆☆

    Добрий вечір, я перепрошую а ваші кухарі розплетені готують? Просто шматок курки був обмотаний у волосі. Що ще я знайду серед їжі?

  2. Галина Галина ★★★★★

    Один з найулюбленіших закладів у Тернополі. Гарне обслуговування, але одного разу святкували там День народження і нам не запропонували мінітортик, хоч зазвичай так вітають. Це трішки розчарувало, бо було очікування. На мою думку, або всіх, або нікого. Суші там - мої улюблені. Особливо Філадельфія. Смачно, насичено, все свіженьке і акуратне. Обширне цікаве меню. Люблю там і бургери, і перші страви.. та все люблю. Вам порадять до їжі ідеальні напої. Взагалі для мене, якщо святкове застілля - то в Young. Вчора вперше замовляла доставу тут, фото додаю. Все вчасно, приємний доставщик.

  3. Elliott McLaughlin ★★★★★

    Тут надзвичайно гарне обслуговування! Їжа відмінна (особливо рекомендую тірамісу), і ціни адекватні за таку високу якість приготування! Обслуговування було дуже швидким і ввічливим. Інтер'єр чистий, приємне освітлення, заспокійливий аромат. Обов'язково повернуся сюди! Рекомендую всім!

  1. Oksana Gavrysh ★★★★★

    Для мене це заклад з найкращими сушами в Тернополі Дуже смачний імператорський рол, рол панко, панко вугор-криветка, рол з лососем та гребінцем , ебі урамакі, касукабе Одним словом вибір смачних ролів тут величезний І самі роли тут достатньо великого розміру Подобається те що кількість рису тут не велика , тому добре відчувається вся начинка в ролі На вихідні столик бажано бронювати . А якщо прийти просто на коктейль то можна зайняти місця на барі

  2. Anastasiia Ryha ★☆☆☆☆

    Дуже сумно, коли замовляєш теплий сет суші, везуть його 2 години. Привозять холодним (що вже не смачно), а ти замовлення оформив за адресою, що в 5 хв хотьби від ресторану(

  3. Ольга Михалюк ★★☆☆☆

    Негатив: коктейль піна-колада- це йогурт розбавлений молоком…це жах… Кокосове морозиво( власного виробництва!)- це несвіжий пломбір перемішаний з кокосовою присипкою…. Коли ввічлива дівчинка офіціантка поцікавилась, чи мені сподобалось морозиво ,бо я його не їла - я вважаю, що негатив має отримувати власник закладу, або якийсь менеджер, який не слідкує , що там подають .. 2 бали ставлю лише за те, що персонал старається, був привітний і знайшли нам столик до вподоби; і інтер’єр закладу відповідав очікуванням: сучасна музика і зал релаксують. Ну а те ,що пішов звідти голодним і спраглим- виправили вдома. Вазони теж не фонтан…

  1. Some One ★☆☆☆☆

    Заклад, якому байдуже на свою репутацію. Замовив столик, окремо уточнив, чи працюватиме кухня. По приходу з'ясувалось, що кухня "вирішила раніше піти до дому", бо "прийшло мало людей" (в принципі я не дивуюсь чому). На моє зауваження, щодо домовленості про кухню дівчина адміністратор подумала подумала і вирішила, що я взагалі одягнутий не по дресс-коду і тому вона мене не пустить :) Смішно, бо дресс-код був озвучений як "не спортивний костюм", без уточненнь. Рівень сервісу - сільский клуб, рівень пафосу - Z-Room, хоча і там сервіс більш привітний )

  2. Karina Karina ★★★☆☆

    Спочатку були на барі, за 40 хвилин перебування бармени так і не звернули на нас уваги. Потім пересіли за столик. Їжа смачна, ціни помірні. В цілому непогано. Правда є питання до коктейлів

  3. Olena Boiko ★☆☆☆☆

    Прийшли з друзями щоб поїсти. Були на 5-му поверсі, до нас підійшов офіціант. Скажу чесно, це не офіціант а дівчинка якась, голос такий, що мене аж тошнити починало. Був привітний, забрав наші речі у гардеробну. Меню ніяке, дуже дорого! Краще, би пішли на 1 або 2 поверх! Замовляли чай фруктовий, не хватило 450 мл на 4-ох осіб, картоплю скибочками, вона була не смачна та її було мало, я замовляла морозиво, офіціант аж в кінці записав. Морозиво власного виробництва, вибачте але воно ніяке! Не смачне і до того ж нас не попередили, що одна кулька 45грн чи скільки там!У Файному, можна поїсти морозива за одну ціну! І тому, за не смачну їжу та погане морозиво я заплатила 453 грн! Не рекомендую, була в ньому останній раз! Всередині гарно! Тому атмосфера 1 зірочка, а решта все на 0 вибачте!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса YOUNG?

YOUNG знаходиться за адресою вулиця Олени Кульчицької 2А, 46000 Тернопіль, Тернопільська область, Україна

Який номер телефону YOUNG?

Зв'язатися з YOUNG можна за номером телефону +38 (097) 676-77-11

Як можна дістатися до YOUNG?

Дістатися до YOUNG можна за посиланням

Advertisements