Відгуки

  1. Yuliia Dykovytska ★★★★★

    Вже не вперше користуюсь послугами цієї студії флористики. Вперше почула про неї, коли мені кума замовила доставку квітів в пологовий) Той букет стояв в мене більше 10 днів! І це були орхідеї й троянди, які зазвичай більше 3 днів не витримують. Після цього якщо мені потрібно замовити квіти, то обираю la fleur. Брала і на доставку, і на самовивіз. Все завжди на вищому рівні: завжди свіжі квіти, чудові композиції за адекватні гроші , букети милують око довго!

  2. Kate Bushtruk ★★★★★

    Найкращі квіточки в Рівному - тільки тут. Завжди чудове і ввічливе обслуговування, приємна атмосфера, дуже стійкі квіти. Скільки разів чулувік дарував і скільки разів брала тут квіти на подарунок - завжди все свіже і довго стоїть. Дуже рекомендую і дуже люблю.

  3. Марiя Солонович ★★★★★

    Чудова крамниця, замовляла букет на виписку, стояв досить довго. Хороший сервіс, підготували все вчасно, рекомендую!

  1. Оксана Бек ★★★★★

    Класний магазин, де можна знайти квіти на будь-який смак, від ромашок до троянд. Дівчата привітні, роблять чудесні букети)рекомендую)

  2. Mariia Sydoruk ★★★★★

    Чудова квіткова крамниця, де завжди привітне і приємне обслуговування! Свіжі квіти, і я вражена, що завжди маю позитивний досвід, за який вдячна: квіти стоять довго, по тижню точно, часом і довше, залежно від виду квіточок❤️ Можна робити попереднє замовлення по телефону, чи через інстаграм. Можливий розрахунок як карткою, так і готівкою. Рекомендую!

  3. Daniel Virni ★★★★★

    5.11.20 в нас відбулася знаменна подія життя 25років спільного життя у Таїнстві Вінчання. Ми знову стали перед Богом із молитвою подяки 25 ліття срібного життя у парі сім'ї. Ми прибули у Рівне із далека. Виникла проблема квітів. Хотілося щось оригінальне, перелистали інет. та без результатно багато хамства та не розуміння. Тому вирішив сам відвідати салони квітів. Чисто випадково натрапив на "КВІТКУ". Зайшов. Приємна паняночка уважно вислухала проблему та прохання. Задумалася та показала альбом, якось мені не дуже зайшли букети. Звісно, що дуже дорогі квіти, та найдорожча щаслива посмішка і здивування твоєї коханої дружини, що не зробиш за ради Любові. Так от панянка не здавалася, мені на хвильку здалося, вона така юна, а вже психолог, я висловив бажання, вона приємно сказала: "я зрозуміла, не тривожтеся, ви будете приємно шоковані." Зранку доставка. Рівно о 9.00 букет був у моїх руках, біля Покровського Собору. Це було неймовірно. Красу букету, не реально перенести, справжній запах квітів тримається, і щастя в очах дружини світиться і досі, букет подорожуючи із нами 2.000 км. по Україні, а сьогодні вже 14.11, не зів'яв, як це за звичай буває з іншими букетами. Так от хочу подякувати квітковому салону "КВІТКА". Паняночко - феє Ви мололчинка. Милуємося букетом. Дякуємо, що ви є в Рівному. Благих вам успіхів.

  1. МІСТІМ НВП (Добавки КОМПЛЕКС) ★★★★★

    Дівчата там просто феї. З пів слова розуміють, що саме тобі потрібно. Дякую.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Квітка?

Квітка знаходиться за адресою вул. Адама Міцкевича 12, 33000 Рівне, Рівненська область, Україна

Який номер телефону Квітка?

Зв'язатися з Квітка можна за номером телефону +38 (067) 100-64-60

Як можна дістатися до Квітка?

Дістатися до Квітка можна за посиланням

Advertisements