Відгуки

  1. Софія ★☆☆☆☆

    Завжди ходжу в цей магазин.Але сьогоднішній візит мене розчарував.Купила сьогодні курку-гриль,ще гарячу.Принесла додому і коли розпакувати та порізана,то ще нічого,але коли сіли до столу то неможливо було їсти запах просто бив в ніс.Треба було віднести назад але нежаль чек я викину.Не рекомендую.

  2. Петро Стельмах ★☆☆☆☆

    Обслуговування в магазині жахливе. Касира постійно нема на касі, потрібно чекати, а коли уже касир приходить то помаленько і каже шо нічо страшного, люди зачекають. Також недавно поранився в магазині, тому прошу заберіть цей стелаж з гачком

  3. Temporary Account ★☆☆☆☆

    На цій фото все видно: черга з 10 людей, працює одна каса. Друга касирка тупить в телефон, їй чхати на чергу. І це після ремонту та банерів довкола, що запрошують відвідати рукавичку. Нажаль, ремонт не ліквідовує старих проблем організації.

  1. Тарас Василькевич ★★☆☆☆

    Добрго дня! Відвідую ваш супермаркет досить часто. До не дуже якісного обслуговування вже привик. Проте є те ,до чого не хочу привикати . Наприклад до зіпсованого м‘яса, яке сьогодні купив у Вашому супермаркеті. Як тільки розпакувати пакет в дома , то одразу відчув запах зіпсованого м‘яса , тобто мені навіть не треба було принюховатись , щоб це відчути. Вернувся в магазин , підійшов до директора і запропонував понюхати м‘ясо , на що отримав ствердну відповідь «нормальне м‘ясо , його тільки сьогодні привезли». Далі мене направили до адміністратора , коли я дав понюхати продукт адміністратору і запитав чи вважає , що це м‘ясо має належний запах відповіді не отримав , запропонували повернути гроші. Те що було дальше мене вразило саме більше. Я пішов у м‘ясний відділ купити собі якесь свіже м‘ясо , і спостерігаю ситуацію коли адміністратор приносить мій повернений шматок м’яса до продавчині, а продавчиня розуміюче каже «та знаю». В результаті цього всього виходить що працівники, включаючи директора знають , що м‘ясо зіпсувалося , проте ніхто не збирається його сьогодні забирати з прилавку а продовжують продавати. Дуже жаль , що стикнувся з такою ситуацією. Надіявся після ремонту , ваш магазин буде розвиватись.

  2. Rostik ★☆☆☆☆

    Жахливе осбслуговування, працюють одні хами.

  3. V V ★☆☆☆☆

    Була би можливість поставити від'ємні оцінку то поставив би.

  1. Катерина Ціко ★☆☆☆☆

    Най гірша рукавичка яка тільки є у Львові!...часто продаються спорченні продукти!..брудно!жодної зірочки не заслуговують

  2. Ivan Shevchenko ★☆☆☆☆

    Роками відвідуючи цей магазин, думав що я до нього упереджено ставлюся: неодноразово вказував продавцям на недоліки, наприклад забруднені (через псування пакування) полиці на молочних чи рибних стендах, через що могли забруднити одяг покупці, неодноразово помічав хамство (навіть щодо літніх покупців) від співробітників магазину, про неприпустимість яких також робив зауваження. Спостерігав черги на єдиній відкритий касі, причому магазин обладнаний трьома касами (жодного разу не бачив щоб працювали всі 3). Але перечитавши тут коментарі, я розумію, що цей магазин найгірший не лише для мене, а для багатьох людей що живуть поруч, і тому змушені чи не щодня зустрічатися з хамством, недбалістю, а деколи - продажем неякісних товарів або обдурюванням на касі. Нажаль, керівництво мережі Рукавичка нічого не робить для зміни такого ставлення, а отже, потрібно мешканцям гуртуватися та виносити питання на міськраду щодо примусового закриття конкретно цієї точки, та відкриття магазину іншої мережі в цьому районі.

  3. Liliana Polna ★☆☆☆☆

    Категорично не РЕКОМЕНДУЮ відвідувати магазин рукавичка на Золотій. Нажаль він найближчий до мого будинку і деколи все ж приходиться його відвідувати. І кожен раз переконує мене в тому, що краще його не робити. Продавці постійно ХАМЛЯТЬ. Обдурюють, не правильно вказують вагу товару в чеку. Є такий волохатий мужчина, то він окремий екземпляр. 2 буряка невеличких зважив як 1 кг. Копійок на здачу не дає не залежно від того чи це 10 коп чи 85 коп. Останньою крапкою стало, те що не хотіли продавати кефір дитині, бо вона без маски. Шановні якщо ви не знаєте, що діти молодшої школи можуть ходити без маски, то це суто ваші проблеми. Чомусь коли ця ж дитина заходила в магазин з мамою, то на це уваги ніхто не звертав, а коли сама, то на неї накинулись як гієни на м'ясо. І рекомендація для власників - ретельніше підбирайте персонал і поперчіть їм форму.

  1. Любомир Пригода ★★★★☆

    Парковки немає взагалі ніякої заїхати людям з особливими потребами буде важко. А так в цілому не погано. Правда не великий супермаркет

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Рукавичка?

Рукавичка знаходиться за адресою вулиця Золота, 30, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Який номер телефону Рукавичка?

Зв'язатися з Рукавичка можна за номером телефону +38 (095) 260-48-39

Як можна дістатися до Рукавичка?

Дістатися до Рукавичка можна за посиланням

Advertisements