Не рекомендую нікому, їжа, напої та обслуговування не може бути настільки жахливим в одному місці! Якщо не можна знайти адекватний персонал, то може варто змінити сферу діяльності?
Фотогалерея
Відгуки
-
Gemini ★☆☆☆☆
-
Sasha Lyudera ★☆☆☆☆
Зайшов з дружиною та двома малими дітьмио 20:50, вибрали морозиво, баристи з невдоволеними обличчями запитали що будемо, сказав 4 морозива. Подивились одна на одну, і відповіли, що тільки картою, бо готівкою у них не буде решти))) навіть не назвавши суму покупки, можливо в мене було б без здачі( засмучені з дітьми пішли у рукавичку поряд, по морозиво. Тупий підхід до клієнтоорієнтованості. Кожного разу коли там буваю, баристи чимось невдоволені. Завжди намагаюсь бути максимально емпатичним, та сам працюю у сфері обслуговування. У ВайНот більше не хочу.(
-
Andrii Kozlov ★★★☆☆
Звичайне кафе в непересічному місті Остріг. В центрі української просвіти вищого Острозького гатунку. В українському Оксфорді районного братства спудеїв. Коли я там вчився брав у Why Not деколи каву і паралельно шукав, де випити
-
Катя ★☆☆☆☆
Абсолютно невдоволені баристи не зрозуміло чому, не виконують своє меню. Неодноразово брала одну позицію в меню, тобто я її не видумала. Приходжу сьогодні і мене відправили кажуть що вони такого ніколи не робили і не роблять взагалі, хіба важко зробити каву з соком. Одного разу я знову попросила в них це зробити в результаті отримала купу відмов, проте після вони погодились і зробили мені цю позицію гарячу, а вона подається з льодом. Але там є хороші баристи і не раз у мене було таке що я брала цю позицію і все позитивно роблять, без питань.
-
Sofiia Ivantsyk ★☆☆☆☆
65гривень за матчу, яку не можуть правильно приготувати і ви будете пити комки порошку, адже у них немає спеціального вінчика, як сказала сама бариста. Неприємне обслуговування, будуть кривиться коли ви замовляєте те що їм не подобається. Кінцеве замовлення було тепле молоко з карамеллю, пів стакана було пінки а не молока( Повне розчарування
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Why not? ( Чому ні?)?
Why not? ( Чому ні?) знаходиться за адресою проспект Незалежності 20Б, 35800 Острог, Рівненська область, Україна
Який номер телефону Why not? ( Чому ні?)?
Зв'язатися з Why not? ( Чому ні?) можна за номером телефону +38 (068) 112-92-09
Як можна дістатися до Why not? ( Чому ні?)?
Дістатися до Why not? ( Чому ні?) можна за посиланням
Стоматологія VA Clinic