Відгуки

  1. Сніжана Заєць ★☆☆☆☆

    В цьому атб продають вже спорчений продук !! А саме більше що мене обурило це ціна 67 грн за кг

  2. Елена Павлюченко ★★☆☆☆

    Отримувала з цього магазину доставку,і до більшості продуктів зауважень нема,але стосовно яблук це відверта наглість і не повага!!!тупо жодного нормального-всі червиві і підбиті!!!!це типу ті що ніхто не купляв нам відправили?

  3. Андрій Кузнецов ★☆☆☆☆

    Жахливе обслуговування на касі!!! Повільне та незграбне!!! На зауваження відповіли що працює учень! Хоча жодних оголошень що це навчальна каса не було! В результаті створилась величезна черга!!! Менеджмент магазину працює незадовільно!! Складається враження що покупці тут явно зайві!!!

  1. mary druz ★☆☆☆☆

    Навесні цього року мене надули в цьому магазині на огірках на 50+ грн! Пробивають спеціально дорожчі замість дешевших (і нічого що гладкі і довгі відрізняються від коротких і колючих навіть в закритому пакеті!) Гроші повернули, але з такими недовольними лицями ніби то я з їх карману забираю! Ні адміністратор, ні касирша (імʼя не знаю, бордового кольору волосся) взагалі не знають слів «вибачте» / «перепрошую». Бо це все розраховано на неуважність покупців! Мало хто перевіряє чеки, а даремно! Так з кожного покупця по 50 грн в кишеню і нормально

  2. Marta Bodnar ★☆☆☆☆

    Сьогодні я відвідувала АТБ на вулиці Хвильового 27(Львів) .Я була із своїм домашнім улюбленцем ("агресивним"померанським шпіцом по кличці Кіара). Я розумію,що по території залу не можна з нею пересуватись,але коли я зайшла за межі каси,охоронець почав агресивно себе поводити,робити мені зауваження в агресивній формі,що наданий момент в АТБ перевірка,що через мого пса від отримає штраф,залишиться без роботи і тд. Відвів мене до стенду,почав тикати пальцями,що з тваринами заборонено. Сказати,що я була в шоці,це не сказати нічого. Моя тварина чіпована,має всі необхідні документи,і немає абсолютно ніяких хворіб(я можу надати довідку від ветеринара в разі необхідності). Скільки років ходила в різні супермаркети АТБ ніколи не було ніяких зауважень,навпаки дуже лояльне відношення до тварин. Додатково на вході у супер-маркет немає абсолютно ніяких наклейок про те,що вхід з тваринами заборонено і тд. (Якщо необхідно буде фото). P.S. Навчіть,будь ласка,своїх працівників вмикати генератор і не виражатися при людях ,що людина яка не так щось там підключила "чмо безруке" і "далбойоб",це чули люди в черзі від того ж охоронця який на мене агресивно реагував з твариною. Доречі,охоронець також аргументував мені свої агресивні дії тим,що в залі перевірка і якщо мені щось не підходе,щоб я йшла до перевіряючого і виясняла з ним сама.

  3. Liliia ★☆☆☆☆

    Як так ? Купити свіжий батон - практично нереально! Всього замовляють 4 буханки свіжого і купа старих (тобто до сьогодні і завтра, а має бути до двох днів, якщо свіжий). Враховуючи, що два сусідніх АТБ закритих вважаю це неподобством і поганою організацією з боку адміністрації!!!!! Довелось йти аж в другий кінець (на Замарстинівську), де було багато свіжих батонів!!!

  1. Svitlana Shulska ★★★☆☆

    Сьогодні купила розбавлений водою перволь....а так нічого...

  2. Катя Шульган ★★★★☆

    Дуже класне атб Але поки ремонт в двох сусідніх потрібно збільшити кількість касирів

  3. Вікторія Котлярова ★★★★☆

    В магазині чисто та охайно. Є вибір свіжих овочів та фруктів, непоганий асортимент по рибі та заморожених продуктів. Зручно, що працюють цілодобово.

  1. Віктор Лапчак ★★★★★

    Хороше місце для закупів. Сюди можна просто зайти під час спеки, щоб охолонути.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса АТБ-Маркет?

АТБ-Маркет знаходиться за адресою вул. Хвильового М., 27, Львів, Львівська область, Україна, 79059

Як можна дістатися до АТБ-Маркет?

Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням

Advertisements