Змушують замовляти шось за переключену герлюнду
Фотогалерея
Відгуки
-
Аліна Гусарець ★☆☆☆☆
-
Саня Гончаренко ★★★★★
Все дуже смачно! Гарна атмосфера! Під час війни саме те!
-
Diana Smorodina ★☆☆☆☆
Добрий день , пришли в заклад 29.07 . Замовили 2 салата цезар пивну дошку та піцу 4 сира , салати не смачні це не цезар , соєвий соус взагалі не смакує з цим салатом , піцу чекали близько годии , на питання коли буде піца відповіли ви бачите скільки людей , 4 стола людей і наш стіл , обслуговування дуже погане , це не проблеми гостей що багато бюдей , найміть ще повара якщо у вас такі проблеми .
-
Ірина Темченко ★★★☆☆
Дуже гучна музика. Не чути співрозмовника
-
Вікторія Видиш ★★★★☆
Смачна їжа, гарний асортимент. Але офіціант інколи дуже зверхньо спілкується з відвідувачами, грубить.
-
Bogdan Skorik ★★★★★
Колектив піклується! В кафе завжди затишно, гігіена на першому місті, помірні ціни і дуже смачна кухня.
-
Sergey ★☆☆☆☆
Вирішили з товаришом з'їсти м'яса. Запитали в бармена яку вагу має один шампур шашлику. Дівчина відповіла 200-250 гр. Ок, замовили два шампури, тобто 400-500 гр м'яса. Нам принесли грам 150 готової страви, за яку ми заплатили 200 гривень, дивіться фото. Цікаво тут жадібні володарі цього місця, чи сам персонал? Коли запитали що це, то нам відповіли, що 400-500 гр, то вага м'яса до приготування, а потім його стає меньше. Наступного разу оберемо інше місце. Абсолютно не задоволені і не рекомендую його до відвідування!
-
Serhii ★☆☆☆☆
Вирішили з товаришом з'їсти м'яса. Запитали в бармена яку вагу має один шампур шашлику. Дівчина відповіла 200-250 гр. Ок, замовили два шампури, тобто 400-500 гр м'яса. Нам принесли грам 150 готової страви, за яку ми заплатили 200 гривень, дивіться фото. Цікаво тут жадібні володарі цього місця, чи сам персонал? Коли запитали що це, то нам відповіли, що 400-500 гр, то вага м'яса до приготування, а потім його стає меньше. Наступного разу оберемо інше місце. Абсолютно не задоволені і не рекомендую його до відвідування!
-
Лада Лада ★★★★☆
Порожньо тут буває рідко. Можна приходити з дітьми покуштувати піцу. Їжа смачна. Подають алкогольні напої. Також тут проводять поминальні обіди. Ціни середні. Є вуличний павільйон з кондиціонером. Як на мене, це місце шиковим не назвеш, так, звичайне кафе-ресторан.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса кафе "Sms"?
кафе "Sms" знаходиться за адресою вулиця 40-річчя Перемоги 4, 20700 Сміла, Черкаська область, Україна
Як можна дістатися до кафе "Sms"?
Дістатися до кафе "Sms" можна за посиланням