Раніше це був найкращий кебаб в місті, не було різниці булка, чи в лаваші. Завжди було смачно. А зараз… зовсім НЕ СМАЧНО і занадто дорого, як для такого продукту. Взяли сьогодні 4 кебаба в лаваші, бо булки не було і смаку в них взагалі не було. Мʼясо біле, зовсім без скоринки, наче його варили!! Капуста сира, морква наче також, чесночний соус без свого фірмового смаку… і ціна 160 грн. Так от, в Бобринці шаурма в лаваші за 85 грн, зі свіжими овочами, мʼясом і таким соусом була просто супер і коштувала в два рази менше! Щось Ви явно робите не то, бо зараз Шаурма без імʼя легко дасть Вам фору!!! Я більше не прийду, бо їжа повинна доставляти задоволення … дякую за увагу.
Фотогалерея
Відгуки
-
Алина «Elis» Тор ★★☆☆☆
-
Тетяна Царук ★☆☆☆☆
Замовила шаурму в булці. Овочей дуже мало, замість мʼяса куски шкури. Якщо чесно, просто викинула. Бо їсти було жахливо. Хотіла замовити на доставку, відповідали орієнтовно раз у 40 хв.
-
Mrpuk Mans ★☆☆☆☆
Колись тут робили одну з найкращих шаверм у Миколаєві. Я її рекомендував усім друзям. Але сьогодні я дуже розчарований. Справа в тому що я замовив дві шаверми у лаваші, з соусами: барбекю, часниковий, гострий. Плюс добавив кукурудзу та лук. Попросив щоб мені загорнули у фольгу, щоб довести туди де хотів зʼїсти зі своїм другом (якому я теж її розхвалював). Коли забирав то у фольгу не поклали, чекав коли дороблять. І коли ми почали їсти на своєму місці, то я помітив що чогось не вистачає і це було гострого соусу, що в мене, що в друга. Я не зміг доїсти бо було багато «майонезу» і не було «кетчупу». Я потім повернувся щоб по доброму залишити свій відгук усно, в надії що мене зрозуміють. Але мені просто сказали написати відгук на сайті і навіть не вибачились. Я залишив їм те що не доїв і поїхав з відси.
-
Ника Соценко ★★★★★
Цей заклад привабив себе тим, що працював коли не було світла. В Кебабі яскраво, трохи є Української символіки, в зимку тепло. В меню (додаю фото), все чітко та ясно розписано. Ціни трохи завищені ніж в інших подібних закладах на 15-20гривень, але і порція трохи більша. Замовила шаурму стандарт 0,430г, за 150грн та додатково сир0,015г за 20гривень. Мʼяса було достатньо, соуси на вибір, сподобалось з часниковим, хрусткий лаваш. Загалом, хороший заклад щоб забігти та наїстись смачної шаурми.
-
Tetiana Mishchanchuk ★★★★☆
Не поклали оплачену кількість((( Замовлення було дуже велике, помітили занадто пізно, уже на робочому місці. Варто перевіряти за працівниками закладу.
-
Аліна Найденко ★★★★★
Де б не куштувала, але найсмачніша шаурма тільки тут. Овочі свіженькі, соуси класні, за розмірами велика та соковита, обслуговуючий персонал - молоді, комунікабельні. Місцезнаходження зручне, цілодобово відчинені - просто супер.В приміщенні влітку прохолодно, є місце для обробки рук, зручні диванчики. Дизайн - комікси Marvel. Відвідую не перший раз - все супер!! Не дарма такий шалений потік клієнтів!!5 із 5
-
Alyona Podoba ★☆☆☆☆
Місце дуже зіпсувалося! Лаваша більше, ніж начинки! Ще й траплялися якісь нитки та ворсинки! Курка мала неприємну кислинку(( Більше ми туди ні ногою! Будемо шукати місце, де радо зустрічають та дорожать постійними клієнтами!!!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Кебаб?
Кебаб знаходиться за адресою проспект Центральний 68, Центральний район, 54000 Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Який номер телефону Кебаб?
Зв'язатися з Кебаб можна за номером телефону +38 (093) 238-24-88
Як можна дістатися до Кебаб?
Дістатися до Кебаб можна за посиланням