Чудова клініка, професійні чуйні лікарі. Завжди порадять та підберуть необхідну процедуру, яка доромогає вирішувати не простонагаллне питання, а комплексно вирішує питання. Ольга Петрівна - любов. Тільки цьому костетологу довіряю своє обличчя. Рекомендую від щирого серця
Відгуки
-
Tanya Zeinalova ★★★★★
-
Анастасія Ромашин ★☆☆☆☆
Можливо комусь і пощастило отримати в цій клініці допомогу, але не мені. Вперше відвідала її в далеко 22 році, зверталась до трихолога. Лікарка чудова, все розповіла, показала, заспокоїла. Після пологів почало надмірно випадати волосся і по старій памʼяті звернулась знову ж таки сюди. Отримала направлення на аналізи, які потрібно здати, які чомусь були написані на звичайному листку а4 де не було ні підпису, ні прізвища, ні печатки лікаря. Запланувала наступний візит, в суботу мене записали на понеділок. За 15 хв до візиту повідомила, що запізнююсь. Приїхала з новонародженою дитиною, а адміністратор знати не знає, що у мене запис. Очі по 5 копійок, попросила зачекати декілька хвилин і в той ж час нервово комусь телефонувала. Про чекавши 10-15 хв із донькою на руках в мене запитали чи буде зручно прийти в інший день, лікар за містом, в неї щось із машиною і приїхати вона не зможе. Моє повідомлення про запізнення адміністратор прочитала, коли я вже була в клініці. Власники, у вас консультація коштує 800 грн, після візиту ніякого заключення лікаря немає, попередження про візит також немає, про те, що до вас записались, адміністратор не знає. Дівчинка не компетентна в тому, як вирішувати конфлікту ситуацію із відвідувачами. Коли я запиталась у неї чому мене не попередили, що лікар не встигає? У відповідь лише чула заїжджену пластинку «ну вона думала». Вона думала о 12:30, що встигне на візит, який мав бути о 12:00. Обслуговування жахливе, персонал жахливий та не компетентний. Відписали в інстаграм про безкоштовну процедуру, але досраки та процедура, обідній сон моєї дитини вона не замінить, а батько, який міг би залишитись із нею, захищає нас на Сході. Тому, мені ваша процедура до одного місця! Ці кошти спрямуйте на навчання персоналу і підійняти рівень обслуговування до вартості за консультацію. Можливо, комусь тут подобається і в кайф, але мені не підійшов даний підхід до роботи. Не піду і знайомим не пораджу.
-
Olya Borshch ★★★★★
Дуже вдячна дерматологу Дулці Агнесі Ярославівній за турботу та професіоналізм! Завдяки правильно підібраному лікуванню акне шкіра нарешті стала чистою та здоровою. Лікар усе детально пояснила, підтримувала на кожному етапі й відповідала на всі мої запитання. Дуже приємно, коли відчуваєш, що тобі щиро хочуть допомогти ❤️ Тепер дивлюся в дзеркало з посмішкою!
-
Ірина Зуляк ★★★★★
Зверталась до лікаря Волошин Оксани Вікторівни з кількох питань — видалення папілом, проблеми зі шкірою обличчя та свербіж шкіри голови. І можу щиро сказати — вона лікар, якому довіряєш з першої хвилини. Процедура видалення папілом пройшла дуже акуратно й безболісно. Все стерильно, чітко та з поясненням кожного кроку. Ніяких ускладнень — шкіра загоїлася швидко, залишився лише приємний спогад. Окремо хочу подякувати за комплексний підхід до догляду за шкірою обличчя. Вона підібрала індивідуальні засоби для очищення та зволоження, порадила правильну схему догляду. Завдяки її рекомендаціям зникли висипання, а шкіра стала здоровішою й більш доглянутою. Також приємно вразило, що лікар звернула увагу на стан шкіри голови, порекомендувала лікувальний догляд і засоби для зміцнення волосяних фолікулів. Вже після кількох тижнів використання – помітно зменшилась сухість і подразнення. Оксана Вікторівна — уважна, спокійна, завжди готова пояснити і підтримати. Такий лікар — справжня знахідка. Дякую за професійність, турботу і видимий результат. Рекомендую Art Clinique і саме цього фахівця всім, хто шукає якісну дерматологічну та косметологічну допомогу!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ART clinioue?
ART clinioue знаходиться за адресою вулиця Йосипа Сліпого, 46002 будинок, Тернопільська область, Україна
Як можна дістатися до ART clinioue?
Дістатися до ART clinioue можна за посиланням